|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nisem noseča
7.3.2008 6:43:28   
becky
no, sem nardila test in je bil negativen. sem prav žalostna.user posted image  sicer pa ne verjamem, da nisem noseča, dokler user posted image  ne pride. in to naj bi bilo 18.3. ginekolog pa je verjetno hotel, da naredim test samo zato, ker je mislil, da sem zanosla že prejšnji mesec in ker ga naslednja 2 tedna ni. tako, da je še vedno upanje. še dobro, da danes delam cel dan, da ne bom mislila na ta test.user posted image  se pišemo zvečer. držim vsem pesti, da imate +
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nisem noseča
7.3.2008 7:45:48   
Anonimen
A ni mal prezgodej za test? Ce bi M mogla dobit sele cez 11 dni? user posted image



(odgovor članu becky)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nisem noseča
7.3.2008 8:01:44   
becky
ko sem bla v sredo pri G, mi je rekel, da se je malo pokazala druga črtica in da naj, ker njega naslednja dva tedna ni, test ponovim danes. in sem ga. tud po moje je prehitro za CB. mogoče katera ve, kdaj pokaže krvni test nosečnost?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nisem noseča
7.3.2008 8:54:55   
Rubin.
Jaz sem delala krvni test v bistvu takrat ko bi morala dobiti M, sicer pa naj bi test pokazal nosečnost peti dan po vgnezditvi.

Primer: 12.2. si imela ZM, ovulacija naj bi bila 25.2, vgnezditev 1.3., torej bi ti test lahko pokazal + 6.3., najbolj sigurno pa je, da ga delaš en dan po tistem, ko bi morala dobiti m.
Torej ZM + 14 +5+5, torej 24 dan od ZM, oz. odvisno od dolžine ciklusa.
Pa upam, da ti 18.3. pokaže velik + user posted image .

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 7.3.2008 8:56:07 >

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nisem noseča
7.3.2008 8:56:58   
spps
oj,za urinski test je defenitivno prehitro.kdaj si pa imela zadnjo M?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nisem noseča
7.3.2008 9:01:19   
urskas
test pokaže plusek 5 do 6 dni po vgnezditvi, ko se sprošča že dovolj hormona.
Najboljši je jutranji urin, ker je večja koncentracija hormona.
Predlagam da probaš ponovno čez kakšne tri dni.
PS.Tudi cenejši testi, so prav tako zanesljivi.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nisem noseča
7.3.2008 9:01:47   
tasa.m
Test ponovi, ko ti bo user posted image  dejansko zamujala, ker enim še takrat ne pokaže črtice, tako da upanje obstaja. Navijamo zate, da se pokažeta user posted image user posted image .
Pa še user posted image user posted image user posted image  za srečo.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nisem noseča
7.3.2008 9:16:02   
Hans
Ne obupaj prehitro! user posted image

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nisem noseča
7.3.2008 9:26:47   
sazi
Jaz sm bila neučakana in naredila test 4 dni pred pričakovano M, pa je bil negativen. Na dan, ko bi morala dobiti M, pa sem zagledala velik +. Zato le mirno, ne obupaj, počakaj še boder teden in test ponovi takrat.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nisem noseča
7.3.2008 9:28:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Hans

Ne obupaj prehitro! user posted image
 se podpišem,dok niuser posted image  je vse možno.meni osebno urinski test ful dolg ni pokazal +,čeprav em bila noseča.navijam zateuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nisem noseča
7.3.2008 10:51:13   
lunica 85
test naredi dejansko ko ti bo m zamujala.ker drugače prej itak nimaš dovolj hormonov nosečniških da bi ti pokazalo +.no jst jo ne pričakujem nekje med 12-15.3 zazo bom test vseen delala šele 2.4 za moj rd.sprašujete če bom zdržala,ja bom ker bom skoraj 80 % da sem noseča,saj sem po L in H dobila m po 28 dneh prej pa nisem mela tudi po 4 mesece m.tako da zdaj upam da bo pokazalo + ,čene gremo pas na klomifen in se bo potem kaj pokazalo.
________________________________
čakam pikico -pikeca


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nisem noseča
7.3.2008 14:18:01   
Anonimen
počakej še mal , pa odmisli to, delaj po izostali menstruaciji, drugač boš en kup denarja stran zmetala za brez veze, pa loh boš že razočarana bo pa user posted image počakej, tut če ti je težko.

