|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plezanje na stol
1.11.2005 23:44:31   
tralala
Naš ima leto in pol in že dolgo rad spleza na stole in stoji na njih ter opazuje situacijo iz višine. Včasih tudi zleze na mizo, a to mu takoj preprečim (saj me ne posluša in ga sama dam dol). No, včeraj pa je iz enega od stolov padu in si priskrbel buško. Jaz sem bila vsa usrana in od takrat naprej ga ne pustim več na stole. To pa mi malo zakomplicira stvari, ker on bi vedno bil na stolu (in stal seveda). Kako jim ve to preprečite? Ali vas ubogajo? V trip trap stolčku ne zdrži dolgo...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plezanje na stol
2.11.2005 10:25:42   
Anonimen
moja k sreč tut na kavč še ne more pa ma 15,5 mescov. ne vem če bi jo glih pustila po stolu skakat. mislm da ne!

(odgovor članu tralala)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plezanje na stol
2.11.2005 12:33:40   
puncica
kako stol potisnem čist v mizo, tako da ne more gor, pa protestira, pol ji pa kej druga pokažem pa neha, ker je tud naša že s svojim titala (beri čičala) padla na tla s stola, ker ona pol ne sedi pač pa stoji na stolu, ja kako fajn je ko si velik kot mami user posted image tako da zdej so vsi stoli pospravljeni v mizo, , tako da ne more gor, mamo pa problem z nočno omarco, ko kr gor pleže pol pa na postlo, pa je že tud zgmela dol pa nimam pojma kaj naj da ne bo več gor hodla, ura tak čudn da sploh še dela, ker jo vedno dol vrže. user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plezanje na stol
2.11.2005 14:40:10   
tralala
Naš Martin Krpan si stol izpod mize sam povleče, pa do delovnega pulta, da lahko gleda kako kuhamo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plezanje na stol
3.11.2005 8:16:58   
puncica
Hmmm to je pa že večji problem, kaj pa če stol zvrneš, tako da ne stoji več, pa noge v luft gledajouser posted image obrnt ga po moje ne bo znal. user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plezanje na stol
4.11.2005 10:30:57   
Urša
Pri nas smo že obupal. Odkar je v vrtcu, bi sam plezala in plezala. Na stol ji pustim, se ne da več preprečit, sam stat gor pa ne. Z oštrim glasom rečem nej se takoj usede, drugač bo šla dol. Sicer se mi smeji, ampak uboga... zaenkrat.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plezanje na stol
6.11.2005 16:58:45   
KODA
Meni še danes požene kri po žilah,ko ga vidim,da si poriva stol k balkonski ograji.To mi je začel početi,takoj ko je shodil.Plezat po stolih in gledat čez balkon.TUdi sekundo se ga ne upam pustiti samega na balkonu.Pa komaj smo ga stran spravili.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?