|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pištole
26.12.2005 8:33:49   
Vera*
Lep pozdrav punce.Ko smo ravno v času obdarovanj me nekaj zanima.Kako reagirate,če kdo prinese vašim otrokom za darilo pištolo?Jaz imam namreč prav alergijo na njih.Sem gledala kako je mojemu nečaku nekdo prinesel za darilo robota,ki drži v roki pištolo.Ko ga vklopiš ful strela in nekaj govori.Pri nas že vsi vedo,da ne smejo nosit pištol Roku za igrače.Mogoče se sliši grdo,ampak jaz to vržem v smeti.Zakaj bi že zdaj zastrupljali otroke z temi stvarmi?user posted image Pa lepe in vesele,predvsem pa zdrave praznike vsem....

_____________________________

zima zima bela vrh gore se dela....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pištole
26.12.2005 9:03:36   
*maja
Jaz dobim kar pikce samo da mi kdo omeni kakšno pištolo za ta mauga user posted image ...

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pištole
26.12.2005 9:33:16   
lelaval
Jaz sem tudi alergična na njih. Do zdaj še nihče ni prinesel a, mislim, da bi potem, ko bi obisk odšel, jaz pospravila tako igračo - ko bi spal, otroku pa razložila, da sem jo nehote uničila - pohodila ali kaj podobnega in zato mu kupim drugo - pa ne pištole.

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pištole
26.12.2005 9:47:52   
dejčka2
Tudi jaz ne prenašam pištol in tudi moji deklici imata negativno mnenje o njih. Preveč je nasilja na svetu, da bi že zdaj zastrupljali otroke s tem.
Mislim da je na tržišču zadosti igrač, ki ne vzpodbujajo nasilja in s katerimi se lahko igrajo fantje.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pištole
26.12.2005 10:04:47   
Marogica
Pred kratkim je bila na RR-ju debata o tem....
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=716174

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pištole
26.12.2005 10:36:21   
janjja
Jaz pa mislim da je to samo izgovor ko nekatere pravijo da se temu ne da izogniti in da grejo fantje pač čez to fazo.
Mislim da je vse v vzgoji, če otroku vcepiš v glavo da je orožje nevarno in da takšnih igrač pri naši hiši ne bo ne bi smelo biti problema. Ne rečem vodne pištole ker je to pač zabava poleti. Ampak ko vidim razne mitraleze in podobno me kar zmrazi.
Pa zakaj pri hudiču  sploh pustijo izdelovati to sranje?????????????

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pištole
26.12.2005 10:57:36   
KODA
Sem tudi proti pištolam.Otroka že prav vzgajaš.ampak kaj ti to pomaga če vklopiš cartoon net in samo vidiš bang,bang.Ti otroku dopoveduješ,da to ni igrača...Naslednjo minuto,pa to vidi na TV.Zato smo mi izklopli vse programe,kjer so agresivne risanke.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pištole
26.12.2005 11:01:22   
Anonimen
Ko bo večji,ko se bo igral kje zunaj s prijatelji,si jo bo pa sposodil.
Ali pa bo uporabil kar prste,ali pa si jo bo sam izdelal,s palicami ali kar koli bo našel.
Slej ko prej se bo igral vojake,tako kot vsi.

(odgovor članu Vera*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pištole
26.12.2005 12:29:48   
tascha
Midva sva tavelkmu branla to, nisva mu je kupila, čeprav je hotel imeti puško, tudi prinesel je ni noben. In to do prb. 5-6 leta, ko jo je naredil iz kock ali pa je bila kakšna palica podobna user posted image . Prej mu tudi vodne nisva hotla kupit, ker pištola je pištola. Ampak, kaj ko tega ne moreš obranit. Bolje mu je lepo razložit, da orožje dela samo zlo, da za igro ni potrebno.  Zdaj bo star 8 let, pištole oz. puške nima nobene, ima pa vodno od letošnjega poletja...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pištole
26.12.2005 21:40:20   
BigWhale
Jaz sem bil vedno partizan, ko sem bil majhen. Pa smo na svabe streljali, jim metali bombe in z bajoneti smo jih klali. Tocno tko, kot smo videli na televiziji, ko smo gledali odpisane. Pa kaj?

Dokler je otroku jasno s cim se igra in da se igra ni nic narobe, tudi ce je to kar drzi v roki plasticna pistola. Najbolj trapasta je pa popolna odtujitev taksne in drugacne tematike, ker je ponavadi tisto kar je prepovedano najslajse. Pa vprasanje, ce je prepoved, sploh, ce je neka taka, popolna, dobra resitev. Vcasih kar nazaj useka.




_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?