(odgovor članu lunica 85)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nisem noseča
7.3.2008 16:14:49   
little angel
pocakaj se malo pa bo!bos vidla da bo!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nisem noseča
7.3.2008 17:15:36   
becky
hvala vsem.user posted image sem že malo bolš. sicer sem pa razmišljala: možno, da mi je ginekolog rekel, da moram zdaj narediti test, ker je mislil, da sem noseča že od prejšnjega meseca. to se mi zdi najbolj logično. drugače pa CB ne bom več delala, ker sem od kolegice izvedla, da ji je CB 2krat pokazal+ in je že šla na splav (to se ji je zdelo najboljš) in so ji tam ugotovili, da sploh ni noseča, ampak ima krvne strdke v maternici. groza! tak, da grem, če bo user posted image  zamujala direktno na Fontano na krvni test. držim pa pesti vsem, ki čakate +. aja, krvni test se menda lahko dela 3 dni pred (ne)pričakovano user posted image .

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nisem noseča
7.3.2008 17:18:37   
aqua77
Eno vprašanje punce!

10.02. je bila zadnja user posted image . Sem delala ovul-test in ovulacijo mi je pokazalo 24 in 25.2. Seveda sva veselo delala na tem. Danes zjutraj sem delala test in je bil - . Cel dan sem bla slabe volje. Mam pa prsa za eno cifro večje in sploh ne morem spat na trebuhu tako me bolijo. Sem bla 100 % da je + pa nič. A je še kaj moznosti, da bi bil +???????????????


Obupana.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nisem noseča
7.3.2008 17:21:04   
uršika***
katalinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Poizkusi test še čez kakšen dan. Pa dokler ne dobiš M je vse možnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nisem noseča
7.3.2008 17:21:40   
becky
katalina, vem da se prava oglaša, ampak počakaj na user posted image . pa mogoče ne bi bilo slabo, če greš kar na krvni test- je najbolj zanesljiv. vem pa točno, kak se počutiš, ker se jaz danes isto.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nisem noseča
7.3.2008 17:29:15   
aqua77
Hvala punce.
Mene prsa bolijo ze cel teden. Komaj sem čakala 8 dan, ker naj bi se od 8-12 dneva pojavila ugnezditvena krvavitev. Pa nič. user posted image Nobenih izcedkov.user posted image Sam skoz hodim lulat apetit, pa za dva.
Zjutraj sem bla čist fertik.user posted image
Sem hotela mojga presenetit. U planu sem imela, da kupim dva majčkena copatka, enga roza, drugega modrega in mu ga dam za darilo v škatlici.
Bi bil najsrečnejši na svetu, ker se tudiva že od septembra.

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nisem noseča
7.3.2008 17:32:40   
becky
sej bo. držim pesti. je pa lepo, da lahk ješ. men meso smrdi, pa origano, salame, olje, masti, parfumi, pa ziher bi se še kaj našlo. poleg tega me boli križ (pa nisem nič takega delala), prsa, slabo mi je, non stop sem na wc-ju, tak da če to ni user posted image , jaz tud ne vem

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nisem noseča
7.3.2008 17:35:45   
aqua77
Becky,

jaz upam da sva obe user posted image . Kdaj boš naredila spet test??? Sicer maš pa vse znake. Tko da kar pogumno. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem prepričana da se ti bosta pokazale user posted image . Navijam zate...

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nisem noseča
7.3.2008 17:42:56   
becky
 ust v božja ušesa, bi rekla moja oma. test bom pa nardila krvni in sicer 18. ali 19.3. če seveda ne bo user posted image , ki enostavno ne sme prit. sem se tak odločla. ne, mal heca, res upam, da bova obe vidli tisti + oz. slišali besede: "gospa, čestitam, noseči ste". a ne bi blo lepo?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nisem noseča
7.3.2008 17:48:50   
aqua77
Najlepše besede za ušesa ta hip. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer sem pa jaz mal skeptočna, der je bil zjutraj -. Mi je vsa volja dol padla.

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nisem noseča
7.3.2008 17:51:00   
becky
isli prinesejo pozitivne stvari- v to sem zmeraj verjela in bom tudi danes

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nisem noseča
7.3.2008 17:57:30   
aqua77
Maš prav Becky!!!

Bom upala na najboljše. user posted image user posted image user posted image  Pozitivne misli rodijo pozitivna dejanja.
Jutri zjutraj bom še enkrat naredila testek. Upam da bo user posted image !!!!! Če ne bo prej user posted image pritekla.
A se je že kateri zgodilo da je bila user posted image pa ni imela ugnezditvene krvavitve???

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nisem noseča
7.3.2008 18:03:06   
Tanik
jaz sem že brala da niso imele vse vgnezditvene

držimo pesti za plusek user posted image user posted image , bodi optimistična


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?