|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noseče kljub menstruaciji
7.6.2009 17:42:33   
Anonimen
Zanima me koliko vas je takšnih, ki ste dobile M, kljub temu, da ste bile noseče. Vem da se to dogaja, ampak kako pogosto pa je to???

Jaz sem ravno kak teden nazaj dobila M, zadnje dva ni, pa tako zaspana, pa utrujena, pa tečna, pa brez energije, kot pri prvi nosečnosti na začetku. Zdaj pa ne vem, al si samo domišljam, al je mogoče pa vseeno možno, da sem noseča???? Ja sej vem, test naj delam a ne. Ampak se mi zdi neumno oz. skoraj nemogoče da bi bilauser posted image , če pa sem ravno končala z M.

LP



  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noseče kljub menstruaciji
7.6.2009 17:48:39   
Jada82
Draga Anonimka .... pomoje si utrujena zaradi katastrofalnega vremena, ki ga imamo ... tudi jaz sem čisto preč in še veliko ljudi, ki jih poznam. Če si dobila normalno menstruacijo, najbrž nisi noseča, oz. zelo malo možnosti je za to. Če pa dvomiš, pa kar po test .... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noseče kljub menstruaciji
7.6.2009 18:46:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Draga Anonimka .... pomoje si utrujena zaradi katastrofalnega vremena, ki ga imamo ... tudi jaz sem čisto preč in še veliko ljudi, ki jih poznam. Če si dobila normalno menstruacijo, najbrž nisi noseča, oz. zelo malo možnosti je za to. Če pa dvomiš, pa kar po test .... user posted image


Ma ja sej vem, da je najbrž to. Samo človek se oklene vsake bilke upanja, če že tolk dolg časa čaka na željen user posted image , pa vsak mesec znova razočaranja.

No ampak me vseeno zanima, če se kakšna na tem forumu najde, ki je bila noseča, kljub M.


(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noseče kljub menstruaciji
7.6.2009 20:50:02   
Anonimen
Pozdravljena! Jaz sem šla k G ker so me zelo boleli jajčniki,ko mi je predlagal test nosečnosti. Seveda sem bila 100 procentna da nisem noseča. po testu mi je naredil še ultrazvok in mi povedal da sem noseča tri mesece. mene je skoraj kap. Seveda sem se odločila obdržati otročka. potem sem imela še M dva meseca po 5 dni, se pravi da sem imela  5 mesecev M in bila noseča. Moj G mi je rekel da se tole zgodi redko, ampak zgodi pa se.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noseče kljub menstruaciji
8.6.2009 8:18:29   
j6
Jaz sem isto vprašanje postavila kakšen mesec nazaj in jih je bilo nekaj, pobrskaj, ne znam ti dati linka debate. Srečno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noseče kljub menstruaciji
8.6.2009 9:15:14   
ljupka
Živjo!
Načrtovala sva otročka,in ker mi je zamujala sem kupila test,in isti dan se mi je vlilauser posted image ,bila sem žalostna,ker je bil že 8 krog,toda sem vseeno šla delat test,ko sem ga mela že doma,še sama ne vem zakaj in pokazal je plus.Nisem mogla verjet toda bilo me je strah kaj se to dogaja,zjutraj sem šla takoj k G na UZ je pokazalo malo pikico bila sem noseča 5 T in G ni bila sigurna,če se bo obdržalo imela sem strogo mirovanje čez 5 tednov mi je šele potrdila nosečnost,krvavela sem do 4 meseca.Rodila sem pri 36 tednu zdravega fantka,ki bo zdaj v petek star 6 let.
Tako da možno je vse.

(odgovor članu j6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noseče kljub menstruaciji
9.6.2009 10:11:51   
T3JK4
ljupka, eno vprašanje.... Tvoja user posted image je bila kljub nosečnosti tudi tako močna kot prej ponavadi?

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noseče kljub menstruaciji
9.6.2009 11:40:45   
ljupka
Ja bila je močna,zato sem pa bila prestrašena,prva nosečnost,pa še G je rekla da ne verjame da bo obstalo,ne morem ti opisat kaj sem prestajala,strah,bolečina v srcu,končno zanosiš pa ne veš če bo ostalo,groza.

