|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   partnerstvo
2.4.2010 22:06:06   
*jesen*
Kaj ohranjate po več letih partnerstva? Kaj je tisto kar vaju s partnerjem tako veže skupaj? Še kdaj začutite ščemenje, ste si večino časa privlačni 'kot nekoč'? Pustimo utrujenost ob strani... Se s partnerjem dostikrat iskreno nasmejite, uživate v skupnem času?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: partnerstvo
2.4.2010 22:47:09   
rija
hmmmm....danes bi ga lahko za jajca na luster obesila....in taki trenutki dajejo "čar" eni dolgoletni veziuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu *jesen*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: partnerstvo
3.4.2010 10:20:45   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: rija

hmmmm....danes bi ga lahko za jajca na luster obesila....in taki trenutki dajejo "čar" eni dolgoletni veziuser posted image
user posted image user posted image user posted image pravi dan za ustvarjalnost z jajciuser posted image
sicer pa to se tudi jaz sprašujem, v dnevih, ko sem sitna ko pes, ...potem pa sitnost mine, in metuljčki so spet tukajuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: partnerstvo
3.4.2010 15:46:08   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: *jesen*

Kaj ohranjate po več letih partnerstva? Potrpežljivost in toleranco Kaj je tisto kar vaju s partnerjem tako veže skupaj? Dva sitna otroka Še kdaj začutite ščemenje? Samo, ko ovuliram Pustimo utrujenost ob strani... ne morem, se me drži kot klop


če bi imeli kkšen luster, bi ga danes tut jz....ampak drugač ga imam pa rada, tut če je smotan.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu *jesen*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: partnerstvo
3.4.2010 22:24:38   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: rija

hmmmm....danes bi ga lahko za jajca na luster obesila....in taki trenutki dajejo "čar" eni dolgoletni veziuser posted image


user posted image  Dobra. Ampak, če ga prevečkrat obesiš za luster, kaj je pol daljš? user posted image  A se ti pol splača lustre menjat? user posted image

_____________________________

...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: partnerstvo
4.4.2010 13:01:54   
princeska29
po vseh prepirih in prerekanjih ga po dolgih 14 letih ljubim in še vedno čutim metuljčke v trebuhu
sedaj pa vidim zakaj je on luči vse v strop montiral da ga nimam kan obesit hahaha
sicer pa ima vsak svoje dobre in slabe dneve a ljubezen še zmerom je


_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: partnerstvo
4.4.2010 14:16:08   
Taddy78
Metuljčkov že nekaj časa več ni, je pa tista taprava ljubezen.
Skupaj bova počasi 9.let, še vedno me zjutraj objame in poljubčka ko gre iz stanovanja, vsako večer gledava TV objeta. Sicer so tudi hude ure, ampak to pač spada zraven.

Če napišem še nekaj trenutkov, ko bi si marsikdo mislil, da naju malo meče...

Malemu sem kupila neke cukre, kjer je zraven še tatooo slikica. Kak je moj odvrnil pozornost, sem mu ga nekam zalepla. Z malim sva se tako smejala, da sem se skoraj polulala. Potem pa je mojemu bilo dovolj, me je prijel za obe roki in mi enega nalepil na pol na čelo, enega pa na ramo. Da ne omenjam kako so se mu smejali naslednji dan, ko je imel treninge.
Eno večer, pa smo se barvali z alkoholnim flumastrom. Isto kot pri nalepkah. Jaz sem imela cele popisane roke, moj pa po hrbtu in ramenih. Mali seveda rad sodeluje in HB vedno drži z manouser posted image

Kaj pa vem. Mislim da je tudi to zelo pomembno, da sva ves čas ohranila tisto tapravo komunikacijo, da se še vedno znava zafrkavat, nasmejat, se malo pootročit in si popestrit kako skupno uro.
Ker sva čez dan bolj malo skupaj, znava toliko bolj cenit tiste minutke, no, včasih tudi ure, ki jih preživimo samo kot družina.

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: partnerstvo
6.4.2010 13:56:07   
NiNiBo
Midva sva skupaj 5 let, jaz sem zaljubljena in ga ljubim.

