|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   opravičilo
5.5.2008 11:34:32   
tmms
Včeraj sva se z mojim ful skregala. Bila sem živčana in v besu sm rekla tudi kaj takega kar ni res in ga je prizadelo. Kako naj se mu opravičim, kaj naj naredim? Danes me je sram da sm tako ponorela. Ali se tudi vam to zgodi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: opravičilo
5.5.2008 11:35:52   
srki
Včasih pa res kaj rečem, kar ne mislim resno. Tako hudo, da bi mi bilo hudo in bi se čutila dolžno opravičevat, ne. Za bv še nisem nikoli nič rekla. Samo mogoče malo pretiravala.

Ja nič, reci mu oprosti, kaj češ drugega.

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: opravičilo
5.5.2008 11:38:10   
tinkatonka
OPROSTI dragi, ker sem včeraj tako besno odreagirala. Marsikaj kar sem izrekla nisem resno mislila in mi je zelo žal. Besede bi vzela nazaj, če bi jih lahko, ker vem, da sem te prizadela, a ker tega ne morem storiti samo prosim vedi, da mi je zelo zelo žal in da x, y, in z nisem mislila resno,

Važno je, da to izrečeš iskreno!!!!!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: opravičilo
5.5.2008 11:45:48   
*alja*
Pripravi mu lepo večerjo, se mu opraviči in se lepo pomenita zakaj si to rekla in kaj te je do tega spravlo.
Vglavnem pomenita se, sam beseda OPROSTI za mene ni bila in nebo nikoli zadost če me negdo prizadane.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: opravičilo
5.5.2008 12:13:37   
srki
Meni pauser posted image .

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: opravičilo
5.5.2008 12:19:22   
kristinaj
zakaj pa rečeš kar ni res!!!!

iskreno se mu opraviči, povej mu kaj čutiš in zakaj si tako odreagirala, nekaj te je moralo vržt iz tira!!


(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: opravičilo
5.5.2008 12:25:56   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

zakaj pa rečeš kar ni res!!!!



Naval jeze in to, da jezik hitreje dela, kot pamet. Predvidevam.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: opravičilo
5.5.2008 12:30:01   
Volga
O, Marija, a je težko rečt: "Sori, stari, za tisto budalo včeraj". Al kaj je že bilo.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: opravičilo
5.5.2008 12:40:16   
Anonimen
Ma moj je zadnč mene tko ob živce spravil - še nikoli v življenju nisem nekoga direktno poslala v PM (beri: v rodne kraje). Vse kar je bil zmožen reči od presenečenja je bilo "Hvala"...jooooj...meni pa nerodno in žal tako, da ne morem z besedami opisat...Jah nč...sem šla čez 10 minut do njega in sem se mu opravičila, ker mi je bilo res žal...no, potem je pa tudi on priznal, da me je zanalašč provociral in se mi tudi opravičil.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: opravičilo
5.5.2008 12:45:10   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: tmms

Včeraj sva se z mojim ful skregala. Bila sem živčana in v besu sm rekla tudi kaj takega kar ni res in ga je prizadelo. Kako naj se mu opravičim, kaj naj naredim? Danes me je sram da sm tako ponorela. Ali se tudi vam to zgodi?



ja se mi je zgodilo, čeprav ga direktno nekam še nisem poslala. Preprost "oprosti" in poljub sta mu zadostovala, odvisno pa je od njega. Moj se nerad krega in hvala bogu, me sprejema tako kot sem, upam da tvoj ni zamerljiv.

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: opravičilo
5.5.2008 12:46:04   
ženska
Tudi meni se je to že kdaj zgodil. Jao kako je meni tisto sekundo hudo. Sej se opravičim, ampak v meni to ostane in verjetno v njem. Jst to pol skoz podoživljam in si sploh ne morem predstavljat kako bi bilo meni hudo, če bi mi mož kaj takega rekel. No, kontolirat se bo treba začet oz. se že. Jst tega NE bom več ponovila!!!! Mi je potem preveč hudo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: opravičilo
5.5.2008 12:48:15   
tmms
Zakaj sm rekla kar ni res? Ker ko sm tako jezna mi jezik dela pred pametjo.....
Ne vem kako naj se obvladam in povem počasi, ne da bi kričala.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: opravičilo
5.5.2008 13:05:44   
srki
No, sem uganila, zakaj si tako rekla. Ker sama včasih tako naredim. Samo mojega je potem pametno nekaj časa pustit, ne takoj se opravičevat. No, saj vsak zase ve, kako in kaj je prav.

