|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 7:27:53   
decemberka10
Prosim za nasvet!
partner pravi, da je konec, da bolje, da greva sedaj narazen kot pa čez 1, 2 ,5 let, ker je konec neizogiben, ker je zelo, zelo, zelo nesrečen z mano, jaz pa sem noseča 2 (meseca) in imava že enega otroka.

Se je še kdo kdaj znašel v taki situaciji in kako ste rešili krizo?

Glede nosečnosti, pa še ni prepozno za splav, čeprav se mi upira, ker si otroka kljub vsemu želim, bojim pa se kako bi zmogla kot mati samohranilka:(.

Partnerja imam rada, vendar sva se v zadnjih treh letih kar odtujila:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 7:50:38   
blaža
Če imaš kam it, oz če imaš urejen stanovanjski problem, pa če si zaposlena, da boš imela nek dohodek, ko pride otrok na svet, pol bi se jaz odločla, da ga obdržim.



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu decemberka10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 7:51:04   
ledenaa
Zmogla boš tako kot so tudi vse pred tabo
da pa greš zaradi tega delati splavuser posted image
vsak se boji v življenju novega začetka

(odgovor članu decemberka10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 7:53:29   
decemberka10
Punce hvala, zelo me je strah, sploh ne vem kako naj  najin odnos popravim:(

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 7:57:07   
blaža
Zakaj pa je tako zelo zelo nesrečen s tabo? A ni več zaljubljen? Se dosti kregata?

Poskušajta se vseeno še enkrat pogovorit. Kaj pa pravi on glede nosečnosti?

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu decemberka10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 8:02:57   
decemberka10
Je rekel, da me ima čedalje manj rad, ker se premalo trudim in da taka sem in da se ne bom nikoli spremenila in da nisva za skupaj in da najboljš, da grem res kar delat splav, da njemu je vseen, da sem vse v njemu ubila:(:(:(

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 8:04:04   
decemberka10
Skoz je slabe volje in se kregava:(

(odgovor članu decemberka10)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 8:07:09   
blaža
Jaz bi šla živet ločeno za en cajt, pa se posvetila novi nosečnosti in otročku, če imaš to možnost.

Če je še kaj vredno reševati v vajinem odnosu, se bo med tem časom pokazalo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu decemberka10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 8:25:00   
alpog
Čemu potem še en otrok, če se nimata več rada? Ampak zdaj je že, kar je! Če se ti izide biti sama z dvema otrokoma, potem tako ni problema. Če pa se ti ne, pa bi le premislila o drugi možnosti. Otroci veliko stanejo!
Ne morem pa verjet, da ga imaš še rada po tem, kar ti je naredil! Si že kdaj slišala za samospoštovanje?

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 8:25:21   
neanja duo
Mal čudno je tole......čez par mesecev pa z drugouser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 8:38:40   
_sanja_*
Dvomim, da lahko kaj narediš. Glede na to, kaj blebeta, boš težko popravila.
Čuden je tale tvoj... Kaj pa ti misliš? Se res nisi trudila? Od kod te bedarije, saj neka podlaga mora bit? In tale drugi otrok je bil načrtovan, ali se je "naredil"?

Otroka bi pa jaz obdržala, čeprav se mi tukaj porajata dve vprašanji: ali imaš rešen stanovanjski problem in ali si zaposlena?
Sklepam, da imaš veliko stvari od prvega, tako da ti vsaj na začetku ne bo potrebno toliko kupovati; kasneje boš pa tako šla v službo. Veliko mamic je samih, pa zmorejo.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 8:40:52   
bomboncek1

IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Mal čudno je tole......čez par mesecev pa z drugouser posted image


jaz mislim, da drugo že ima.
po moje ga je tudi zdaj groza in strah, da bo otroka donosila, ker bo potem moral plačevat preživnino za dva otroka. pa najbrž se bo tudi ljubici zameril, če bo ona otroka donosila - ker bo živ dokaz, da je z njo še vedno imel spolne odnose.

jaz bi res skoraj 99% trdila, da ima drugo. take besede namreč ne izreče nekdo, ki bo pustil ženo in otroka, zato ker "je taka in ker se ne bo spremenila". Te besede je izrekel zato, ker te primerja z drugo, ki "ni taka in ki ga njeno obnašanje ne jezi, utruja, dolgočasi"...

