|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nove borke oz. pričakujemo + po ss
29.5.2010 19:06:37   
tanjusi
ker so dekleta na temi V pričakovanju + večinoma že vse srečno noseče ali že stiskajo k sebi svoje zakladkeuser posted image user posted image , opažam pa da nas ki imamo za sabo že enega ali več ss kar ne zmanjkauser posted image user posted image user posted image , odpiram temo za nas, ki še čakamo in kako rečemo, ter se predvsem spodbujamo......

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
30.5.2010 1:20:05   
čmaja
Ne vem, če sem se obrnila na pravo temo, pa vseeno upam na vaše odgovore.
SS in potem abrazijo sem mela 18.5. na začasni odpustnici iz bolnice je pisalo da imam pregled pri osebnem zdravniku čez en teden (zaradi poteka oz. podaljšanja bolniškega staleža) in potem kontrola čez 3-4 tedne z novo napotnico. Pri svoji zdravnici sem bila in mi je dala še en teden bolniške zraven ter napisala novo napotnico za pregled. Zmedlo pa me je to, da sem včeraj dobila po pošti izvide in pravo odpustnico iz bolnice, na kateri piše kontrola pri mojem ginekologu čez en teden.
Kaj zdaj to pomeni? Bi v bistvu že mogla iti k svojemu ginekologu na pregled in ne v bolnico? Oziroma ali grem v bolnico vseeno na pregled, potem pa se še pri svojem naročim?
Kakšne so vaše izkušnje, kdaj ste imele naslednji pregled in kontrolo?

Rada bi čim več in čim prej izvedla, kako je sedaj z mano in kdaj spet začeti delati najino bebico, ali so potrebne kakšne preiskave itd. Upama na najboljše in držima pesti za naprej.
Hvala za odgovore, lp.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
30.5.2010 8:32:38   
tanjusi
v kolikem tednu pa si imela ss.?

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu čmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
30.5.2010 12:38:27   
pajkica2
Kontrolo ponavadi naredi 3-5 tednov po abraziji osebni ginekolog. V bolnišnico greš prej na posvet če se ti kaj zakomplicira, npr če te boli ali če preveč krvaviš (skratka vrneš se ge imaš kakšne posledice posega, ne pa če je vse ok in potrebuješ pregled in napotke za naprej). K osebnemu zdravniku pa moraš po bolniško v vsakem primeru. Jaz bi na tvojem mestu čimprej poklicala osebnega ginekologa in se naročila na pregled. Njemu bi na pregledu tudi pokazala obe odpustnici in ga prosila za mnenje če je morda potreben pregled še v bolnišnici. Osebni ginegolog ti vedno da priporočila kako naprej. Pa veliko sreče! user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
30.5.2010 12:43:04   
pajkica2
tanjusi, uper za tole temo! Je fajn da je ena taka tudi na tem podforumu, tam v forumu zanositev se vedno nekam izgubi.
Jaz se v tem mesecu še ne bom aktivno pridružila ker še ne delava na novem +. Upam pa, da bo kmalu veliko dobrih novic o vaših pluskih tukaj. user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
30.5.2010 13:03:35   
tanjusi
kako pa je s tabo pajkica 2? V katerem tednu si imela ss? Jaz sem imela 1. v novembru v 8. tednu , in potem 2. v začetku aprila v 5. tednu. Največja ironija je da imam doma dva sina in pri njima v nosečnostih nisem imela nobenih težav...
Včasih sem se čudila tistim ki so imele ss in so kljub temu še poskušale, sedaj pa je pri meni želja tako močna da sem pripravljena še poskusit in vem da sedaj bo vse ok....user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu pajkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
30.5.2010 19:50:59   
Anonimen
tanjusi pozdravljena,                                                                                                            zal mi je zate,pa si kaj dobila odovor zakaj si imela kar 2.ss?zakaj se to dogaja?si imela kaksno preiskavo po 2 ss?lp

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
31.5.2010 6:48:29   
tanjusi
na kratko... do bolj podrobnih preiskav si upravičen po treh ss... Prvo sem imela čiščenje in takrat sem izvedela da je bila kriva posteljica. Jaz predvidevam da je pri meni krivo popuščanje rumenega telesca, zaradi izcedkov ki jih imam pred user posted image ..
zdajle pa v službo... še pozneje kaj napišem...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
31.5.2010 8:22:32   
čmaja
Hvala za nasvete. Res bom najprej poklicala osebnega G in potem bom vidla, kaj bo on rekel za naprej.
Punce zberimo moč in upanje za naslednji srečen poskus! mene samo upanje ohranja pri volji do življenja, ker se sama prepričujem, saj bo tudi nama uspelo imeti slatko malo kepico enkrat v naročju.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
31.5.2010 16:45:46   
mimi81
Naj se tudi jaz pofočkam (čeprav bolj redko pišem, berem pa veliko). Zdaj je pa že skrajni čas. Sicer ne vem, če sem primerna za to temo, trudiva se že leto in pol, pred 2 letoma ss v 20. tednu.

