
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: otroški ležalnik in stajico 20.2.2012 8:11:44
|
|
|
|
galea
|
Jaz imam otroški ležalnik- gugalnico, kjer je lahko otrok od rojstva pa vse tja do 1,5 notri. Sprva leži, potem mu lahko naslon dvigneš. Noter pa lahko daš tudi baterije, da se sam guga. Če te kaj zanima javi.
|
|
|
|
|
RE: otroški ležalnik in stajico 20.2.2012 9:04:01
|
|
|
|
Nika v službi
|
A to rabljeno? Če iščeš novo, sem zadnjič opazila luštkane stvari na Chipolino Slovenija.
_____________________________
..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi..... F. Lainšček
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiNagradna igra: Gremo po SlovenijiPri založbi Epistola je izšla otroška knjiga Mojiceje Podgoršek, Gremo po Sloveniji. Živali spoznavajo lepote Slovenije....
Zadnje s foruma
Poštnina nada56Vas plačevanje poštnine ob dostavi paketa spravlja ob pamet?
Da, ker nimam drobiza (
25%)

Da, ker je to dodatni strošek (
48%)

Da, placal bi rad vse naenkrat, (
16%)

Ne, to je pac dostava, ki stane (
5%)

Ne, ce je nizka in upravičena (
7%)

Vseeno mi je (
0%)
Število vseh glasov: 44Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!