Pri nas dolocene stvari ne obstajajo, to so, midva se ne "dereva" eden na drugega, ampak ce je problem se pogovarjava eden z drugim. Pri nas se ne loputa z vrati (npr. zaradi ihte oz. jeze), pri nas se ne rece "sedaj te imam pa dost, jaz grem", jaz ne omejujem in ne pametujem njemu, prav tako on ne meni. Ce se s cim ne strinjam povem svoje mnenje, potem je pa na njem kaj z njim naredi. Ce pa je meni nekaj zelo pomembno, pa prav tako povem, da mi je in takrat obicajno uposteva moje zelje. Enako naredim jaz.

Teh pravil in se kaksnega vec se drziva kot "pijanec plota". Jaz ga tudi nikoli ne kritiziram pred mojimi starsi ali prijatelji, ne ko sem sama ne ko je on tam. Pac nihce ne zeli biti kritiziran in najine probleme resujeva doma in ne kjer koli drugje. Zgradila sva si pac nacin komuniciranja in "nenapisanih" pravil, ki nama omogoca lep, spostovanja poln odnost.

Sva pac vesela da sva nasla en drugega, da se vedno lahko pogovoriva o vsem, da gradiva druzino, da bova gradila dom. Pogosto se drziva za roke, pogosto se poljubljava, objemava doma ko sva sama, ali pa v mestu. Pri nama klapa, je pa res da brez muje se se cevlje ne obuje in midva se za najin odnost trudiva, lahko recem vsak dan. Sva pac mnenja, da ti nic z nebes ne pade in se je pac v zivljenju za vsako stvar, kot tudi za ljubezen potrebno vsaj malo potrudit.

Skupaj tudi veliko sportava, vendar vsaj dvakrat na teden sportava vsak zase. On ima svojo plezarijo in kaksen pricek po njen, jaz pa svoj spinning in kaksno sauno po njem. Vikendi so najini, vcasih pred TV, vcasih na bicikletu, ali pa na izletu. Ce mora kdo delat, gre delat in ta''drugi ne tecnari a ze spet. Pri nama je pac vedno tako, enkrat ima on malo vec dela enkrat jaz. Ce jaz delam, on kuha in obratno, pospraviva pa vedno skupaj (no jaz vcasih tudi kaj sama).

To je najin recept. Ko vidim druge pare, se mi zdi da je predvsem premalo komunikacije in kvalitetnega casa en z drugim. Prevec je omejevanja in izsiljvenja, ter pranja umazanega perila v krogu druzine in prijateljev.





< Sporočilo je popravil NiNiBo -- 6.4.2010 14:03:10 >

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: partnerstvo
6.4.2010 14:03:13   
blaža
Midva sva skupaj 13 let. Mislim, da se je najina zveza še poglobila in se še poglablja vedno bolj.

Še vedno čutim metuljlčke. Pomembno mi je, da realno gledam na najino zvezo, da vidim napake z obeh strani, da se tega zavedam, da jih skušam odpravit, da se veliko pogovarjava, se dopolnjujeva, imava neizmerno rada.

Zdej, ko smo štirje nama je res super. Komaj čakamo, da smo za vikend skupaj, da se mamo lepo. Urejamo si stanovanje in moja kolegica pravi, da me še ni minil sindrom gnezdenja.user posted image

Upam, da bo trajalo in trajalo,...

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu NiNiBo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: partnerstvo
6.4.2010 14:13:53   
liliana
Težko rečem, kaj naju veže skupaj......kaj naju po 7 letih še vedno dopolnjuje, poglablja, izgrajuje.....verjetno nekaj takega, kar naju je "spravilo skupaj"......

Pri nama pa nekih striktnih omejitev ni.....kar pomeni, da se tudi svobodno zadereva lahko eden na drugega.....dogodek pomiritve je potem bonus k takemu početju.....user posted image nimava nekih striktnih pravil kaj lahko kdo reče in česar ne sme oz. kaj lahko kateri dela oz. česar ne sme......kar pa ne pomeni, da me katera njegova gesta ne vzpodbudi do dejanja, kot je že rija zapisala, da bi ga za jajca nekam obesila......user posted image

In take malenkosti, verjetno bolj kot kulturna komunikacije in obojestransko branje želja iz oči, delajo partnerja zanimivega in očarljivega, ker lahko izrazi "svoj jaz"......