Iskreno povedano, ne vem kaj bi naredila na tvojem mestu. Malo mi je čudno, da je kriza prišla kar naenkrat, pred 2 mesecema ko je prišlo do zanositve, pa je bilo vse ok. Takrat bi morali malo bolj premislit kako z odnosom naprej. Je že en otrok na svetu, ki mu bo vajina odločitev spremenila življenje, zakaj ste naredili še enega? Te pa ne obsojam, da ne boš razumela narobe. Človek obrača, bog obrne, pravi tisti rek. Jaz imam dva otroka, težko pomislim, da ju sedaj ne bi bilo, da bi recimo za enega od njiju šla delat splav. Ne vem, pomeni se s partnerjem, predlagaj mu razhod in preživnino za dva otroka, pa boš videla kako bo reagiral. Mogoče ne bi bil odveč tudi obisk na csd.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 9:12:58   
Splišni
Jaz bi šla delat splav. No, ne vem, kako bi bilo, če bi dejansko bila v taki situaciji, ampak zdaj mi razum pravi, da bi bilo najbolje it delat splav.
Edino če nimaš plače 2000 evrov in zlatih staršev, ki ti lahko pomagajo z varstvom občasno.

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 9:20:15   
gita10
Jaz sem načeloma proti splavu, ampak če ne gre ne gre. Tudi če za enkrat ostane skupaj - to ni nič. On si otroka ne želi, tebi bo pa z dvema otrokoma bistveno težje kot z enim. Imaš živega otroka, ki te potrebuje. Jaz ne bi niti veliko razmišljala, da se ne navežem preveč na nosečnost - bi se kar odločila za splav

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 9:30:02   
Taddy78
Je premalo informacij, da bi lahko kar nekaj na pamet odgovorila, ampak po tem kaj si napisala, ima sigurno drugo.

In kaj na bi ti v njem ubila? A je to mislil na nosečnost?

Kar se tiče splava, bi se pa kar podpisala pod Gito10.
Mogoče potrebujeta še kak konkreten pogovor, kjer zahtevaj od njega pojasnilo in ti bo odločitev o prekinitvi nosečnosti mogoče kaj lažja.

Bolj kot o reševanju nerešljivega, razmišljaj raje o svoji in otrokovi prihodnosti...marsikatera od nas je to dala skozi in boli (no pri meni ni bil vmes otrok), ampak se tudi pozabi!

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 9:35:45   
K_a_t_i
Res nezavidljiva situacija user posted image . Ampak če odnosa res ne bosta rešila, bi se jaz v taki situaciji skoraj zagotovo odločila za splav... Kaj je najbolj prav, boš pa najbolje sama vedela. Kakorkoli že - srečno! user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 10:50:40   
darja.mark
Tudi jaz sem se pred leti znašla v tvoji situaciji, le da še (hvalabogu) ni bilo otrok. Sva se kr dosti kregala, on se je začel počasi ohlajat, češ da sem premalo pozorna do njega, da mu ne nudim dovolj nežnosti, bla,bla in sva šla narazen klju mojemu (vem da sem bila neumna, danes tega ne bi naredila več) prosjačenju, jokanju in ne vem kaj še vse. Se je odločil in odšel. Na vprašanje če ma drugo je odločno rekel da ne. Itak mu nisem verjela ker mi je blo vse zeloo čudno.
No in čez kak mesec sem zvedela da že živi pri drugi. Katero je kasneje hotel celo prevarati z mano- pa ni ker jaz nisem hotela.

Tako da tudi jaz mislim da ma drugo, kar čez noč se noben ne ohladi in če te je 'včeraj' ko sta delala otroka še imel rad, je nemogoče da te danes ne mara več in mu je tako vseeno.

Jaz pravim tako. Če res vidiš da je konec, kar verjetno je glede na njegove besede, da mu je tut za prihajajočega otroka vseeno, potem se umakni in ga pusti naj gre. Ker četudi se bosta pobotala bogve kaj ga bo pičilo čez mesec, dva, tri,...v strahu kaj bo pa verjamem da tut ne bi rada živela. Raje ga pusti naj gre in boš vsaj vedela pri čem si.

Za splav ti pa ne bom rekla da ga pojdi delat oziroma da ga ne naredi. To veš samo ti. Je veliko odvisno od tvojih dohodkov, službe, stanovanjskega problema,.....in če nisi 100% v to da bi se ga znebila, tega ne naredi da ti ne bo kdaj žal za to. Če pa imaš že enega otroka se bo pa ja najdlo kaj še za drugega. Stvari verjetno še imaš, ko pa skuhaš za 2 pa zmeraj ostane še za enega. Najbolje pa itak sama veš kako pa kaj glede stvari ki sem jih napisala zgoraj.

Mogoče nam daj še kako informacijo več in ti bomo lažje pomagale.