(odgovor članu T3JK4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
9.6.2009 12:08:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ljupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: noseče kljub menstruaciji
9.6.2009 12:50:52   
ljupka
Ja se strinjam Lukrecija,samo dokler ne veš ,da si nosečka,misliš da je M v bistvu so samo krvavitve!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: noseče kljub menstruaciji
9.6.2009 13:37:41   
T3JK4
Jaz imam sicer v prvih dveh dneh cikla  srednje močne krvavitve z močnimi bolečinami (ca. pol dneva nesposobna za karkoli, obvezno ležanje s termoforjem), potem pa se krvavitev zmanjšuje in sem tako 5. dan že opravla rdeče stvari.
Ta mesec pa je bilo stanje drugačno... Dva dneva sem preležala s termoforčkom in lekadoli, krvavitev pa tako šibka čez vse te dni kot je bilo običajno za zadnji dan rdečke. Vendar ta šibka krvavitev še kar traja, pa je 5 dni že mimo.
Seveda delava z dragim na user posted image , vendar test ni pokazal user posted image .   user posted image
Kakor opravim z krvavitvijo, se naročim pri G. Žal pa imam to nesrečo, da ima moja G samo ob petkih ordinacijo  user posted image   Upam, da je vse OK in da bovo kmalu videla user posted image .

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: noseče kljub menstruaciji
16.9.2009 14:04:02   
Missyka
Hei punce :)

Pri meni je bilo pa tako, da sva s fantom delala na tem, da zanosim, vse sem si lepo preračunala plodne dneve itd... Sicer imam menstruacijo vsak mesec redno nikoli prej in nikoli kasnej, tokrat ko sva delala prvič na otroku, pa se mi je zgodilo, da sem dobila najprej rjavi izcedek 11 dni pred menstruacijo, izcedek je bil najprej svetlo rjav, potem svetlo roza trajalo je 3-5 dni, zdaj imam pa menstruacijo, vse skupaj se vleče zdaj že 8 dni.. Menstruacijo sem imela ponavadi samo 4 dni in konec.
Pod stresom nisem bila čisto nič, zato zaradi stresa ni prišlo do tega. Upam da sem noseča, test sem naredila vendar zaenkrat kaže še negativno, menim tudi da sem ga prehitro naredila...

Nekje sem brala, da imaš lahko kljub nosečnosti, menstruacijo kar 3 mesece...
Sicer ne vem zakaj sem jo dobila toliko prej, upam da je to tudi eden izmed znakov... Kot sem že rekla sem imela izcedek najprej blago rjav, nato je bil tudi svetlo roza, potem temnejši zdaj pa imam menstruacijo.. Bomo videli :D
Držite pesti da bo naslednjič test pozitivennn in da bom user posted image :D

(odgovor članu T3JK4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: noseče kljub menstruaciji
1.10.2011 14:46:27   
sar90ra
lep pozdrav..mene pa nekaj zanima..menstruacijo bi morala dobiti 19.9.(nazadnje sem jo imela od 21.8-27.8),in je nisem dobila..imela sem napet trebuh kot da sem v 7 mesecu nosečnosti,sladkarije sem vse pojedla koliko sem jih našla.27.9 sem nato dobila rjav izcedek,28.9. sem krvavela-dva dni in nato nič več.torej prave user posted image nisem imela...naredila sem test 20.9.vendar je bil takrat negtiven.zdaj pa ne vem ali sem lahko user posted image kljub krvavitvam? prsi imam še kr povečane,občutljive,napet trebuh in kislina me muči,smrdijo mi tudi nekatere stvari.če ima katera kako izkušnjo..plis help ...naj povem da z partnerjem delama na user posted image ...

(odgovor članu Missyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: noseče kljub menstruaciji
2.10.2011 12:41:40   
cebela2
lahko je samo psiha lahko si pa res user posted image
jaz bi na tvojem mestu ponovila test, sedaj bi ti že pokazalo

(odgovor članu sar90ra)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: noseče kljub menstruaciji
2.10.2011 12:55:28   
Teya D.

