|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nujno oddamo mucka
7.11.2008 13:24:26   
lillchy123
z mami sva pred blokom našli majhnega mucka. ful prijazno in crkjivo bitje. bi ga kdo imel?

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujno oddamo mucka
7.11.2008 13:37:06   
Arwenko
Daj oglas če ga kdo pogreša na razne forume (mojpes.net, mojpes.com, pesjanar.si, mačjelovke), pelji ga k veterinarju da ga testirajo in pregledajo ali je z njim vse ok in ali nima kakšne mikrosporije, itd. Pa veliko sreče pri oddaji, pa lažje ga boš oddala če boš kakšno slikico prilepila.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujno oddamo mucka
7.11.2008 13:45:45   
lillchy123
žal ne bo šlo. če ne bo nikogar, jo damo zvečer na društvo.

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno oddamo mucka
7.11.2008 15:25:10   
Arwenko
Ja pol ga pa kr daj društvu oziroma v zavetišče, ne moreš ga kr podarit neki tretji osebi, kaj pa če ga kdo išče? Mislim na tak način je nam maček zmanjkal ne, ful prijazen, eh pa kaj če ma ovratnico, vzamimo ga domov.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno oddamo mucka
7.11.2008 15:38:34   
lillchy123
sorry, muc je brez ovratnice, po tačkah ma odrgnjeno dlako. zunaj lije kot iz škafa in smo sredi mesta. če bi ga kdo iskal, bi ga slišali.

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujno oddamo mucka
7.11.2008 15:40:29   
lillchy123
pa sestradan je, drisko ma... star okrog 2 meseca. a pol ga po tvoje nesem nazaj sred ceste, če ga bo mogoče kdo iskal?

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nujno oddamo mucka
7.11.2008 19:25:55   
Arwenko
Ne, sem ti napisala kaj naredi, slikaj ga, daj ga na forume, pokliči njabližje društvo za zaščito živali,  ki ti bo pomagalo naprej.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nujno oddamo mucka
7.11.2008 19:27:52   
Arwenko
Kakorkoli pa zgleda, muc mora k veterinarju, ne more čakat do jutri če praviš da je tak bogi. Od kod pa si če lahko vprašam, da vidim kdo je tam odgovoren?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nujno oddamo mucka
7.11.2008 19:57:32   
Anonimen
Če hudo driska revček ga peljite k veterinarju in kontaktirajte zavetišče ki je pristojno za vaš koncec. Bo revež dehidriraluser posted image
Pri nas kar sam veterinar kliče pristojne v takih primerih. Sam povedat mu je treba.
Iz kje pa ste?

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nujno oddamo mucka
7.11.2008 20:18:57   
lillchy123
sem trenutno v trbovljah, z dojenčkom, v bloku brez avta. mucek je zdaj že boljši, lepo papca, kaka že lepše, sem že govorila z društvom, ampak so žal ful zasedeni in ta moment ne morejo nič. veterinarja pop., nismo dobili na tel, je pa že dogovorjeno, da ga peljem jutri zjutraj. upam, da bodo našli kakšnega skrbnika, ker v azil peljat mi ga pa ni, saj imajo tam že poplavo takih muckov. s tistimi, ki jih ne oddajo, pa vemo kaj se zgodi. je pa to eno blazno prijazno bitjece, ki bi se skoz cartalo. tudi kakat in lulat zna v posodi.user posted image  danes bova pač z mami dežurale, ker se bo drugač mojmu očetu user posted image . do jutri zjutraj bomo že zmogle. potem pa user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nujno oddamo mucka
7.11.2008 20:34:10   
Arwenko
Naj ti ga pol tam punce pomagajo oddajat: imaš dve varianti: www.snoflja.si (Zagorje) in http://www.dpmz-trbovlje-drustvo.si/ (Trbovlje). Poskusi se zmenit, da ga vsaj pridejo pogledat, ker imajo punce ful izkušenj in znajo kompetentno ocenit kako je stanje mucka. Upam, da bo vse ok in da se boste porihtali. Vsekakor pa je treba mucka testirat na Felv, Fiv in Mikrosporijo, da ne boste še vi kaj fasali, pa razglstit in razbolhat po vsej verjetnosti če je bil zunaj.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nujno oddamo mucka
7.11.2008 20:42:29   
lillchy123
sem kontaktirala z dpmz, ampak do jutri mi žal ne morejo pomagat. Muc zdej že kar dobro zgleda, bolh nismo našli, glist tudi čudežno ne.ma pa umazana ušesa in na enih predelih oguljeno dlako. Ker se na mačke nič ne spoznam, mi prosim povej, kaj so naštete bolezni. A na vse to ga bo jutri testiral veterinar al ga je to treba kam peljat?
A je lahko kej nevarno za dojenčka? Drugače se spreoblečemo in umijemo, preden gremo k dojenčku.