Jutri imam  datum (prvič) na neplodnostni user posted image . Ne vem kaj me čaka (samo pogovor, pregled, ... mislim pa, da je ss kriv, da ne zanosim, ker sem prvič zanosila takoj, zdaj pa že leto in 3 mesece nič.

(odgovor članu čmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
31.5.2010 17:59:55   
tanjusi
Jutri imam  datum (prvič) na neplodnostni . Ne vem kaj me čaka (samo pogovor, pregled, ... mislim pa, da je ss kriv, da ne zanosim, ker sem prvič zanosila takoj, zdaj pa že leto in 3 mesece nič.

držimo pesti jutri pa dobro opravi in oglasi se še kaj...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu mimi81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
31.5.2010 20:09:49   
xoxox
Všeč mi je, da se je odprla tale tema. Se vam tudi jaz pridružujem. Po skoraj enem letu probavanja sem zanosila vendar se je žal moja pravljica žalostno končala. Pred slabim mesecem sem na 1. dan 8. tedna splavila mojega . Nimam še nobenega user posted image , zato se mi je podrl svet, ko sem zagledala krvavitev. user posted image Počasi prihajam k sebi. Upam, da najdem moč, da poskusim znova. Upam, da vse čimprej zagledamo magični plusek. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
31.5.2010 20:45:53   
tanjusi
xoxox ali mogoče kaj veš kaj bi bil vzrok ss pri tebi, ali si imela čiščenje?


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
31.5.2010 21:44:48   
xoxox
Na srečo ni bilo potrebno čiščenje. Sem se sčistila sama. Me je pa tako grozno bolelo, da še hodit nisem mogla. Sem komaj se splazila na wc. Ginekologinja je rekla, da ne more določit kaj bi bil vzrok. Mi je pa našla pregrado. Samo je rekla, da to ni nujno, da je vzrok, da mi pa vseeno priporoča jo odstraniti, saj drugače tvegam še en SS. Sem pa brala, da je ne priporočajo odstraniti pred 1. porodom. Ne vem sicer zakaj. Je (ima) še katera pregrado?

_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
1.6.2010 9:32:02   
čmaja
tanjusi, jaz sem imela ss v 10. tednu in je od tega ravno 14 dni. Očistili so me.
Danes sem prvi dan spet na delu, ampak misli begajo drugam, še posebej ko razlagaš, kaj se je zgodilo. Je pa lažje, ko poveš to drugim, in da vedo, kaj se je dogajalo, kot pa si ti tiho in vidiš poglede obžalovanja.
Naročila sem se za pregled pri mojem G (11.6.), da pogleda kakšno je sedaj stanje in da se pogovoriva za naprej.
sedaj vidim, kako močno si želim imeti user posted image !

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
1.6.2010 9:38:30   
nadka30
se že vnaprej oparvičujem ker sem se malo prištulla v vašo temo.
Tanjusi kar na jok mi gre ko berem da si spet imela to smolo, punca močno držim pesti da te bo kmalu obiskal plusek in da bo ostal z tabo do konca.
Sploh si ne predstavljam kar doživljaš, pa to že drugič.Meni je bilo že enkat full hudo, kaj šele tebi.
Tanjusi želim ti kmalu en močan plus in da potem prideš srečno do konca


Tudi vsem ostalim puncam, želi da kmalu ugledate svoje zaželjene pluske in ja vem kako se počutite.
lp

(odgovor članu čmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
1.6.2010 20:37:09   
tanjusi
se že vnaprej oparvičujem ker sem se malo prištulla v vašo temo.
Tanjusi kar na jok mi gre ko berem da si spet imela to smolo, punca močno držim pesti da te bo kmalu obiskal plusek in da bo ostal z tabo do konca.


Ja tako je ja ....grozno je .... drugič že v petem tednu ....+ potem pa izcedek in konec veselja ... hvala za tvoje sočustvovanje in res upam da mi bo še dano da bom mamicauser posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
5.6.2010 15:31:09   
tanjusi
kje ste punce? Vas je vse sonček premamil in ste zunaj? Saj prav kar uživajte!

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
5.6.2010 22:11:42   
Nitkica11
zivjo,

da se vam pridruzim se jaz. Naslednji bova zacela delati ponovno na user posted image po ss v 20. tednu. Upam da nama kmalu rata in da bo user posted image potekala brez problemov vendar strah bo se zmeraj ostal.