IZVIRNO SPOROČILO: sar90ra

lep pozdrav..mene pa nekaj zanima..menstruacijo bi morala dobiti 19.9.(nazadnje sem jo imela od 21.8-27.8),in je nisem dobila..imela sem napet trebuh kot da sem v 7 mesecu nosečnosti,sladkarije sem vse pojedla koliko sem jih našla.27.9 sem nato dobila rjav izcedek,28.9. sem krvavela-dva dni in nato nič več.torej prave user posted image nisem imela...naredila sem test 20.9.vendar je bil takrat negtiven.zdaj pa ne vem ali sem lahko user posted image kljub krvavitvam? prsi imam še kr povečane,občutljive,napet trebuh in kislina me muči,smrdijo mi tudi nekatere stvari.če ima katera kako izkušnjo..plis help ...naj povem da z partnerjem delama na user posted image ...


počakaj še kak dan in naredi z jutranjim urinom test! V enem dnevu je tako brezveze delat dva testa. Kupi CB in ponovi,lahko je res psiha,ki zna odlično zavajat,lahko si res. Želim ti da si srečka nosečka,srečno!

(odgovor članu sar90ra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: noseče kljub menstruaciji
21.10.2011 13:09:01   
blondi20
hojla...DRAGE NOSEČNE...nekaj me zanima... s fantom delava na tem da bi zanosila ... že 4 mesece! ta mesec sem imela 15 zadnjo mestruacijo , kljub temu da mi je vsak večer grozno slabo , kar na bruhanje mi gre ... test pa še vedno kaže negativno?mogoče katera ve je kakšna možnost za zanositev ? kaj naj naredim ? hvala za pomoč

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: noseče kljub menstruaciji
21.10.2011 13:15:41   
HeLenčica
Drage punce, lahko samo rečem, da 4 mesece "delanja" na otročku ni veliko in da je za večino sprememb v menstrualnem ciklusu kriva psiha...če nisi sigurna naredi test, in to je to user posted image Srečno!

(odgovor članu blondi20)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: noseče kljub menstruaciji
27.10.2011 0:19:47   
Anonimen
živjo:)

S fantom delava na otročku, spolne odnose imava redne zadnja menstruacija je bila 24.9..zanima me pa pred enim tednom ko sva imela odnos je
prišlo do rahle krvavitve izcedka, kot sem brala na internetu bi to lahko bila vgnezditvena krvavitev?.. od takrat naprej imam slabinje, vrtoglavico, glava me večkrat boli, nekatera hrana mi smrdi, kadila sem pa sem nehala ker mi več ne paše smrdi,...no sedaj sem dobila menstruacijo ki je zelo šibka.. ali je mogoče da sem vseeno noseča? test sem naredila vendar je negativen.

(odgovor članu HeLenčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: noseče kljub menstruaciji
28.10.2011 22:49:49   
blondi20
ojla... tudi jaz imam že 3 tedne vsako dnevne slabosti .... ravno malo prej sem naredila clear blue in rezultat je bil zopet negativen...nevem ali je to možno? nevem zakaj vsi ti znaki ? drug teden se bom naročila pri zdravniku ? in bo najbolje znano ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: noseče kljub menstruaciji
28.10.2011 23:36:12   
Tjassi
Tudi jaz sem imela menstruacijo še normalno.pa sem bila noseča že 3 mesece. Glede delanja otročička ene pravite da 4 mesece,druge da je to malo. te pa ne vem. midva nisma delala na otročičku sma še mlada.ampak je bil trenutek nepazlivosti in glej ga februarja bomo že imeli v naročju svojo malo dojenčico:)

(odgovor članu blondi20)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: noseče kljub menstruaciji
29.10.2011 10:51:37   
blondi20
o kk lepo... ka pa test ti je tudi kazal minus....:?

