|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potujoč očka!
16.4.2010 15:06:28   
ljubmkt
Vsak dan se bojujem z odločitvijo ali se ločiti ali ne. Smo lušna družinca, s prekrasno 3 letno princesko. Na zunaj je vse videti krasno, oba dobro zasluživa, živimo v dobri soseski, nič nam ne manjka.. Za zaprtimi vrati pa je ena sama praznina, frustracija, pomanjkanje komunikacije in podobne zadeve. Stvar je v tem, da sem se poročila s fantom, ki ni slovenec in je vzgojen v duhu, da mora moški finančno skrbeti za družino, žena in otroci pa ga pri tem podpirajo. Poleg kulturnih razlik, je problem tudi v tem, da jaz nisem ženska, ki bo prala, kuhala in se v vsem strinjala z njim. Sem dokaj samostojna, samozavestna in stojim za svojimi prepričanji. Pred leti mi je sledil v Slovenijo, v glavnem zaradi tega ker sva se odločila ustvariti družino in sva se oba strinjala s tem, da je naša mala državica dosti boljša od katerekoli druge v Evropi, pa še babi in dedi sta tu, kot nepogrešljiva podpora. Moža zaposluje podjetje v Rusiji, kjer ga dobesedno izčrpavajo in se ne ozirajo na vrednote družine, ampak verjamejo v to da je moški moški, v svojem poslovnem svetu, žena pa ga doma pridno čaka in je zadovoljna s parimi urami na teden ko ji le ta ves utrujen posveti nekaj trenutkov. Ok, sem se sprijaznila s tem, da je intimnost luksuz, da on ne uživa v svojem tempu, da mi nikoli ne bo nudil čustvene podpore ki si jo ženska želi, vendar pa več kot to boli dejstvo, da najina hčer vsak dan pogreša svojega očeta, ki ga ni po več tednov domov in vsakič ko bi moral priti v zadnjem trenutku javi, da se mu bo potovanje zavleklo še za kakšen teden... Verjamem, da mu je težko in da jo neizmerno ljubi, in da če bi imel možnost se zaposliti v Sloveniji to tudi naredil, v trenutku. Ampak, ker je v naši mali Sloveniji dobra služba pogojena z dobrimi vezami, je to skoraj nemogoča opcija. Torej, soočamo se ali naj še naprej furamo družino, kjer jaz sama vzgajam hčer in se naslanjam na svoje starše, brez partnerja, se totalno zaprem kot ženska v svojem 34.letu starosti in se sprijaznim s tem, da intime pač ni in je ne bo, da se bo verjetno hčer razvila v lepo mladenko in žensko s kakšnimi psihološkimi motnjami, pomanjkanjem samozavesti, večnem iskanju svojega očeta v drugih partnerjih in podobno ali pa naj se ločim, odkrito povem hčeri, da bo pač očeta videla le v izjemnih primerih, enkrat na mesec ali kaj takega, neham upati da bo kdaj karkoli drugače in se podam na trnovo pot in upam da bom enkrat le mogoče našla partnerja, ki mu bo družina bolj pomembna kot kariera, ki bo meni in hčeri nudil zadovoljstvo, neko finančno stabilnost in bomo skupaj ustvarili neko normalno stabilizirano družinsko življenje. Strah me je, mogoče mi bo žal, mogoče bo še kako leto tako, potem pa se bo zgodil čudež in bo mož dobil dobro službo v slovenskem podjetju, mogoče bi ga morala bolj podpirati in mi bo začel vračati pozornost, ali pa naj naredim čisti rez, se soočim s svojo, njegovo in hčerino  bolečino, začnem na novo in upam na najbolje...  Je imel kdo od vas že kakšno podobno situacijo? ima kdo kakšen dober nasvet?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 15:11:18   
baguSka
hmm.. malo dvoumno mi je vse skupi napisano.. ce tvoj dragi isce sluzbo v sloveniji, ker si zeli vec bit z vama, pol ne razumem tebe zakaj mu ne stojis ob strani in mu pri tem pomagas, da boste skupi srecni..

po drugi strani pa pravis, da njemu kariera pomeni vse, kar pomeni, da tudi ce bi se zaposlil v slo podjetju, itak ne bo imel casa za vas.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu ljubmkt)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 15:11:37   
Sync
Nasvet?

Ne nasveta nimam, sem pa prebral.

Zakaj pa nisi sama ostala?

(odgovor članu ljubmkt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 15:30:16   
baguSka
ajejej... ti ga bos pa biksu zdej s svojim egom...