Drži se vse bo še dobro vem da se ti sedaj zdi kot da je konec sveta, a glej z druge plati...mogoče se pa zate začenja nekaj novega, lepšega....bogve kaj ti jutrišnji dan prinese...bodi pozitivna in srečno user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 11:05:17   
ledenka
joj user posted image decemberka, to je pa res zadnje, kar potrebuješ v nosečnosti... običajno zaradi otrok partnerji marsikaj več prenesejo, kot bi, če bi bili samski, tako da se mi ravnanje tvojega zdi ZELO čudno. morda ima res drugo, ali pa ga je naenkrat strah še enega otroka (ne vem, kako sta se razumela v času prve nosečnosti in po porodu, ko je večina zvez na preizkušnji). ne prosjači ga, ostani pogumna in ponosna že zaradi starejšega otroka. on je tisti, ki bo izgubil vas, če bo vztrajal pri svojem.

kar se tiče splava... to se moraš sama odločit. premisli, ali boš lahko živela s to odločitvijo, če se odločiš za.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 11:47:19   
emica2008
joj kva bi jz s takim descom nardila....a dva mesca nazaj te je pa še meu tok rad, da ti je otroka naredu......za jajca bi ga obesla....

jz bi otroka v vsaki situaciji obdržala.... pa če grem na prešerca fehtat

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 12:04:04   
rija

IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

joj kva bi jz s takim descom nardila....a dva mesca nazaj te je pa še meu tok rad, da ti je otroka naredu......za jajca bi ga obesla....




pa kako lahko trdiš, da ji ga je naredu?
za to morata biti oba. lahko pa mu je nastavila (pa zdaj oprosti avtorica uvodnega posta) ker je vidla, da nekaj ne štima, pa ga je hotel z še enim otrokom privezat nase, pa se računica žal ni izšla.

a dovoljujete tudi to možnost? glede na to, da tipa ni na RR, da bi povedal, kaj njega muči.....


torej...

kot je že splišni dejala....tudi JAZ bi šla na spalv. ni biti lahko sam z enim otrokom, kaj šele dvema...in še enkrat poudarjam...če ljubezni ni več, je pač ni več.

na silo ne gre nič. in je že tak v vsaki vezi, da lahko ali eden ali drugi doživita kaj takega.....




in še to: tudi jaz mislim, da ima drugo. žal.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 12:19:34   
Gina
JOj kolk mi je to podlo, prelagat celotno odgovornost za odnos ženski. A veš, takim decem jaz pravim brezjajčniki. Dela bedarije, se grdo obnaša, posledično mu ti poveš, da si nezadovoljna, hočeš nekaj več od odnosa, on pa nazaj, da si ti kriva za vse, ker si tečna, težiš.... Fuj, fuj, fuj. Vedno sta za odnos kriva dva. Pa četudi je eden kriv samo zato, ker grdobije in nespoštovanje prenaša.

Jaz ne vem, kaj bi naredila. Če razumsko razmislim, bi šla delat splav. Z dvema bit sama, pa da je od tega en dojenček, ne vem če bi si upala bit, ap sem izredno samostojen človek. V tem primeru bi rabila vsaj babico v hiši, če bi otroka obdržala, al bi se mi pa sfuzlalo. Po drugi strani ne dam zase roke v ogenj, da bi bila sploh sposobna delat splav, da me ne bi zraven od hudega pobralo. Tako da...ne vem, ne zavidam ti....ti pa rečem samo to - bodi srečna da si se znebila tako nezanesljivega človeka, ki te ima zdaj tako rad, da gre otroka s tabo delat, naslednji hip pa ti pravi, da pojdi delat splav, da te ne mara. Fuj, fuj, fuj.

Rija, ti imaš pa prepolno rit, nisi doživljala česa hudega in pojma nimaš, kaj v praksi pomeni ko se za nekoga trudiš, le ta pa te nikdar ne ljubi dovolj, pa hkrati tako hrepeniš po varnosti, ljubezni, družini, ker tega nikdar nisi imel, da nisi sposoben odrezat, ker tako boli, da te kolje narazen. Sem dala to skozi leta nazaj in ravno tako me je varal.  Govorit, da je ženska nekomu nastavila, je pa kot bi stare tašče iz preteklega tisočletja poslušal: NI kriv dec, za nič ni nikdar kriv, on je žrtev...kriva je ženska...ker je nastavila...user posted image  user posted image  Kaj je s tabo?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 12:39:44   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Jaz sem načeloma proti splavu, ampak če ne gre ne gre. Tudi če za enkrat ostane skupaj - to ni nič. On si otroka ne želi, tebi bo pa z dvema otrokoma bistveno težje kot z enim. Imaš živega otroka, ki te potrebuje. Jaz ne bi niti veliko razmišljala, da se ne navežem preveč na nosečnost - bi se kar odločila za splav


Jaz isto. Pa sem drugače proti splavu. Ampak sama ne bi zmogla, priznam.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 12:56:33   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: decemberka10

