|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pasja šola - Kranj
11.7.2009 23:25:27   
Olivija
Zanima me, če ima kdo izkušnje s kakšno pasjo šolo v okolici KR?
Zaenkrat je naša kužika vpisana v malo šolo v Naklem, ki se začne septembra, takrat bo stara 5 mesecev.
Pa si niti ne predstavljam, kako bo to potekalo ... user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pasja šola - Kranj
11.7.2009 23:32:00   
cowgirl
Pasja šola v Naklem je vredu,,, prav tako v Lescah... imeli se boste super. Na začetku boste ful navdušeni, na sredini tečaja se pojavojo manjše težavice, ki jih uspešno rešiš do konca tečaja in na koncu je manjši izpit, ki ti vlije ful samozavesti in da še več dobre volje za delo s psom.
Želim ti čim več veselja s pasjim mladičkom in uspešno reševanje problemčkov. user posted image
Ne pozabi pa, da je treba s kužatom vsak teden malo povadit, tudi ko tečaja ne bo več in bo kuža starejši!

HOV HOV  user posted image


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pasja šola - Kranj
12.7.2009 0:14:49   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: cowgirl


Želim ti čim več veselja s pasjim mladičkom in uspešno reševanje problemčkov. user posted image
Ne pozabi pa, da je treba s kužatom vsak teden malo povadit, tudi ko tečaja ne bo več in bo kuža starejši!

HOV HOV  user posted image



cowgirl hvala, tole je zelo vzpodbudno. Vadimo že zdaj malo, samo nisem čist ziher, če delamo prav. V glavnem jo zdaj navajamo na "pejt sem".

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pasja šola - Kranj
13.7.2009 11:11:39   
cowgirl
Prva napakica... hehe! user posted image
Uporabljajte samo eno besedo. Ne PEJD (1) SEM (2)... ampak samo SEM! Ko pride k vam takoj priboljšek v gobček!!! Imejte polne žepe priboljškov. Boste videli, kako hitro se bo kuža navadil do vas priletet s polnim zagonom! Ta vaja je super. Za vedno bo psu ostala v spominu.



_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pasja šola - Kranj
13.7.2009 22:07:18   
Olivija
Hvala, user posted image

eno vprašanje, kako hitro se nauči, da res pride na "sem" takoj k nogi. Pri naši je še mal tko, da se obotavlja in ji kar traja ...

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pasja šola - Kranj
14.7.2009 12:05:02   
cowgirl
Odvisno od pozornosti psa, pasme, karakterja spola in kolikokrat se je že "nategnil". user posted image Če vedno dobi pri vas igračo ali briket (odvisno kaj ima raje), potem se bo hitro navadil. Kaj je tvoja pasma? Oz. če je mešanec po katerem psu ima karakter?
Pa po njegovem obroku se v šolo ne sme... prej ja. Ko je vsaj malo lačen. Bolj pali.

Mojedva sta en na igrače in drugi na hrano... Psica bo prišla takoj, če bo vedela, da bo dobila igračo, pesjan prileti takoj samo če imam brikete pri sebi. Drugače se bo malo obotavljlal. Me imata naštudirana da je kaj...


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pasja šola - Kranj
3.8.2009 15:33:19   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: cowgirl

Odvisno od pozornosti psa, pasme, karakterja spola in kolikokrat se je že "nategnil". user posted image Če vedno dobi pri vas igračo ali briket (odvisno kaj ima raje), potem se bo hitro navadil. Kaj je tvoja pasma? Oz. če je mešanec po katerem psu ima karakter?
Pa po njegovem obroku se v šolo ne sme... prej ja. Ko je vsaj malo lačen. Bolj pali.

Mojedva sta en na igrače in drugi na hrano... Psica bo prišla takoj, če bo vedela, da bo dobila igračo, pesjan prileti takoj samo če imam brikete pri sebi. Drugače se bo malo obotavljlal. Me imata naštudirana da je kaj...



Zdaj imamo Rodezijskega grebenarja in se mi zdi, da še najbolj posluša tamale dve, se pa res zelo veliko z njo ukvarjata.
Trenutno imamo pa ta problem, da "noče" na sprehode. Mojega očeta že prav skrbi, da mo dobil ta "leno" sorto, načelom sicer rabijo te psi zelo veliko gibanja, so pa tudi odstopanja po značaju in posamezni psi znajo biti precej leni.
Bomo videli, meni se zdi še premajhna, da bi lahko o tem sklepali.


(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pasja šola - Kranj
10.8.2009 13:58:57   
top10
Da ne odpiram nove teme, mene pa zanima kje na Koroškem se izvaja pasja šola?

Hvala!

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pasja šola - Kranj
10.8.2009 20:01:17   
tanjusi
top 10 iz kot pa si , kolkoer vem je na letališču v Šmartnem pri SG ma pa g Kure, mislim da mam celo njegovo tel.st, če rabišuser posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu top10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pasja šola - Kranj
11.8.2009 9:13:39   
top10
Iz ŠEntjanža pri Dravogradu. Bi prosila za telefonsko, pa da vidimo.

HVALA Tanjusa!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pasja šola - Kranj
11.8.2009 9:23:00   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija
eno vprašanje, kako hitro se nauči, da res pride na "sem" takoj k nogi. Pri naši je še mal tko, da se obotavlja in ji kar traja ...


Po mojih izkušnjah je čisto odvisno od razpoloženja psa. Moja včasih par dni vse uboga, nato je pa spet par dni "gluha". Ali pa ji kaj rečem, me pogleda, zaviha nos in se obrne proč. Je pa mogoče to za višavce značilno, da so svojeglavi. Ker včasih pa uboga že samo na pogled. Samo z glavo ji namignem, kam npr. greva, pa gre.

Drugače pa jaz z mojo nsiem bila v šoli, pa je super kužika. Samo se mi zdi, da do enega leta starosti .... ma kaj pa vem. Pri nas je bilo učenja takrat bolj bob ob steno, ker pes je še tako norčav, da mu je vse igra. Pri kakšnem letu se pa tako zresnijo, da je učenje mala šala, v bistvu ne da ga je treba učit, ker začne vse razumet. Meni se je tako zdelo.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pasja šola - Kranj
28.7.2020 13:17:41   
mpritr1
Sem gledal tale prispevek in glede na to, se tudi v LJ dobi pasjo šolo že od cca 100 EUR...

https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/cene-storitev/pasja-sola-cenik-cene-in-preverjene-pasje-sole-ljubljana-celje-maribor/

Kakšne so pa vaše izkušnje?

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?