_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
6.6.2010 7:55:02   
tanjusi
po ss v 20. tednu

user posted image user posted image user posted image u šituser posted image to pa je moglo biti grozno, zakaj je prišlo do splava tako pozno?

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
6.6.2010 19:17:44   
Nitkica11

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

po ss v 20. tednu

user posted image user posted image user posted image u šituser posted image to pa je moglo biti grozno, zakaj je prišlo do splava tako pozno?


Ja bilo je tezko vendar je vsak dan lazje ker sem se pocasi navadis s tem ziveti. Je pa se zmeraj grozno videti nosecnico ker ves da bi bil lahko v njeni kozi user posted image .
Vbistvu so mi v 20. tednu sprozili splav, ker je nazalost nasmu user posted image nehal biti srcek ze kaksen 1-2 prej brez kaksnega opozorila, sem se vsa vesela prsla k gin. da bom spet vidla user posted image pa je bil vel sok.

Sem prav vesela da bova lahko spet zacela delati na user posted image , ker zelja po otroku je se vecja in mislim da naja je ta izkusnja se bolj zblizala in upam da bo nasledjo user posted image vse vredu saj si ne prestavljam da bi seenkrat morala skozi to izkusnjo.

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
8.6.2010 21:34:32   
mimi81
Ojla, evo, bila sem na neplodnostni, g. je bila zelo prijazna, me je kar v dobro voljo spravilo. Mi je napovedala ovulacijo v prihodnjih nekaj dneh (da je to baje vidno :) ), no, po splavu jo tudi vsakič občutim (prej je nisem), sva user posted image  k norca. Sem jo pa prosila za recept Utrogestan (oz. katerikoli progesteron), ker je možno popuščanje rumenega telesca (imam znake - nekaj dni pred M se mi pojavlja že krvav izcedek) - popuščanje rumenega telesca se rado zgodi po porodu. Sicer je ta krvav izcedek lahko tudi znak cist v trebuhu (ali kako se temu reče - endiometrioza) - upam, da to ni. No, zdaj si vstavljam progesteron in dajem čez 1. preizkus - če gre res za rumeno telesce - še 1 teden, potem pa delam test po doooolgem cajtu (1 leto ne delam ceč testov). Sem opazla, da je vse, kar sem napisala na 1 :), no, upam, da bo zdej v 1. poskusu ratalo s progesteronom ratalo :)

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
8.6.2010 21:39:13   
mimi81
RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
6.6.2010 19:17:44



Nitkica11


Nitkica, žal mi je zate, upajmo, da se nam to ne bo ponovilo. Jaz sem dala čez tak splav kot ti (no, podoben, meni je v 20. tednu odtekla plodovnica, otrokec pa je bil še živ), zdaj pa že dobro leto dajem čez neplodnost (nekaj pavze sem imela vmes po splavu, nisem poskušala zanosit).

Navijajmo za naše težko pričakovane user posted image   s srečnim koncem.

(odgovor članu mimi81)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
9.6.2010 20:32:19   
tanjusi
(prej je nisem), sva  k norca. Sem jo pa prosila za recept Utrogestan (oz. katerikoli progesteron), ker je možno popuščanje rumenega telesca (imam znake - nekaj dni pred M se mi pojavlja že krvav izcedek) - popuščanje rumenega telesca se rado zgodi po porodu. Sicer je ta krvav izcedek lahko tudi znak cist v trebuhu (ali kako se temu reče - endiometrioza) - upam, da to ni. No, zdaj si vstavljam progesteron in dajem čez 1. preizkus - če gre res za rumeno telesce - še 1 teden, potem pa delam test po doooolgem cajtu (1 leto ne delam ceč testov). Sem opazla, da je vse, kar sem napisala na 1 :), no, upam, da bo zdej v 1. poskusu ratalo s progesteronom ratalo :)

Mislim, da je tudi pri meni v tem problem. Pravijo da svetlinovo olje pomaga za uravnavanje hormonov . Jaz jih sedaj ta ciklus jem, hkrati pa se trudim , nauser posted image .... upam , upam po 2. ss, da bo enkrat sreča ,

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu mimi81)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
12.6.2010 18:52:08   
tanjusi


nekaj mi povejte..... recimo imele ste ss ene tudi več , jaz recimo 2, sedaj pa se trudite ponovno zanosit, ali kljub temu računate na dopust in na morje. Midva sva bila ta mesec kar pridnauser posted image in vem da če bo uspelo bom vodena pod rizično nosečnost, ampak tako si želim na morje in verjamem da bo sedaj vse ok insem v začetku julija rezervirala 4 polpenzione na hrvaški obali....ker če tako pogledam niti ni nujno da je kaj uspelo, potem niti ni nujno da bo kaj narobe in veliko je še čejev s katerimi se ne bom obremenjevala dokler ne bo potrebno.
kaj pa ve??

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?