(odgovor članu Tjassi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: noseče kljub menstruaciji
2.11.2011 22:11:15   
Tjassi
ja prvo mi je kazal minus pa sem čez kak tedn poskusila še enga pa je bil plusek :)

(odgovor članu blondi20)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: noseče kljub menstruaciji
25.8.2015 21:05:06   
Ninchy_
Pozdravljene punce ☺
Prejsni mesec ko se mi je zakljucila menstruacija sem ces 4 dni imela krvavitev iz noznice bil je rozast madez in rjav izcedek to je trajalo 2 dni. Zmes se mi je veliko krat tudi zavrtelo. Prsi so me 3 tedne zelo bolele imela sem napete in veliko bolj teske,prisotni so bili tudi krci,ki so me ces cel mesec mantrali obcasno,slabo mi ni bilo,razen zelja po hrani je postala nekoliko velika... delala sem test 2 dni pred predvideno menstruacijo in je bil negativen. Vceraj bi morala dobiti menstruacijo a sem imela le veliko rjavega izcedka sele danes zjutraj je prisla rdecka...a je zelo blaga ni tako mocna kot po mavadi.. skrbi me da bi lahko kljub temu zanosila ? Sem pa prejsni mesec ko sem imela pricakovane dneve menstruacije imela spolni odnos in takrat nisem vec jedla tablet saj jih za 7 dni odneham ko pricakujem rdecko.. tabletke jem redno in nikoli nobene ne izpustim. Vnetja tudi nisem imela,da bi zato krvavela saj me ni nic peklo ko sem sla na wc . Je imela katera taksno izkusnjo in je bila noseca ? Se naj ponovim enkrat test ko mi menstruacija mine?
Prosim za iskrene odgovore saj sem v skrbeh. Hvala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: noseče kljub menstruaciji
13.9.2015 9:44:07   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Ninchy_

Pozdravljene punce ☺
Prejsni mesec ko se mi je zakljucila menstruacija sem ces 4 dni imela krvavitev iz noznice bil je rozast madez in rjav izcedek to je trajalo 2 dni. Zmes se mi je veliko krat tudi zavrtelo. Prsi so me 3 tedne zelo bolele imela sem napete in veliko bolj teske,prisotni so bili tudi krci,ki so me ces cel mesec mantrali obcasno,slabo mi ni bilo,razen zelja po hrani je postala nekoliko velika... delala sem test 2 dni pred predvideno menstruacijo in je bil negativen. Vceraj bi morala dobiti menstruacijo a sem imela le veliko rjavega izcedka sele danes zjutraj je prisla rdecka...a je zelo blaga ni tako mocna kot po mavadi.. skrbi me da bi lahko kljub temu zanosila ? Sem pa prejsni mesec ko sem imela pricakovane dneve menstruacije imela spolni odnos in takrat nisem vec jedla tablet saj jih za 7 dni odneham ko pricakujem rdecko.. tabletke jem redno in nikoli nobene ne izpustim. Vnetja tudi nisem imela,da bi zato krvavela saj me ni nic peklo ko sem sla na wc . Je imela katera taksno izkusnjo in je bila noseca ? Se naj ponovim enkrat test ko mi menstruacija mine?
Prosim za iskrene odgovore saj sem v skrbeh. Hvala user posted image


Če te skrbi naredi test. Drugače pa vsi znaki nosečnosti so tudi znaki M. Pa tudi M ni vedno močna.... Jaz sem dala v dveh letih skozi čisto vse - od tega da je zamujala, da je bla sam par kapljic, da sem bruhala in mela vse znake.... Dejansko se pravi znaki začnejo šele kasneje - mogoče kakšen prej ostalo pa kasneje. Hormoni velikokrat nagajajo, zato jaz potem sploh se nisem več ozirala na vse znake...

(odgovor članu Ninchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: noseče kljub menstruaciji
2.10.2015 22:02:29   
lillith82
Koncno sem nasla temo ki jo iscem ze celo popoldne.
Namrec tudi jaz se sprasujem kako je s temi "menstruacijami".
Jaz sem jo dobila 26.9., vendar drugacno kot ponavadi. Vedno se takoj vlije na full in to traja 4 dni, potem pa ponavadi pade ven se kaksen kos in malo rjavega izcedka 2 dni in konec. Tokrat pa je krvavitev trajala 2 dni, vse ostalo pa rjav izcedek ki je danes se kar obilen. Ker pa so me danes zacele ponovno boleti prsi, sem vseeno naredila test. Sicer bolj rahla crtica, ampak vidna iz avijona. Narejen test s popoldanskim urinom. Ker me spremlja tudi bolecina ki se je zacela zjutraj, razmisljam da bi jutri odsla na urgenco ce ne bo boljse. Sicer nimam ravno veliko upanja, glede na to da sem imela krvavitev 😕

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?