|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniški koledar na rr?
17.7.2008 11:20:43   
glen
Pozdravljene.
Mene pa neki zanima glede ringarajinega noseč koledarja.
Ko sem vnesla svoj prvi dan zadnje user posted image mi je koledar izračunal da je moj PDP 22.2,enako kot mi je izračunal moj ginek.
Neki me pa moti.Koledar mi je kazal da sem  noseč 8 ted že dva tri dni,ko pa sem bila na pregledu mi je rekel gin.(ko je gledal na svoj okrogel koledar)da sem noseča 7 t 5 dni.
Če prav razumem nam noseč koledar na rr kaže da si v 8 ted,recimo ko si dejansko od 7 ted, in 1 dna naprej?
A prav razumem?
Upam da ste me razumele in da nisem preveč zakomplicirala vprašanje.
LP


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniški koledar na rr?
17.7.2008 11:29:08   
emaa
Če si noseča 7t 5/7, si v 8 tednu. 

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniški koledar na rr?
17.7.2008 11:55:08   
glen
o.k. hvala,pol sem prav razumela.user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniški koledar na rr?
17.7.2008 12:29:50   
mateyka
mene pa zanima kako izklopit ta koledar. jaz sem že eno leto v 42 tednu user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniški koledar na rr?
17.7.2008 12:46:48   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mene pa zanima kako izklopit ta koledar. jaz sem že eno leto v 42 tednu user posted image


Obrni se na rr team in bodo uredili.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniški koledar na rr?
17.7.2008 14:29:41   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
mene pa zanima kako izklopit ta koledar. jaz sem že eno leto v 42 tednu user posted image


Obrni se na rr team in bodo uredili.


pa ne mi rečt, da ni gumba za izklopit?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniški koledar na rr?
17.7.2008 15:47:10   
AnciM
A kaj podobnega za dojenčke pa ne obstaja? Ne tedenski ampak vsaj mesečni. Bi po porodu tistega uklopil in bi kazalo kako se naj bi mali razvijal.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečniški koledar na rr?
17.7.2008 16:48:47   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

A kaj podobnega za dojenčke pa ne obstaja? Ne tedenski ampak vsaj mesečni. Bi po porodu tistega uklopil in bi kazalo kako se naj bi mali razvijal.


RR-jevega ni... jih je pa polno drugih, npr. www.lilypie.com in podobni... malo pogooglaj za baby ticker


< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 17.7.2008 16:49:43 >


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
17.7.2008 16:55:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečniški koledar na rr?
17.7.2008 19:52:32   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
mene pa zanima kako izklopit ta koledar. jaz sem že eno leto v 42 tednu user posted image


Obrni se na rr team in bodo uredili.


pa ne mi rečt, da ni gumba za izklopit?



Ne, ni. Jaz sem prosila menda Jernejo rr preko zs, ampak ker po nekaj dneh ni bilo odgovora, mi je Jančika pomagala. Prosi njo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečniški koledar na rr?
17.7.2008 21:38:06   
mateyka
ah, če je pa tko neumen narjen, bom pa še naprej v 42 tednu - sem že eno leto, sem se navadla user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečniški koledar na rr?
18.7.2008 9:38:02   
Splet.Ka
user posted image

Ja, drugače je pa na nosečniškem koledarju narobe napisano. Jaz sem noseča 20 tednov in dva dni, se pravi sem v 21. tednu nosečnosti. Na RR mi pa piše, da sem noseča 21. tednov.

Jaz, pikolovka, se moram v vse vtaknit....user posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečniški koledar na rr?
18.7.2008 9:47:56   
5ra_28
Ja, meni tudi vedno računa, v katerem tednu sem, ne pa koliko dopolnjenih je že za mano. Čeprav piše pa obratno. To pa zato, ker prvih 6 dni po ZM, še v bistvu ni en teden, ampak šele teče prvi teden, koledar pa je nastavljen že z enim tednom. In tako prihaja potem do enotedenskega zamika. Saj bi bilo vse ok, samo če bi pisalo: ste v xx tednu, ne pa noseči ste xx tednov.

uživajte na deževen petek, lp

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečniški koledar na rr?
18.7.2008 9:53:48   
Splet.Ka
5ra, se strinjam:)

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečniški koledar na rr?
18.7.2008 11:38:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mene pa zanima kako izklopit ta koledar. jaz sem že eno leto v 42 tednu user posted image


FAQ

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nosečniški koledar na rr?
18.7.2008 12:08:48   
mateyka
hothien, to mi je pa res ful neumno narejeno (sorry da tako rečem - vse ostalo avtomatizirano, brisanje, ko rodiš, pa ne user posted image ) - ful nosečnic je tukaj gor, pa naj vsaka posamezno kontaktira osebje RR, da ročno brišejo koledarje? ne vem no, call me picky, ampak to mi je to krneki..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nosečniški koledar na rr?
18.7.2008 22:32:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

hothien, to mi je pa res ful neumno narejeno (sorry da tako rečem - vse ostalo avtomatizirano, brisanje, ko rodiš, pa ne user posted image ) - ful nosečnic je tukaj gor, pa naj vsaka posamezno kontaktira osebje RR, da ročno brišejo koledarje? ne vem no, call me picky, ampak to mi je to krneki..


Vem, ampak žal je veliko stvari na RR še nedelujočih in še veliko neizpolnjenih obljub. user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nosečniški koledar na rr?
20.7.2008 2:08:44   
arabela*
meni pa čisto točno kažeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nosečniški koledar na rr?
21.7.2008 10:07:10   
Jerneja_
Pozdravljene, koledar vaše nosečnosti moramo na žalost ročno izbrisati, ker imamo tudi koledar otrokovega razvoja in trenutno še ni možno, da bi imela ena uporabnica dva profila koledarčkov.
Torej, če želite imeti po končani nosečnosti koledar otrokovega razvoja, nam javite, da vam izbrišemo NK in da si potem naredite koledar otrokovega razvoja.
Nosečnost pa koledarček kaže tako, kot ste že nekatere napisale, torej, če ste noseče 25t in 3dni ste po našem NK v 26 tednu nosečnosti.


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?