(odgovor članu *jesen*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: partnerstvo
6.4.2010 14:19:56   
Raho
Letos: skupaj 20 let.
Metuljči: občasno, včasih da včasih ne.
veže naju: 2 otroka, hipotekarni kredit, hiša, ki je kot vreča brez dna in to, da ga lahko pokličem in mu rečem - dragi, idi mi kupit ono vodo od aloe vere v štacunouser posted image
Privlačnost: še vedno (četudi je skoraj vse lase zgubuuser posted image in ne, nisem jaz kriva, jaz nosim odgovornost za tistih 20 sivih, ki jih še ima)
Uživanje v skupnem času: izjemno - še posebej, če delava okoli hiše ali montirava kako pohištvo lai preglejujeva skupne finance (tu se znava tudi do solz nasmejati)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: partnerstvo
6.4.2010 14:35:27   
**Tinkara78**
Skupaj sva dobrih osem let.

Bilo je veliko naključje, da sva se spoznala saj nisva imela čisto nobenege skupnega znanca in si nikoli ne bi mislila, da bova par. Torej sva odnos začela s čiste nule. Najprej sva bila par mesec samo znanca, prijatelja in potem sem popustila user posted image . Sem morala najprej popucati pri sebi in on je imel takrat še nerešeno zvezo. Meni oz. nama je bilo pomembno, da začneva z nalitim čistim vinom. Rabila sem čas, da sem se rešila ljubosumja, nezaupanja, strahu,.....

Po dveh mesecih je živel pri meni. Daje mi oporo v vseh situacijah. Ko je bilo najtežje sem res lahko računala, da bo ob meni in bova skupaj premagala. V bistvu ga zelo spoštujem. Redko kdaj izrazim svojo nejevoljo tako, da bi se drla. Mogoče ko sem res čist na koncu. Z njim se ne morem kregati, ker ni tak tip in tudi ni grdih prepirov po katerih bi mi potem bilo kaj žal za povedano.

Zveza mi daje trdnost, ljubezen, zaupanje, prijatelja, zaveznika,.... je pa tu tudi najih otrok, ki nama pomeni vse. In ni lepšega kot ju gledati kako si vzamete dopust in uživata v dnevu, kako veliko mu pomeni otrok in da je za njo pripravljen narediti vse. Da so vikendi naši.

Pomembno mi je, da se drži tega kar obljubi in da me/naju res nikoli ne pusti na cedilu. user posted image



< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 6.4.2010 14:37:22 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: partnerstvo
8.4.2010 9:21:47   
*jesen*
Vaši odgovori so mi tako všeč...

Pri nama je že vse na nuli. Seks je itak samo ko katerega fejst prime (in nikoli ni baš nekaj, logično). Poljubi so postali čisto hladni, ničesar nisem čutila več. Zato se tudi poljubljava ne več. Vsak objem mi je samo prijateljski, pogovor se odvija samo o otrocih ali problemih ki jih imava.

Sem ga poskusila prepričat da bi kam skupaj šla, da bi preusmerila pogovor- pa je enostavno vse samo eno prijateljstvo. Pogovori so čisto nesproščeni, eno samo lapanje, nasmejala se že dolgo nisva. Tudi če kam greva je tak izlet potem brez pomena ker itak nimava o čem govorit (razen o vremenu, otrocih, žlahti- sej veste kakšni so to pogovori).

Skupaj sva že dolgo in ugotavljam da samo zato ker sva oba prijazna in dobra človeka, tistega 'nekaj več' pa nama nikoli ne uspe doseč. On je sicer zadovoljen (pogovorov ne potrebuje, skupne aktivnosti so na čisto zadnjem mestu, pač se na njih ne spomni- meni pa to manjka). Ker sem jaz nezadovoljna, se fuuuul trudi da mi ustreže, ampak vsako dejanje postane tako rutinsko... Čisto brezveze.

Vsi pravijo da sva super par, oh in sploh. Saj je res. Kot bi živela s prijateljem. Kaj je boljšega. Sej se štekava... Posluša me, uboga me. Ampak ko pogledam nazaj, ugotovim da so najini večeri zame prazni, brez energije. Popoldnevi namenjeni otrokom. Vikedni polni tistih -otrok-vreme-žlahta- pogovorov.

Ali sem do zveze med človekoma prezahtevna ali dejansko obstaja tisto 'nekaj več' med partnerjema ko se pogledata tudi po x-letih?

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: partnerstvo
8.4.2010 10:28:37   
PeggyBundy
Ne oziraj se na vse te osladne odgovore. To so zgodbice za sosede.

Jaz priznam, moža imam najraje vsakega petnajstega!

