|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 7:43:11   
_andreja_
moj predlog: ponoči bi bil na terasi zaprt, kjer ima tudi ležišče, podnevi, ko nas pa povečini ni doma, bi bil pa na ketni, ki jo imamo na škripcu, cca. 20 m v krogu, in imamo tudi uto zraven.

svakov predlog; naj bo skoz na terasi in brez ketne, naj bo tko navajen.

predlog mojega otroka: v njegovi postelji, da ga bo božal... user posted image

za katerega ste vi? oz. kakšno je vaše mnenje o privezovanje psov.

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 7:44:48   
robinzon
Vse variante, razen ketne. Kaj pa pesjak?

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 7:46:03   
Volga
To pa še jaz lahko rečem, samo ne na ketni user posted image

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 7:47:47   
Tanik
jaz se z verigo ne strinjam, pesjak ali terasa. naša je imela najprej provizori ograjeno, zdaj ima ograjeno našo teraso, kmalu pa bo dobila pesjak. na verigi ni bila nikoli.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 7:52:16   
kajsica
Brez zamere ampak, če vidim psa priklenjenega na verigo, bi jaz lastnika tako priklenila!!!!

Znano je da psi ki so na verigah sčasoma postanejo bolj agresivni, tega pa si verjetno ne želiš. Tako da samo verigo stran, če ste se že odločili zanj, reskirajte in mu postavite orng pesjak. 

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 7:56:07   
nuala
Ne na ketni. Sploh ne na ketni.
Bolje, da je na terasi. Ko pridete iz službe dolg sprehod, zjutraj pred službo pa kratek sprehod.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 7:56:47   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Brez zamere ampak, če vidim psa priklenjenega na verigo, bi jaz lastnika tako priklenila!!!!

Znano je da psi ki so na verigah sčasoma postanejo bolj agresivni, tega pa si verjetno ne želiš. Tako da samo verigo stran, če ste se že odločili zanj, reskirajte in mu postavite orng pesjak. 
o.k. drugače je pa terasa dovolj velika, 10x5 metrov, in je na njej dovolj prostora.

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 7:57:38   
jolly123
Svak ima prav. Naredite mu ali pesjak ali pa ga pustite na terasi. Na verigo pa psa ne dajat. 

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 8:09:51   
Lunca1
Jaz nikoli ne bi dala psa na verigo. Sem definitivno za teraso.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 8:13:59   
lemavrica
Samo na ketno ne. Sej je lahko na terasi ali pa mu naredite fajn velik pesjak, da ima senco in vse.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 8:16:55   
bskrle
Mi smo imeli psa vedno na verigi, pa je take sorte, da mu zaradi tega nič ne manjka.
No naš je sedaj, ko je starejši spuščen, smo na obronku gozda, sosedov nimamo. Privezujemo ga v času, ko so cepiva proti steklini za lisice v gozdu in pa  ko se gonijo.


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 8:21:00   
lemavrica
A celo take sorte psov obstajajo. Zanimivo.user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 8:21:48   
kristinaj
...... pes na ketni, zaveži se ti na ketno in tekaj v krogu in lajej na moža.... a bo lepo???? najbrž ne tebi in ne možu... jaz sem absolutno proti zavezovanju psov.....a ni dpmž tega tudi prepovedalo??


naredite ograjo okoli hiše in mejte ga spuščenega, pes rabi svobodo in ne tekanja v krogu.... in če ne, naredite mu raje velik pesjak in ga dopoldan, pred službo in popoldan peljite na dolg sprehod, ker pes rabi polno gibanja.......

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 8:27:04   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Mi smo imeli psa vedno na verigi, pa je take sorte, da mu zaradi tega nič ne manjka.
No naš je sedaj, ko je starejši spuščen, smo na obronku gozda, sosedov nimamo. Privezujemo ga v času, ko so cepiva proti steklini za lisice v gozdu in pa  ko se gonijo.




kakšne sorte pa je ta pes user posted image Verjemi, da če bi tvoj pes imel na izbiro nikoli ne bi izbral ketne.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 8:55:51   
murkica
No sej pretiravati pa tut ni treba. Dejansko imamo mi psa dopoldan na ketni, ko gremo v službo. Vmes prileti nekdo domov, da ji zamenja vodo, jo malo počohlja, tako da ni sama. Vsi pač nimamo možnosti narediti pesjaka, ker pri nas je situacija takšna, da si dvorišče delimo in ni razdeljeno z ograjo in potem lahko kužika uide na ulico, kar pa nebi bilo ravno ok, glede na to, da imamo pasmo, ki velja za za malo problematično(čeprav to je že druga tema)...

V glavnem, veliko časa preživi tudi pri nas na balkonu, vendar ima tako dolgo ketno, da sama niti ne ve, da je privezana...

Definitivno pa ima tako več prostora, kot če bi jo dala v pesjak, ki sigurno nebi bil tako velik, kot ima ona prostora na dvorišču.

Sicer pa je glavnega pomena to, da boš videla sama kje se kuža dobro počuti.... Pri nas je ona čisto srečna, da opazuje ljudi, ki hodijo mimo, tudi na kakšnega zalaja(ponavadi je to poštar) in v glavnem leži tam kot nje paše. Ima svojo dekico, ki jo premika po mili volji in v glavnem ji ni nič hudega. Pomembno pa je vsekakor to, da psu posvetiš veliko časa, hodiš z njim na sprehode in ga ne pustiš pripetega tam noč in dan in se ne zmeniš zanj in ti predstavlja samo čuvaja hiše.

