|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pediater-ljubljana moste
11.11.2004 23:56:54   
tinadvojčica
Pozdravljene!
Stare smo en teden in počasi bomo šle na obisk k pediatru.Zanima me če ima katera kakšne izkušnje z pediatri v ZD Moste in ZD Polje.Sem v dilemi ker ne vem kam naj gremo!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pediater-ljubljana moste
14.11.2004 17:22:53   
analizapola
Brez skrbi. V Mostah je zd popolnoma prenovljen. Nasa zdravnica je dr kalinšek :) in smo z njo zelo zadovoljni-

z Zd Polje pa nimamo izkušenj.
:muca:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pediater-ljubljana moste
14.11.2004 17:40:26   
African queen
Hola,
Sam ne hodi v ZDR.dom Polje, ker so same kritike čez pediatre,ki delajo tam!
Mi hodimo v Moste in imamo KALINŠKOVO,ki je SUPER!!Res ti jo priporočam!
Lp

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pediater-ljubljana moste
18.11.2004 11:41:53   
sonjakk
MI hodimo k dr. Pavlici, zelo super je.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pediater-ljubljana moste
18.11.2004 11:57:18   
Anonimen
Pozdrav mi hodimo (še) v ZD Moste-Polje, vendar ti jih ravno ne priporočam preveč, naš dr. Šušteršič ni sicer nič "škodljiv" kaj bogve kako "koristen" pa tudi ne. Je sicer star gospod z ogromno izkušnjami (sam ima menda 6 ali 7 otrok), ampak včasih preveč govori o svojih, na naše pa pozabi...Tako se mi je že 2x zgodilo, da je prišla v njegovo ordinacija sestra in ga opomnila, da zunaj čakajo, no ko želiš kaj sam povedat ali vprašat pa zmanjka časa...

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   pediater-ljubljana moste
28.11.2004 20:45:09   
SILVA
Hodimo v moste k Dr.Pavlici in se mi zdi super.Včasih mogoče malo pretirava ampak vseeno bolje to kot da ne bi.Pri nas se je to pretiravanje,dobro obneslo.
lp

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pediater-ljubljana moste
29.11.2004 11:25:48   
kokoko
Me zanima kakšne kritike so glede pediatra v ZD Moste-Polje. Sploh s strani ljudi, ki si niti imena zdravnika svojih otrok ne zapomnejo. G. ŠUŠTAR ima pa res sam 7 otrok in po novem tudi enega vnuka. Priznam pa, da se je z njim rahlo težko pogovarjati.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?