(odgovor članu *jesen*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: partnerstvo
16.4.2010 0:44:14   
cokica
Po petih letih zakona in 3letni hčerkici ni ničesar več. Umiram za njegovimi objemi, poljubi, lepimi besedami in šalami, on pa me tretira zeloooo spoštljivo, vendar kot sosedo (cca. 70let staro). Včasih je bilo vse krasno. Največja mora mu je, da mora biti sam z mano in hčerkico, pravi da mu je dolgčas, zato vedno koga vzame zraven, ali pa sploh ne gre z nama. Ko se zunaj sprehajava in ga hočem prijeti za roko, ali celo objeti, me kar odrine stran, ker pravi da ne mara, da se kdo obeša po njem. Ampak on pravi, da če me ne bi imel rad ne bi bil z mano. Sex ni problem (za njega), meni pa vedno manj paše, ker je za me sex povezan z ljubeznijo, te se mi pa zdi ni kaj preveč ostalo. Seveda so dobri in slabi dnevi. Se tudi nasmejeva, včasih tudi da kakšnega poljubčka za adijo, čeprav se mi zdi da to dela samo zato, da mu ne težim. Priznam, da je mene tudi včasih težko prenašat, ampak lahko bi me vrtel okrog malega prsta, samo če bi znal izkotristit to kar pogrešam od njega. Zdej se bom pa še zjokalaa.......hudo....

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: partnerstvo
16.4.2010 0:46:02   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: rija

hmmmm....danes bi ga lahko za jajca na luster obesila....in taki trenutki dajejo "čar" eni dolgoletni veziuser posted image


agree.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: partnerstvo
16.4.2010 0:47:31   
baguSka
cokica..... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu cokica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: partnerstvo
16.4.2010 9:39:25   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: cokica

ampak lahko bi me vrtel okrog malega prsta, samo če bi znal izkotristit to kar pogrešam od njega.



evo....če bere kaki moški: to rabimo ženske....user posted image

ta stavek bi morala biti skrajšana verzija biblije ljubezni za moške....ki itak ne marajo preveč študiratiuser posted image


pimpiči, ajde....naučit se tole na pamet, pa drilat vsak danuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu cokica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: partnerstvo
16.4.2010 10:58:56   
Sync
 
A veš kako grozno dolgočasno je imet žensko, ki jo lahko vrtiš okoli prsta?

Ne vem, če obstaja še kej hujšega!

Mi imamo radi samostojne, samozavestne malce igrive tigrice!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: partnerstvo
16.4.2010 11:01:34   
rija
vrtiš ko to hočeš....ubiraš prave tipke....a saj je kontra glih tak.

pa meni ni nič dolgčasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: partnerstvo
16.4.2010 12:59:06   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Sync

 
A veš kako grozno dolgočasno je imet žensko, ki jo lahko vrtiš okoli prsta?

Ne vem, če obstaja še kej hujšega!

Mi imamo radi samostojne, samozavestne malce igrive tigrice!


sej ni treba vrtet okol prsta. samo razvajas pa vseen lahko!! ker ti ona potem to tud vraca.

ampak tebe itak nima smisla prepricevat v kontra, ker si odlocen da je leps bit samski.

in ti res privoscim eno deklico, ki ji bo samo do sexa s tabo. kdo isce, ta najde pravjo...

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: partnerstvo
16.4.2010 14:08:54   
Sync
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sej ni treba vrtet okol prsta. samo razvajas pa vseen lahko!! ker ti ona potem to tud vraca.

ampak tebe itak nima smisla prepricevat v kontra, ker si odlocen da je leps bit samski.

in ti res privoscim eno deklico, ki ji bo samo do sexa s tabo. kdo isce, ta najde pravjo...


Zakaj samo do seksa?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: partnerstvo
16.4.2010 14:09:39   
baguSka
ker vec kot tok pac noces..... ker pol postane ze tecna in tecna in tecna in... tecna.

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: partnerstvo
16.4.2010 14:15:04   
Sync
 
Sej sm napisu, da sva prijatla, skupen vikend, skupen dopust, si pomagava in tud seks.

Ampak ohraniva status 'samski' in svoj MIR.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: partnerstvo
16.4.2010 14:15:55   
Sync
ampak ne vsak vikend, ker pol postane tečna ja. user posted image user posted image

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




poroka
ksenci

Koliko vas je stala celotna poroka (obleke, prstani, svatba, slike,...) na osebo

0-50€ (27%)

50-100€ (17%)

100-150€ (11%)

150-200€ (4%)

200-250€ (6%)

250-300€ (35%)


Število vseh glasov: 244

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!