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 15:33:01   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: ljubmkt
da se bo verjetno hčer razvila v lepo mladenko in žensko s kakšnimi psihološkimi motnjami, pomanjkanjem samozavesti, večnem iskanju svojega očeta v drugih partnerjih in podobno


No, tole sploh ne bo držalo. Tvoja hči očeta ima, ima ga rada, le vidita se bolj malo, kar pa pač otroci sprejmejo. Ljubezen pa ima in to obojestransko, tako da to ne more biti problem.

Problem je pri tebi, ne pri hčerki. Samo od tebe je odvisno, če si pripravljena čakat moža nedoločen čas. Ni treba hčerke imet za izgovor, sama se boš morala odločit. Je pa verjetno težko "biti krivec", da otroku očeta na nek način vzameš. To pa verjamem, da je najhuje pri vsem tem. Vsaj po moje. Čeprav to niti ne drži, ker ona bo očeta vedno imela.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 16.4.2010 15:34:33 >

(odgovor članu ljubmkt)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 15:34:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ljubmkt

Vsak dan se bojujem z odločitvijo ali se ločiti ali ne. Smo lušna družinca, s prekrasno 3 letno princesko. Na zunaj je vse videti krasno, oba dobro zasluživa, živimo v dobri soseski, nič nam ne manjka.. Za zaprtimi vrati pa je ena sama praznina, frustracija, pomanjkanje komunikacije in podobne zadeve. Stvar je v tem, da sem se poročila s fantom, ki ni slovenec in je vzgojen v duhu, da mora moški finančno skrbeti za družino, žena in otroci pa ga pri tem podpirajo. Poleg kulturnih razlik, je problem tudi v tem, da jaz nisem ženska, ki bo prala, kuhala in se v vsem strinjala z njim. Sem dokaj samostojna, samozavestna in stojim za svojimi prepričanji. Pred leti mi je sledil v Slovenijo, v glavnem zaradi tega ker sva se odločila ustvariti družino in sva se oba strinjala s tem, da je naša mala državica dosti boljša od katerekoli druge v Evropi, pa še babi in dedi sta tu, kot nepogrešljiva podpora. Moža zaposluje podjetje v Rusiji, kjer ga dobesedno izčrpavajo in se ne ozirajo na vrednote družine, ampak verjamejo v to da je moški moški, v svojem poslovnem svetu, žena pa ga doma pridno čaka in je zadovoljna s parimi urami na teden ko ji le ta ves utrujen posveti nekaj trenutkov. Ok, sem se sprijaznila s tem, da je intimnost luksuz, da on ne uživa v svojem tempu, da mi nikoli ne bo nudil čustvene podpore ki si jo ženska želi, vendar pa več kot to boli dejstvo, da najina hčer vsak dan pogreša svojega očeta, ki ga ni po več tednov domov in vsakič ko bi moral priti v zadnjem trenutku javi, da se mu bo potovanje zavleklo še za kakšen teden... Verjamem, da mu je težko in da jo neizmerno ljubi, in da če bi imel možnost se zaposliti v Sloveniji to tudi naredil, v trenutku. Ampak, ker je v naši mali Sloveniji dobra služba pogojena z dobrimi vezami, je to skoraj nemogoča opcija. Torej, soočamo se ali naj še naprej furamo družino, kjer jaz sama vzgajam hčer in se naslanjam na svoje starše, brez partnerja, se totalno zaprem kot ženska v svojem 34.letu starosti in se sprijaznim s tem, da intime pač ni in je ne bo, da se bo verjetno hčer razvila v lepo mladenko in žensko s kakšnimi psihološkimi motnjami, pomanjkanjem samozavesti, večnem iskanju svojega očeta v drugih partnerjih in podobno ali pa naj se ločim, odkrito povem hčeri, da bo pač očeta videla le v izjemnih primerih, enkrat na mesec ali kaj takega, neham upati da bo kdaj karkoli drugače in se podam na trnovo pot in upam da bom enkrat le mogoče našla partnerja, ki mu bo družina bolj pomembna kot kariera, ki bo meni in hčeri nudil zadovoljstvo, neko finančno stabilnost in bomo skupaj ustvarili neko normalno stabilizirano družinsko življenje. Strah me je, mogoče mi bo žal, mogoče bo še kako leto tako, potem pa se bo zgodil čudež in bo mož dobil dobro službo v slovenskem podjetju, mogoče bi ga morala bolj podpirati in mi bo začel vračati pozornost, ali pa naj naredim čisti rez, se soočim s svojo, njegovo in hčerino  bolečino, začnem na novo in upam na najbolje...  Je imel kdo od vas že kakšno podobno situacijo? ima kdo kakšen dober nasvet?