Je rekel, da me ima čedalje manj rad, ker se premalo trudim in da taka sem in da se ne bom nikoli spremenila in da nisva za skupaj in da najboljš, da grem res kar delat splav, da njemu je vseen, da sem vse v njemu ubila:(:(:(


OK poznam sicer samo eno plat zgodbe, ampak sodeč po tem, kar ti je rekel, si po tipični moški logiki za vse kriva ti. Pa ti to res verjameš al kako? user posted image

Meni namreč to zgleda, da išče izgovor, da se lahko umakne in izmakne odgovornosti. A ko sta spočela otroka, je bilo pa vse tipi topi?? Bojim se, da imajo punce prav ... in si najbrž pripravlja teren za drugo.

Ne vem, kako imata urejeno stanovanjsko vprašanje, ampak jaz bi strahopetca vrgla ven, kar naj si on išče drugo stanovanje. Otroka bi najbrž obdržala, on pa naj lepo plačuje za oba.

Vsekakor upam, da boš imela lepo nosečnost in čim manj skrbi. Napiši nam, kako sta rešila zadevo user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu decemberka10)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 13:01:51   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

JOj kolk mi je to podlo, prelagat celotno odgovornost za odnos ženski. Govorit, da je ženska nekomu nastavila, je pa kot bi stare tašče iz preteklega tisočletja poslušal: NI kriv dec, za nič ni nikdar kriv, on je žrtev...kriva je ženska...ker je nastavila...user posted image  user posted image  Kaj je s tabo?


Kolikor sem sama razumela Rijo, je napisala samo eno izmed možnosti in avtorico tega ni obtožila. In ja, obstajajo ženske, ki nastavijo samo, da bi poskušale moškega obdržati. Seveda je pri tem tudi moški kriv, saj naj bi tudi sam poskrbel za svoj del zaščite, ampak ženske znamo biti zvite in pretkane in običajno doseemo svoje. Potem pa surla do tal, ko moški vseeno izpelje svoj plan in odide in je seveda on najslabši. Torej - to definitivno JE ena od možnosti in običajno tega ženske ravno ne predstavijo v tej luči, ampak moški p.r.a.s.e.c. je zapustil njo in še nerojenega otroka. Torej, če sama ne poznaš nobenega takega primera, še ne pomeni, da se to ne dogaja.

Kar pa se avtoričinega problema tiče, pa je podala premalo konkretnih informacij za neko konkretno rešitev. Če predpostavim, da napisano 100% drži, bi ga sama pustila naj gre k drugi (ki po moje že obstaja in je najmanj že nagledana, če ne kaj več), po vsej verjetnosti pa bi se tudi odločila za splav - to paje odvisno od tega ali ima kje živeti, kake so njene finace in zmožnosti, tudi sposobnosti. Ampak kot je ena napisala, da bi otroka obdržala, tudi če fehta na prešercu - no, sama se s tem definitivno ne strinjam in tega ne podpiram.

lp

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 13:25:19   
emica2008
IZVIRNO SPOROČILO: rija


IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

joj kva bi jz s takim descom nardila....a dva mesca nazaj te je pa še meu tok rad, da ti je otroka naredu......za jajca bi ga obesla....




pa kako lahko trdiš, da ji ga je naredu?
za to morata biti oba. lahko pa mu je nastavila (pa zdaj oprosti avtorica uvodnega posta) ker je vidla, da nekaj ne štima, pa ga je hotel z še enim otrokom privezat nase, pa se računica žal ni izšla.

a dovoljujete tudi to možnost? glede na to, da tipa ni na RR, da bi povedal, kaj njega muči.....


torej...


kot je že splišni dejala....tudi JAZ bi šla na spalv. ni biti lahko sam z enim otrokom, kaj šele dvema...in še enkrat poudarjam...če ljubezni ni več, je pač ni več.

na silo ne gre nič. in je že tak v vsaki vezi, da lahko ali eden ali drugi doživita kaj takega.....




in še to: tudi jaz mislim, da ima drugo. žal.



no konc koncev sta oba kriva....nedolžno bitje, kateremu je komaj srček začeu biti bo pa prikrajšan za življenje, ker pač njegov oče ne čuti ničesar do mame.
mislim, da z močno voljo in veliko poguma se da čez kakršnokoli stvar iti. na začetku bo  je..be..no,  bo pa čez 2-3 leti lepše.
otroci ti vračajo lubezen, veselje, radost do življenja......no vsaj pri meni je tako.....hči je stara 18 mesecev, mali pa 4 mesece in sem večino časa sama doma pa kar sfolgam....ker moram user posted image

< Sporočilo je popravil emica2008 -- 1.5.2010 13:27:33 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?