|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obiski v porodnišnici ljubljana
3.3.2010 18:22:02   
unicorne
Pozdravljene¸! Rok imam 23.3310, zanima me ali zdravi otroci res ne smejo priti na obisk user posted image ? Hvala za odgovor
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
3.3.2010 20:26:45   
Eva***
Ne. Vsaj prejšnji teden je to še veljalo.

(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
4.3.2010 8:36:02   
principessablu
zakaj pa ne?

(odgovor članu Eva***)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
4.3.2010 12:47:30   
bubu10
Preventiva še od prašičje gripe! user posted image

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
4.3.2010 16:36:03   
unicorne
Pa to ni res. Imam prijateljico ki je rodila oktobra ko je bil največji halo okoli gripe, pa je prvorojenka lahko prišla knjej. Zdaj pa pod nobenim pogojem - smo preverli. In kako to razložiš triletnici, ki čaka da bo prišla pogledat sestrico?!

(odgovor članu bubu10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
5.4.2010 20:02:31   
abc100
Mene pa zanima, če je že kaj novega glede obiskov.

Hvala za odgovor. user posted image


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu unicorne)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
6.4.2010 9:47:12   
mikinapiki
Pozdravljeni,

Kar se tiče obiskov v porodnišici Lj  načeloma ni še nič novega, tako da prepoved obiskov velja še vsaj do junija 2010.user posted image

Upam, da bodo ta ukrep nato umaknili

Lep sončen dan vsem nosećkam in mamicam ter njihovim zakladkomuser posted image

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
28.4.2010 23:05:45   
mergetka
Je kaj novega glede obiskov zdravih sorojencev, a kdo ve???



Hvala in lep pozdrav!


< Sporočilo je popravil mergetka -- 28.4.2010 23:06:15 >

(odgovor članu mikinapiki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
29.4.2010 4:35:36   
Tejča05
Ne nič novega, sem klicala in še vedno prepovedano. Samo oče lahko pride na obisk.

Žal.

lp

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
5.5.2010 17:59:26   
1A
sej prov, sej ni tko zdržat une 4 dni!!!    a more res cela family okrog hodt---sej ni nobeni nč hudga tam!!!  otroke bodo že deci doma zrihtal!!!  obiski bi moral bit skoz samo za partnerje!!!

_____________________________

vedno aktivna

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
5.5.2010 18:02:19   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: 1A

sej prov, sej ni tko zdržat une 4 dni!!!    a more res cela family okrog hodt---sej ni nobeni nč hudga tam!!!  otroke bodo že deci doma zrihtal!!!  obiski bi moral bit skoz samo za partnerje!!!


Koliko otrok pa imaš ti? Najbrž enega ali nobenega, ker v nasprotnem primeru ne bi tako govorila. Težko je mamici zdržat 4 dni brez, da bi videla svoje otroke. Vsaj meni je.

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
5.5.2010 19:42:02   
1A
imam drugega na poti, tko da vem kako je, sam res je za zdržat!! prvič v porodnišnici sem bla v sobi k so skoz bli obiski, ven not, ven ,not, jedel se je in pil k na fešti!!!ampak ne pr men , pr sosedi moji!!! 

_____________________________

vedno aktivna

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
5.5.2010 20:11:46   
benika
imam drugega na poti, tko da vem kako je, sam res je za zdržat!! prvič v porodnišnici sem bla v sobi k so skoz bli obiski, ven not, ven ,not, jedel se je in pil k na fešti!!!ampak ne pr men , pr sosedi moji!!!


Glej, tudi jaz ne zagovarjam obiskov ala cela žlahta. Sem pa zagovornik tega, da novorojenčka in mamico pridejo pogledat partner ter sorojenci (pogojno stari starši ter bratje in sestre). Ostali lahko komot počakajo, da se mamica z otročkom vrne domov.

Meni osebno bi se brez obiskov v P zmešalo, ker mi je bilo blazno dolgčas.

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
5.5.2010 20:16:29   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: 1A

imam drugega na poti, tko da vem kako je, sam res je za zdržat!! prvič v porodnišnici sem bla v sobi k so skoz bli obiski, ven not, ven ,not, jedel se je in pil k na fešti!!!ampak ne pr men , pr sosedi moji!!! 

Revčica boga... Me zanima kako bi se počutila, če bil očka edino varstvo za prvorojenca ti bi pa bila v porodnišnici. Ker potem bi lahko 3 dni (boh ne daj kakih komplikacij, da bi bilo še dlje) kar sama z dojenčkom ležala v porodnišnici. Res lep začetek novega družinskega življenja!

Sicer pa - imam rok v kratkem in so mi aprilčice sporočile, da žal obiskov prvorojencev res še vedno ni user posted image .


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
5.5.2010 20:47:03   
tejči28
Sicer sem iz mbja,ampak si ne znam predstavljat bit brez prvega sinčka bit 3 dni.Žal  . In me bo groza,če bo to res,bom hodila na hodnik se cartat z njim.Itak si že ves od teh hormonov napet,potem pa še ti ne dovolijo obiskov družine,Grozno za mene.user posted image user posted image  

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
5.5.2010 20:54:59   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: 1A

imam drugega na poti, tko da vem kako je, sam res je za zdržat!! prvič v porodnišnici sem bla v sobi k so skoz bli obiski, ven not, ven ,not, jedel se je in pil k na fešti!!!ampak ne pr men , pr sosedi moji!!! 

ok, ker ga imaš na poti še očitno ne veš kako je, če si ti v porodnišnici brez prvorejenca.... Sicer pa eno so mož/partner in otroci, drugo pa so ostali obiski.