Naša kuža ponoči spi ali na kavču ali na postelji, ima pa narejen tudi svoj prostor in na veliko obložen z dekami, da ji je mehko. Tako, da ji sigurno kakšna urca na dan na ketni ne škodi... Tako, da ni ravno treba pretiravatuser posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 8:56:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Mi smo imeli psa vedno na verigi, pa je take sorte, da mu zaradi tega nič ne manjka.
No naš je sedaj, ko je starejši spuščen, smo na obronku gozda, sosedov nimamo. Privezujemo ga v času, ko so cepiva proti steklini za lisice v gozdu in pa  ko se gonijo.




Za kastracijo verjetno še niste slišali ne?
No za sorte k so rade na ketni pa jst nism. Prvež sebe pa celo življenje v krogu laufejuser posted image
Sploh ne štekam kaj si nabavljate pse če tko delate z njimi. Kaj hudiča ti pomeni pes na ketni celo življenje? Mislm v čem je smisel da mate žival k vam v krogu na verigi laufa pred bajto vi pa na toplem riti grejete? Kaj nimate nič srca?

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 8:56:48   
Mišni
Mene pa samo zanima, zakaj imate sploh psa, če vas podneviu večinoma ni doma?

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 9:00:25   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Mi smo imeli psa vedno na verigi, pa je take sorte, da mu zaradi tega nič ne manjka.
No naš je sedaj, ko je starejši spuščen, smo na obronku gozda, sosedov nimamo. Privezujemo ga v času, ko so cepiva proti steklini za lisice v gozdu in pa  ko se gonijo.




Za kastracijo verjetno še niste slišali ne?
No za sorte k so rade na ketni pa jst nism. Prvež sebe pa celo življenje v krogu laufejuser posted image
Sploh ne štekam kaj si nabavljate pse če tko delate z njimi. Kaj hudiča ti pomeni pes na ketni celo življenje? Mislm v čem je smisel da mate žival k vam v krogu na verigi laufa pred bajto vi pa na toplem riti grejete? Kaj nimate nič srca?



Se strinjam s temle.



_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 9:02:11   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Mene pa samo zanima, zakaj imate sploh psa, če vas podneviu večinoma ni doma?


A tole leti name?


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 9:05:16   
srki
Mene pa zanima, kakšna je razlika med npr. 20 metrsko ketno in eno teraso, na kateri je brez ketne? Saj se na ketni tudi lahko giba, dokler se lahko, ravno tako na terasi. Ne rečem, da je ketna dolga 2 m, ko se res ne more nič gibat. Saj sem že videla, ko imajo na škripcu, al kaj je že, ful dolg škripec in ketno, tako da pes sem in tja teka.

Drugače pa, ko smo mi imeli psa, ni bil ne v pesjaku, ne na ketni, ampak je bil v čas fraj, hodil je samo okrog doma, razen ko je pač zavohal psičke. Samo takrat še ni bilo tistega, da mora biti pes strogo zaprt ali privezan, ni bilo kazni.

Kaj pa pes, ko greste z njim na sprehod, ko je na ketni? A tam se pa lepo sprosti in teka, kolikor mu paše?

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 9:09:26   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Mene pa samo zanima, zakaj imate sploh psa, če vas podneviu večinoma ni doma?


A tole leti name?



Ne, andrejo, ki je odprla temo, sprašujem.

Zakaj? A vas tudi ni cele dneve doma in imate psa ali zakaj naj bi letelo nate?

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 9:14:37   
murkica
Ne jaz sem napisala, da se dopoldan zgodi, da je na verigi in ji nič neškodi.... Pa sem mislila, da ste sedaj zgodbo obrnili tako, da je pes cel dan na verigi in da se nihče ne ukvarja z njim....

Ni panike, samo vprašala sem, da nebi bilo nepotrebnih napadov...

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 9:15:43   
srki
Evo, moj tudi pravi, da bi imel psa, ko bomo v hiši. Pa mi je res brez veze, ker naju ni od 5.15, do 16.30 doma. Pes pa tudi rabi družbo, se mi zdi.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 9:16:17   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_


predlog mojega otroka: v njegovi postelji, da ga bo božal... user posted image

za katerega ste vi? oz. kakšno je vaše mnenje o privezovanje psov.


Mi smo vedno imeli zgornjo varianto s posteljo (dobesedno). user posted image  Naša dva psa sta bila oba noter in tudi v prihodnje bomo tako naredili - samo še partnerja moram dokončno prepričati. user posted image

Drugače sem pa bolj za teraso.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 21.5.2008 9:18:34 >

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pes na verigi; da? ali ne?
21.5.2008 9:46:03   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Evo, moj tudi pravi, da bi imel psa, ko bomo v hiši. Pa mi je res brez veze, ker naju ni od 5.15, do 16.30 doma. Pes pa tudi rabi družbo, se mi zdi.


Nas tudi ni od 6-ih pa do 16-ih doma, pa našega psa to čisto nič ne moti, ker celo dopoldne prespi na kavču in komaj čaka da se spokamo, da ima mir in prespi svoj del dneva. Pes ne rabi družbe 24 ur na dan, če ga boste peljali na sprehod zjutraj pred službo bo čisto lepo počakal, da pridete domov. Ne vidim problema user posted image

zakaj psa ne na verigi? Ker se lahko zgodi, da se pes s tisto verigo kam zaplete, no seveda odvisno od terena kje je. In ne rečem kot je napisala murkica, da je za kako uro na verigi. Saj ga jaz tudi dam na dolg štrik ko grem sedet na vrt, ker pač nimamo zagrajeno in zraven je glavna cesta in nočem da mi odtava direkt pod kolesa.
Ampak, da bi ga pa imela cel dan na verigi in ga gledala iz hiše si pa raje ne omislim psa.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?