|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče piti iz flaške
11.1.2011 14:16:38   
jaša2
Bom že kr na začetku povedala, da me ne bo katera napadla - JAZ DOJIM IN ŽELIM DOJITI ČIMDLJE, finta je samo v tem, da bi pa mogla kdaj kam iti in bi pustila sinčka doma pri mami, ki bi mu po flaški dala moje mleko, ki si ga izčrpam.
pred 2 mesecema, ko sem mogla iti na nek seminar, je nekak pil in ni blo problema, prejšnji mesec sem pa spet imela podobno situacijo in sem kak dan prej probala in mu dala mleko po flaški, pa ni in ni htel piti. zizo pa takoj! tak da sem pač mogla ostat doma...
zdaj sem pa spet probala, ampak ni šans!! zamenjala 3 flaške z različnimi cuclji, pa noče!user posted image

a je imela katera podobno situacijo?? kaj lahk nardim?
kaj pa če mi zmanjka mleka, otrok pa ne bo htel iz flaške pit?? a pol po žlički, al kaj?
prosim za vaše izkušnje in predloge.


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče piti iz flaške
11.1.2011 14:37:14   
deveta
Nimam nasveta, imam pa podobno izkušnjo. Naša ni nikoli hotela pit iz flaške. Enkrat, ko je imela en mesec sem ji poskusila dat in je pila in to je bilo edinkrat. Nato sem še parkrat poskusla in ni bilo haksa, bolj sem ji flaško tiščala k ustom bolj se je drla. In sem odneghala. Zdaj pije čaj iz tistega čudežnega lončka (al kaj je že) in še to bolj za igro kot zares, saj skoraj nikoli ne spije več kot pol deci na dan. Nekaj požirkov spije tudi iz kozarčka, ampak tudi bolj simbolično. HB smo kritično obdobje prešli in zdaj je čez dan večinoma na GH in ni več panike. Ima pa 7,5 m.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče piti iz flaške
11.1.2011 15:12:05   
K_a_t_i
Kok je pa star?
Skratka - če več kot 4m, potem mu lahko kdo drug da tudi mlečno kašico za obrok. Pa mogoče bo flaško prijel, če mu jo bo dal kdo drug, ne mamica.


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 11.1.2011 15:14:08 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče piti iz flaške
11.1.2011 15:20:22   
jaša2
star je ravno 4m. kaj drugega mu še nisem dala za jest. nameravama drugi tedn začet z uvajanjem GH.
bo zvečer probal ati dat flaško, bomo videli kak bo rezultat.
poskusila sem namreč tudi to, da sem mu v flaško dala Novalac, kr sem si mislila, da mogoč pač MOJGA mleka noče pit iz flaše, da kaj drugega pa mogoč bo, ampak...no way. 

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče piti iz flaške
11.1.2011 15:33:28   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: jaša2

Novalac, kr sem si mislila, da mogoč pač MOJGA mleka noče pit iz flaše, da kaj drugega pa mogoč bo, ampak...no way. 

Ah... Dvomim, da bi kak dojenček raje pil Novolac user posted image kot materino mleko user posted image .
Je pa pri nas tudi bilo tako - edinkrat, ko sem si načrpala mleko, ker sem morala nekam it, je tamali spil komaj 30ml. Ja pa kaj smo hotli... Očka ga je pač malo več nosil in sta pregurala, da sem prišla nazaj user posted image . Ni pa to varianta, če te ves dan ni.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče piti iz flaške
11.1.2011 15:57:04   
ledenka
moj po cuclju ni nikakor hotel pit, je pa pil po ustniku. poskusi s tem

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noče piti iz flaške
11.1.2011 16:07:43   
Najaa
Moja tavečja je pri 3h mesecih jokala, ma ne drla ko zverina user posted image , 3 ure skup, ker ni blo zize, ampak ji je ati poskušal dat po flaški pa po žlički... ma oba sta bila na koncu čist fertik in ko sem prišla, sem jo podojila in je v trenutku zaspala. Skratka, hočem povedat, da ene trme res nič nočejo sprejet, sam po moje je to že huda skrajnost, da se otrok dere 3 ure. Poskusi mu res dat kakšno mlečno kašico, mogoče bo pa tisto hotel jest in ga bo lahko kdo drug nahranil.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noče piti iz flaške
11.1.2011 18:43:16   
jaša2
mlečne kašice - s tem mislite te a la Hippove mlečne kašice s sadjem?

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noče piti iz flaške
11.1.2011 18:52:22   
nusi
Naš je edino iz TT flaške pil kadar sem mu probala tekočino dodajati. Mogoče je štos v tem, da če mu probaš ti dat ve, da lahko dobi direkt iz joške, če ga hrani kdo drug pa ni alt_ernative.
Mlečnih kašic je veliko, tako s sadjem kot tudi brez, malo je treba probat katera mu je všeč.
Glede na to, da je star 4m in ti verjetno na porodniški bi mogoče opravke, ki trajajo cel dan in otroka ne moreš vzeti s seboj prestavila na čas, ko bo starejši? Če te pa ni 2- 3 ure ga bodo pa že s flaško ali na žličko potolažili.


< Sporočilo je popravil nusi -- 11.1.2011 18:53:00 >

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
11.1.2011 19:02:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
11.1.2011 19:04:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jaša2)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?