Fasada lepa, znotraj pa gniloba...tako se tole bere. In zakaj bi vstrajala? Zavoljo otroka? Največja neumnost tega sveta. Kje si pa ti, tvoje vrednote, potrebe...

(odgovor članu ljubmkt)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 15:34:54   
baguSka
In otroka ocetu. Ce smo ze pri tem. Tud on je clovek..

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
16.4.2010 15:53:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 16:00:19   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

In otroka ocetu. Ce smo ze pri tem. Tud on je clovek..


Samo v tem primeru v bistvu ne bi občutila bistvene razlike, ker se itak tako malo vidita. Sta v bistvu nekako na boljšem. Oba. Oče in hči.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 16:33:25   
ursi
Tudi jaz najprej tukaj vidim, da imaš tudi hčer nekako za izgovor. v kolikor skupaj dobro funkcionirate, ti tega res ni potrebno.

Jaz sem imela partnerja, ki je bil doma tudi samo 4 dni na mesec povprečno. o menjavi njegove službe sva se začela pogovarjati že preden sv aspočela otroka. In ko se je prvi otrok rodil, sem bila ogromno sama z otrokom, saj še vedno ni dobil nove službe (pač ni zamenjal nekaj na vrat na nos ampak sva čakala na kaj bolj kakovostnega). In se je s časom res pokazala priložnost, ki sva jo zagrabila. In sedaj smo več skupaj, čeprav še vedno ne toliko, kot bi si želeli. Pomembno nam je, da smo radi skupaj, pač tisti čas, ko smo lahko.

Pomoje je tebi bolj dolgčas, kot pa dejstvo, da njega fizično ni blizu. A če bi bili skupaj vsak dan, te vajine razlike glede kulture ali česarkoli ne bi motile?

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 16:43:51   
skuštrana
Zakaj pa ne greste skupaj v Rusijo? Jaz na tak način življenja ne bi pristala, ker zame je dom tam kjer je moj mož in moji otroci pa magari v Rusiji. user posted image

Imam pa kar dosti prijateljic katerih možje so na ladjah, naftnih platformah in podobno pa jih ni po pol leta,  pa ravno tako funkcionirajo.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
16.4.2010 16:55:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 17:27:44   
krtek 1
To se mi sliši malo materialistično...v Slo ne dobi dobre službe,če nima vez.Praviš,da imaš tudi ti dobro službo?Koliko je družin,ki se preživljajo z eno plačo in preživijo.Bi pa za začetek sprejel kakšno manj plačano delo,da bi lahko bil z družino ampak imam občutek,da to tudi tebi ne ustreza in da ste se finančno razvadili.Tako,da po moje v tem primeru igra največjo vlogo denar...zanj pa so ljudje pripravljeni narediti marsikaj.Če pa ti nisi srečna v taki zvezi,je pa res najbolje da srečo iščeš drugje,mogoče jo najdeš.Vso srečo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 17:40:57   
gita10
Midve sva si kar podobne - tudi moj mož ni slovenec in tudi on je doma nekje po 5, 6 dni na mesec in še par krat samo po kakšno uro.
Kako furamo - odvisno od letnega časa bi jaz rekla.
Kulturne razlike, ki jih takrat, ko sva se zaljubila ni bilo so vsak dan bolj vidne.
To, da ga ni ,sem se pa jaz že navadila in me ponavadi vrže iz tira ko je doma.

Nekaj časa je bilo precej teško potem sva si pa vsak zase organizirala življenje, da nama je lepo takrat , ko smo skupaj in takrat , ko sva sama. Veza ni več obveznost ampak so trenutki, ki takrat ko so pomenijo veliko.  Naprimer moj dragi danes ponoči prihaja domov. Ko se mu bo uspelo naspati se bom jaz diskretno umaknila na nek važen dogodek in bosta s sinom skupaj, zvečer se vrnem domov bova samo midva, greva na večerjo in v kino. Nedelja je pa skupna.  