Sicer pa, ko sem jaz rodila, so bili obiski v porodnišnici strogo omejeni zaradi RSv virusa.... pa sta vseeno prišla na obisk partner in sin.


_____________________________

So what....

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
5.5.2010 21:05:07   
mayci
Joj, ko berem o tejle prepovedi obiskov me kar stisne....user posted image Jaz sem bila prvič v P cel teden in mi je bilo zelooo fino, da je prišel možek pa moji starši na obiskuser posted image . Zdaj, ko imam pa sinčka, pa si ne morem predstavljati, da ne dovolijo priti očku in otroku na obisk user posted image , saj je otrok vendar del najožjedružine user posted image ! Ah, so malo čudni v tejle lj. porodnišnici user posted image , upam, da se do avgusta kaj spremeni...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
5.5.2010 21:22:25   
AnciM
Pa je katera dejansko poskusila z obiskom? Ko sem rodila februarja v KR je bilo tudi uradno prepovedano. Pa sva se z možem zmenila, da mi pripelje Uroša na obisk. Če bodo problemi, jih bomo pa potem reševali. Poskusili sestro naštimat, al pa bi bil on pri dojenčku jaz pa malo z Urošem... variant in možnosti je veliko. K sreči ni nihče ničesar rekel. Ko so obisk,i so itak sestre bolj kot ne pospravljene v sestrski sobi za kofetkom.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
6.5.2010 8:40:17   
anajan
Sem ravno prišla iz ljubljanske porodnišnice, kjer sem izvedela, da so do nadaljnega vsi obiski prepovedani, razen za enega spremljevalca (običajno je to mož, partner). Že ob sprejemu mora nosečnica podpisati kdo je oseba, ki bo prišla na obisk.

Starejši otroci imajo tako prepovedan vstop.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
6.5.2010 19:09:36   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: anajan

Sem ravno prišla iz ljubljanske porodnišnice, kjer sem izvedela, da so do nadaljnega vsi obiski prepovedani, razen za enega spremljevalca (običajno je to mož, partner). Že ob sprejemu mora nosečnica podpisati kdo je oseba, ki bo prišla na obisk.

Starejši otroci imajo tako prepovedan vstop.

Anajan, a mamica gre pa lahko dol v avlo in vsaj tam pocarta svojega otroka?



_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
12.5.2010 10:48:48   
arruba
Na MŠ so nam včeraj rekli, da na obisk lahko pride partner ter morebitni starejši bratci in sestrice, ostalo sorodstvo pa ne.

Meni se to zdi čist v redu, saj tako kot je napisala že 1A, obiski lahko precej motijo druge punce v sobi, sploh če jih je več, so bolj glasni.. po porodu je najbrž vsaka utrujena in rabi malo miru, da se spočije, ne moreš pa obiskov drugih punc vržt iz sobe, če so preveč nadležni

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
12.5.2010 20:34:55   
PC Baby
Ja, v MŠ že tako rečejo, ker je včasih res tako veljalo. Trenutno pa ni tako. Vsaj v LJ ne.

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
13.5.2010 18:47:27   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: benika
Glej, tudi jaz ne zagovarjam obiskov ala cela žlahta. Sem pa zagovornik tega, da novorojenčka in mamico pridejo pogledat partner ter sorojenci (pogojno stari starši ter bratje in sestre). Ostali lahko komot počakajo, da se mamica z otročkom vrne domov.

Meni osebno bi se brez obiskov v P zmešalo, ker mi je bilo blazno dolgčas.


Si ti predstavljaš sobo v Lj. porodnišnici s 3 mamicami, 3 dojenčki in k vsaki pridejo na obisk: mož/partner, 1-3 otroci, obe babici, oba dedka, pa še kakšna sestra, brat,...Norišnica!!!!!! Da se ti zmeša!
Čisto prav je tako. Mi imamo 4 otroke in ko se je rodila najmlajša, sem bila 1 teden v P in samo 1x so prišli vsi trije veliki bratci obiskat sestrico. Pa smo vsi zdržali! Nobenemu nič hudega user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
13.5.2010 18:55:41   
benika
Si ti predstavljaš sobo v Lj. porodnišnici s 3 mamicami, 3 dojenčki in k vsaki pridejo na obisk: mož/partner, 1-3 otroci, obe babici, oba dedka, pa še kakšna sestra, brat,...Norišnica!!!!!! Da se ti zmeša!


No lej, ravno pretiravat ti res ni treba. Sem jasno dala vedet, da ne zagovarjam obiska cele žlahte, ampak to, da sorojenci ne smejo obiskat mamice in otročka, se mi pa zdi pretiravanje u nulo. In ne podpiram tega. Če lahko ostale P funkcionirajo normalno, ne vem, zakaj ljubljanska ne more.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
16.5.2010 18:22:47   
mayci
Se podpišem pod tvoj post, benika.user posted image Jaz še vedno upam, da bodo do poletja spremenili režim in dovolili starejšim otrokom obisk!user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?