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nujno oddamo mucka
7.11.2008 22:10:13   
Arwenko
Verjetno ma kakšne garje v ušesih, to je najbolj pogosto, ta oguljenost pa upam da ne kaže na mikrosporijjo. Mikrosporija se prenaša na ljudi, poštenno se razkužite in preoblečite, muca pa zaprite recimo v kopalnico. FIV je mačji aids, Felv pa levkoza. Pri zadnjih dveh je potrebno mucka uspavati. Mikrosporija je edina ki se prenaša na ljudi, je pa tudi ozdravljiva. Vse teste se da nardit pri veterinarju, dokler ni rezultatov preprečit stik z drugimi mačkami.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nujno oddamo mucka
8.11.2008 10:53:51   
lillchy123
k ma user posted image  mlade, jih ma velik. naš muc je mucka, ma mikrosporijo. jo bomo pa kar obdržali in upam da čim prej pozdravili. držite pesti

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nujno oddamo mucka
8.11.2008 11:50:26   
lillchy123
še eno vprašanke. trenutno mora biti naša Caca (ime ji je dala moja mami) user posted image  v karanteni. Mava tabletke(1x na dan, en teden, en teden pavze...), neko žaubico za mazanje 2x dnevno.(ne da se mi i t gledat, kako se reče) in čez en teden kontrolo pri vetu. Terapija naj bi trajala 6 tednov. Pa me zanima, glede na to da mamo otroke in psa, kdaj ni več kužna? A šele po 6-ih tednih al ko se pod lučko neha zeleno svetit? a mucko lahko dam tud kej na travnik al mora bit teh 6 tednov skoz zaprta? Sorry, sej vem, da sprašujem neumnosti, a žal res ne vem veliko o mačkah. Se bomo pa že naučili.user posted image
je pa to ena res zlata mucica. In ko mi je vet povedal, da ma mikrosporijo in da je nihče ne bo vzel in me postavil pred dejstvo ali jo obdržim in zdravim ali pa jo dam uspavatuser posted image user posted image
upam, da se bo res pozdravila in uživala z nami.user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nujno oddamo mucka
8.11.2008 12:02:54   
ada2
user posted image user posted image user posted image user posted image lillchy, ko bi le bilo več takih na svetu kot si ti user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nujno oddamo mucka
8.11.2008 15:31:21   
Anonimen
upam, da se bo res pozdravila in uživala z nami.


itak da se bouser posted image user posted image
Ful lepo, več takih kot ti bi mogl bituser posted image

Dokler je pa muc v karanteni ga pa ne dajaj ven. Saj bo hitro minilo. Pa boste potem uživali.

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nujno oddamo mucka
8.11.2008 18:06:00   
Arwenko
Ne, res ni priporočljivo, da jo nosiš ven, saj bo res hitro minilo. Držite se in pazite na higieno pa razkuževanje rok in to v tem času.

Super da ste se odločili, da jo obdržite. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nujno oddamo mucka
10.11.2008 10:44:30   
lillchy123
samo še eno vprašanje. Če bi slučajno mikrosporijo dobil kdo od nas, kako to ugotovimo?

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nujno oddamo mucka
10.11.2008 10:46:17   
Anonimen
http://www.zzv-kr.si/Content.aspx?page_id=74

(odgovor članu lillchy123)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nujno oddamo mucka
16.11.2008 19:20:03   
lillchy123
naša Caca je čist pridna, samo malo ji je dolgčas, ker je zaprta v velik pasji boks. se je pa že lepo navadila tudi na našega psa, ki jo pride vsake toliko pogledat. En teden je že za nami, še pet.user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nujno oddamo mucka
16.11.2008 19:29:43   
skuštrana
Če bi slučajno mikrosporijo dobil kdo od nas, kako to ugotovimo?


Jaz sem jo dobila, isto od takšnega majhnena mucka, ki smo ga celega premraženega in shiranega našli na ulici.
Imela sem en takšen bel krogec na podlahti, kot da mi je pojedlo pigment. Verjetno se te lise množijo, ampak jaz sem šla k zdravniku in sem dobila kremo proti gljivicam (ne vem točno kakao se reče, je pa samo na recept) in sem morala biti full vztrajna z mazanjem, da je izginilo..

Je bil pa muc potem pri nas še full full dolgo in še danes jočemo za njimuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nujno oddamo mucka
9.12.2008 21:10:26   
lillchy123
čer

naša mala mucica postaja prav lepa muca, dlako ima zdaj že povsod in smo zadnji teden na antibiotiku. mi pa zadnja dva dni ful joka, pa ne vemo zakaj. kakšna ideja?  a je možno, glede na to, da se je precej shladilo, da jo zevbe? al pa ker zadnjih par dni nisem mela dosti časa za crkljanje?
drug teden gremo pa še enkrat k vetu, da jo še enkrat pregledajo, pa še za vse ostale bolezni-mačja kuga... in da se dogovorimo za sterilizacijo.
upam, odvisno, kako se bo držal naš fant. v petek ima namreč operacijo - odstranili mu bodo žrelnico. Držite pesti za nas!

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nujno oddamo mucka
9.12.2008 21:32:13   
hmm...
Držim pesti da bo vse ok! Pa sporoči!

Še za srečouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Držite se!


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nujno oddamo mucka
13.12.2008 10:54:00   
lillchy123
s škratkom sva že doma, vse ok. žal pa je danes ponoči, kljub včerišnjemu trudu veterinarja, naša Caca za vedno zaspala.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?