|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nuhalna svetlina in spol
16.10.2017 8:26:12   
Anonimen
Nama so napovedali fantka.
Kako je bilo pri vas kaj so napovedali in kaj ste potem rodile? So komu na morfologiji napovedali potem drug spol.
Je kakšna možnost da fant se postane punčka ali lahko kar nakupujem za fantka 😄.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nuhalna svetlina in spol
16.10.2017 8:42:28   
bucka*
Zivjo!
Jaz imam z nuhalne slikico, kjer je oznaceno in se vidi "lulcek". Sem rekla: a pol bo fantek? Odgovor je bil: "razen ce strcelj odpade!"

Na morfologiji dete ni zelelo pokazat spola in sele na nasleenjem pregledu (se pravi dokaj pozno), sem izvedela, da bo 90% puncka! :-)

Nisem upala verjet do konca, sicer sem se pripravila na puncko, ampak tisti "strcelj" me je preganjal do zadnjega :-)
OCITNO JE ODPADEL, KER SEM RODILA PUNCKO :-D

Jaz bi na tvojem mestu pocakala na pregled pri svojem G in ga potem tud vprasala kok siguren je za spol. Meni je najprej rekla 70%, pa mi ni blo se dost prepricljivo za soping :-)

Cestitke in srecno do konca!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nuhalna svetlina in spol
16.10.2017 8:57:37   
Anonimen
Kaj res :), zanimiva zgodba.

(odgovor članu bucka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nuhalna svetlina in spol
16.10.2017 11:04:55   
diamantina
Zadnjič sem gledala eno oddajo, kjer so razložili, da smo do 15 tedna po videzu vsi punčke in imamo vsi enak štrceljček oz. bunkico. Potem s 15. tednom pa začne pri fantkih prevladovati kromosom y (pri spolnih kromosomih) in začne rasti lulček iz te bunkice, pri punčkah pa klitoris in se bunkica zmanjša, razvijejo se male in velike sramne ustnice ipd.

Na nuhalni je tako slepa sreča, če ugotovijo spol. Itak je možnost 50%. user posted image Morfologiji gre bolj verjeti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nuhalna svetlina in spol
22.10.2017 12:59:05   
Southeast
Meni so na nuhalni dvakrat napovedali fantka in sta bila res.
Na morgologiji sta oba veselo razkazovala svoje premozenje. V bistvu se je pri obeh na vsakem pregledu videlo, kaj bo. :)

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?