Kar se pa kulturnih razlik tiče jih je pa res potrebno ignorirat oziroma preslišat. In jaz sem fenomen kar se tega tiče, ker ponavadi slišim samo tisto kar meni paše, on je bolj problematičen ker je zelo čustven in hitro prizadet - mene pa teško karkoli iz tira vrže.
Potem je pa treba organizirat tako, da bo vsem odgovarjalo. Da spet dam današnji primer:
Jaz sem se pravkar vrnila utrujena iz službe, sedaj bi morala se spustiti v stanovanje - ga počistit in pripravit okusno večerjo, da bo gospodo udobno ko se vrne  ( po balkansko je tako)
po slovensko je pa tako: Celo dopoldne je stanovanje glancala gospodinjska pomočnica, večerjo sicer pečem sama danes, ker je še dovolj časa- če ga pa ne bi bilo so mi pa bljižne restavracije pripravljene vse dostavit na dom . Volk sit in koza cela.
Tako mene sin sedaj s črnim petrom čaka za mizo medtem ko bi v nasprotnem primeru, ko zmešana čistila stanovanje.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 17:59:40   
gita10
Torej če nisi navajena na vse te kompromise, ki jih počnem jaz je potem bolje, da se ločiš.
jaz bi vsaki ženski odsvetovala takšen zakon toda midva se še vedno ljubiva in nama tisti kratki trenutki še vedno pomenijo zelo veliko in zato ne odnehava. Poleg tega sem jaz zelo samostojna oseba, ki je zelo rada sama in sama odloča o večina stvarah in mi ta način življenjenja to dovoljuje. Točno vem, da v primeru, da bi bil ves čas doma jaz ne bi imela te svobode in bi najin zakon šel k vragu že pred leti.
Odločitev je samo tvoja, v večini primerov pa tako ali tako ženske odločamo kako bo družina funkcijonirala.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 18:12:41   
Naja31
A ti tega svojega moža ljubiš?

Meni se zdi, da ravno ne,. Če bi ga, bi ga podpirala, bi skupaj poiskala neko rešitev, da bi bili vsi trije srečni. Samo zato ker je on službeno odsoten,  se ne greš ločiti, če med možem in ženo vse štima.

Zakaj se pa vsi trije ne preselite v Rusijo?

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 19:28:15   
*miska.mcc*
pretehtaj...


ti pomeni vec denar, ali ti pomeni več njegov cas prezivet z vama?



ni kaj komplicirat tukaj!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 19:59:50   
roberta

upam, da ne boš huda, ampak ne vem, se mi zdi, da si malo skačeš v kontradikcijo. na eni strani govoriš, da bi rada imela moža doma, na drugi strani pa, da je njegova zaposlitev v Rusiji edina možnost, da ti da finančno konstruktucijo, kakršno si predstavljaš in želiš.

ne vem, kako ste s financami, ampak če le nimate nekih hudih kreditov in drugih dolžnosti, potem se usedita in se skupaj odločita, da je čas, da pride domov k vama. za vedno. pa četudi to pomeni, da bo pol leta ali eno leto brez službe in da boste na račun tega malce slabše živeli. jaz osebno bi raje živela z manj denarja kot pa da ne bi imela moža, ki ga ljubim ob sebi. ti službo imaš in to vama vsaj začasno verjetno tudi lahko zadostuje za življenje.

dobre službe pa... jaz ne vem, kaj je zate dobra služba - 1000 eur, 2000 eur, več? to je zelo relativno. ampak če ima tvoj mož dobre delovne reference, če zna slovensko in je en "normalen osebek", potem bo dobil službo tudi v Sloveniji. MOrda ne za toliko denarja, kot ga služi zdaj, morda mu služba tudi ne bo v tak "izziv", bo pa doma, ob ženi in otroku, ki ga oba potrebujeta. Dvomim, da si želi vaju izgubiti na račun službe.

MOj nasvet: če ga res ljubiš in si ga želiš v svojem življenju, naredi vse za to, da pride k vama - pa četudi boste morali nekaj žrtvovati za to. Če pa ti ni do njega oz. tega, da se družina obrdži skupaj, si pa to čimprej priznaj in se loči ter pokaži iskrenost do sebe, njega in hčerke.

(odgovor članu ljubmkt)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 20:53:40   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: roberta


upam, da ne boš huda, ampak ne vem, se mi zdi, da si malo skačeš v kontradikcijo. na eni strani govoriš, da bi rada imela moža doma, na drugi strani pa, da je njegova zaposlitev v Rusiji edina možnost, da ti da finančno konstruktucijo, kakršno si predstavljaš in želiš.

ne vem, kako ste s financami, ampak če le nimate nekih hudih kreditov in drugih dolžnosti, potem se usedita in se skupaj odločita, da je čas, da pride domov k vama. za vedno. pa četudi to pomeni, da bo pol leta ali eno leto brez službe in da boste na račun tega malce slabše živeli. jaz osebno bi raje živela z manj denarja kot pa da ne bi imela moža, ki ga ljubim ob sebi. ti službo imaš in to vama vsaj začasno verjetno tudi lahko zadostuje za življenje.

dobre službe pa... jaz ne vem, kaj je zate dobra služba - 1000 eur, 2000 eur, več? to je zelo relativno. ampak če ima tvoj mož dobre delovne reference, če zna slovensko in je en "normalen osebek", potem bo dobil službo tudi v Sloveniji. MOrda ne za toliko denarja, kot ga služi zdaj, morda mu služba tudi ne bo v tak "izziv", bo pa doma, ob ženi in otroku, ki ga oba potrebujeta. Dvomim, da si želi vaju izgubiti na račun službe.