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: opravičilo
5.5.2008 13:35:08   
tmms
Tudi mojega je nekaj časa boljše pustit pri miru, da ga mine trma. A tudi vidva kričita ko se kregata?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: opravičilo
5.5.2008 14:28:08   
gojska
midva kričiva, jaz malo bolj kot on. Rekla sva si že take stvari, da bi ble rr-jevke že vse ločeneuser posted image user posted image user posted image . In jest ga v jezi tud mahnem. Mater me raz...............p.
da dobim v rokah eno energijo, da bi ga mlatla ko kretenauser posted image user posted image .
Pol je pa obema hudo................. opravičiva se pa oba brez problema. On sploh za moj okus še malo prehitro, kot da ne misli resnouser posted image

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: opravičilo
5.5.2008 14:39:00   
jajula
to pa ni lih kul da tepeš tipa, pa zgleda da se ti to sploh ne zdi narobeuser posted image user posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: opravičilo
5.5.2008 14:42:08   
gojska
to pa ni lih kul da tepeš tipa, pa zgleda da se ti to sploh ne zdi narobe


mlatit jih he treba, da ubogajouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: opravičilo
5.5.2008 14:53:58   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

to pa ni lih kul da tepeš tipa, pa zgleda da se ti to sploh ne zdi narobe


mlatit jih he treba, da ubogajouser posted image user posted image user posted image


Ja itakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: opravičilo
5.5.2008 16:45:33   
majcci
Midva sva se tudi že kdaj tako spričkala, da nekatere besede niso bile prijetne in primerne, vendar sva oba vedela da nisva mislila resno, zato ni bilo problemov pri pobotanju. Vendar se midva običajno tako dolgo kregava oz. bolj glasno diskutirava user posted image  dokler se ne pobotava in tako ni tihih ur ali dnevov. Se vse sproti zmeniva.
Je pa najbolje da mu rečeš oprosti, ter mu obrazložiš, da nisi mislila tako kot si rekla in da si to rekla v navalu jeze, ker si bila prizadeta in si želela, da se on isti počuti oz. kar si pač takrat občutila.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: opravičilo
5.5.2008 17:13:27   
lelčy


to pa ni lih kul da tepeš tipa, pa zgleda da se ti to sploh ne zdi narobe

mlatit jih he treba, da ubogajouser posted image user posted image user posted image

Ja itakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: opravičilo
5.5.2008 17:36:30   
BAMBINA_
 
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

midva kričiva, jaz malo bolj kot on. Rekla sva si že take stvari, da bi ble rr-jevke že vse ločeneuser posted image user posted image user posted image . In jest ga v jezi tud mahnem. Mater me raz...............p.
da dobim v rokah eno energijo, da bi ga mlatla ko kretenauser posted image user posted image .


user posted image Ženska, a drugače je s teboj vse v redu?


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: opravičilo
5.5.2008 17:43:08   
brigitaa
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

to pa ni lih kul da tepeš tipa, pa zgleda da se ti to sploh ne zdi narobe

mlatit jih he treba, da ubogajo


IZVIRNO SPOROČILO: gojska



to pa ni lih kul da tepeš tipa, pa zgleda da se ti to sploh ne zdi narobe


mlatit jih he treba, da ubogajouser posted image user posted image user posted image



Sej menda ni res!!!!
To se ne dela! Drugače pa pravjo, da ženske tepejo moške, pa nisem verjela......zdaj se pa lahko zamislimo... sram naj te bo in tebi enakomisleče
 

< Sporočilo je popravil brigitaa -- 5.5.2008 17:44:18 >

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: opravičilo
5.5.2008 17:56:19   
gojska
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

IZVIRNO SPOROČILO: gojska

to pa ni lih kul da tepeš tipa, pa zgleda da se ti to sploh ne zdi narobe

mlatit jih he treba, da ubogajo



IZVIRNO SPOROČILO: gojska




to pa ni lih kul da tepeš tipa, pa zgleda da se ti to sploh ne zdi narobe


mlatit jih he treba, da ubogajouser posted image user posted image user posted image




Sej menda ni res!!!!
To se ne dela! Drugače pa pravjo, da ženske tepejo moške, pa nisem verjela......zdaj se pa lahko zamislimo... sram naj te bo in tebi enakomisleče
 



sram naj bo tebe......jest grem pa zdej svojga domov pretepst, k ste me ve tako razjezile.user posted image user posted image user posted image user posted image

no brigitka umir se mal, sej je vse v reduuser posted image user posted image

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: opravičilo
5.5.2008 18:13:20   
Anonimen
a zdej vidte loobe dushe kok je treba merkat, da (črnega) humorja ne vzamejo zares.

Jao...kolkrat sem bila že tko besna, da bi s kladivom računalnik sesula....no...pa še zdaj nemoteno RR-am...

ah ja...dejte babe prosim (nekatere) poste jemati z rezervo in ne dobesedno...user posted image



(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: opravičilo
5.5.2008 19:00:26   
soncece24
Uh, midva se, če se že skregava, skregava tako sočno, da če bi naju kdo poslušal, bi mislil, da se bova najmanj pobila. Pač sva oba ful impulzivna tipa in se ne znava kregat, ne da bi zraven letelo vse mogoče od kletvic do for izpred let nazaj user posted image Na drugi strani pa ni noben on naju zamerljiv in ko si poveva svoje je čez pol ure spet vse OK, pa če sva se pošiljala ne vem kam. Taka pač sva.
Zdaj če tvoj tega ni vajen in je prizadet se mu opraviči pa upaj, da ne bo surle držal. user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?