MOj nasvet: če ga res ljubiš in si ga želiš v svojem življenju, naredi vse za to, da pride k vama - pa četudi boste morali nekaj žrtvovati za to. Če pa ti ni do njega oz. tega, da se družina obrdži skupaj, si pa to čimprej priznaj in se loči ter pokaži iskrenost do sebe, njega in hčerke.


Se strinjam z vsem napisanim.

Tudi jaz sem dobila občutek, da ti največ pomeni komoditeta, ki ti jo nudi ves možev zaslužek, ker bi se sicer res lahko odločila, da se vrne in si poišče službo v Sloveniji.Verjamem, da se je težko odločiti za kaj takega, ker drži tista, da se na več človek zelo hitro navadi, na manj pa težko... Ampak v življenju pač vedno tehtaš in sprejemaš odločitve-odločita se oz. predvsem ti(ker imam občutek, da bi on takoj pustil službo, če bi ti izrazila tako željo)kaj vama največ pomeni in potem stojta za svojo odločitvijo z vsemi njenimi dobrimi in slabimi posledicami.

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 21:08:41   
Anonimen
Ne vidim, kje je problem, razen v tem, da ga ne ljubiš?

Če je vprašanje samo logistično - zakaj se ne preselite vsi v Rusijo, saj praviš, da dobro zaluži. Dobro zaslužiš tudi ti, torej lahko nekaj privarčuješ. Ali obratno, zakaj mož ne pride v Slo? Če se je preselil iz ne vem kje v Slo in potem v Rusijo, kje je težava, da se ne preseli nazaj? Z izkušnjami v Rusiji ne rabi nobenih vez, da najde delo tukaj. Me prav zanima, v kateri "dobri soseski" živite, da so vas v to prepričali.

Kakorkoli-ne izgovarjaj se na hčerko za nesposobnost svoje odločitve, kam in s kom naprej.

(odgovor članu ljubmkt)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 21:19:45   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ljubmkt

Moža zaposluje podjetje v Rusiji, kjer ga dobesedno izčrpavajo in se ne ozirajo na vrednote družine, ampak verjamejo v to da je moški moški, v svojem poslovnem svetu, žena pa ga doma pridno čaka in je zadovoljna s parimi urami na teden ko ji le ta ves utrujen posveti nekaj trenutkov. Ok, sem se sprijaznila s tem, da je intimnost luksuz, 





uh, pa ravno Rusija? mogoče pa zato ni intimnosti....ker je je tam prevečuser posted image ...saj veš, tam se ponujene ženske skoraj ne sme odklonitiuser posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ljubmkt)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 21:21:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ljubmkt

Moža zaposluje podjetje v Rusiji, kjer ga dobesedno izčrpavajo in se ne ozirajo na vrednote družine, ampak verjamejo v to da je moški moški, v svojem poslovnem svetu, žena pa ga doma pridno čaka in je zadovoljna s parimi urami na teden ko ji le ta ves utrujen posveti nekaj trenutkov. Ok, sem se sprijaznila s tem, da je intimnost luksuz, 





uh, pa ravno Rusija? mogoče pa zato ni intimnosti....ker je je tam prevečuser posted image ...saj veš, tam se ponujene ženske skoraj ne sme odklonitiuser posted image



Uf, tudi to je možno.
Pri poslih je to itak stalna praksa skoraj kot pri nas kava na koncu kosila.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 21:22:55   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Pri poslih je to itak stalna praksa skoraj kot pri nas kava na koncu kosila.


no evo...nisem našla prave primerjaveuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 21:24:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Pri poslih je to itak stalna praksa skoraj kot pri nas kava na koncu kosila.


no evo...nisem našla prave primerjaveuser posted image


Tako mi je izkušnjo opisal moški user posted image  - namesto kave sem dobil žensko.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 21:25:09   
rija
nič, grem poskrbet za mojega, da se mu kaka Rusija ne zluštauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?