|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po IUI počitek?
4.9.2005 10:19:23   
kokoska
zdravo punce!
imam vprašanje za vas.
ali je po IUI priporočljiv počitek?
Napovedan postopek imam za jutri ravno tako pa imam jutri tudi izpit na faksu, pa me zanima kaj mi priporočate.
Naj izpit preskočim ali naj vseeno grem?
Vsi pravijo, da naj počenemo zadeve kot, da ni bilo nič (jaz pa še vedno ne vem kaj in kako naj izpeljem vse skupaj).
lep dan
zaskrblejna kokoš


Neposredna povezava do sporočila: 1
   po IUI počitek?
4.9.2005 14:58:02   
ameli
Jaz sem po obeh IUI šla nazaj normalno v službo. Sicer na žalost potem ni nič ratalo, ampak mislim, da to ni vzrok.
IUI se enači s spolnim odnosom, tako da tudi po sexu bi lahko šla na izpit, a ne . Obilo sreče pri IUI in izpitu seveda . (morda se boš lahko čez cca. 10 dni pohvalila, da si naredila dva izita v enem dnevu )

(odgovor članu kokoska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   po IUI počitek?
5.9.2005 21:14:11   
Sulfinija
Ojla!!!!!!

Jaz sem po dveh IUI vse normalno delala,peš hodila,...Vendar žal takrat ni bilo uspeha.Pri tretjem IUI sem bolj veliko počivala in najdli so mi na štirinajsti dan hormon vendar ga je bilo premalo.Sedaj danes sem pričela ponovno z UZ za četrti IUI in sedaj sem resno odločila,da bom počivala veliko,veliko vsaj dobrih sedem dni nebom pipnila in pol bo rezultat kaj kmalu viden.
Kokoška ti bom pa vseeno sporočila ti pa meni kakšen bo najin rezultat?

Mojca

(odgovor članu kokoska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   po IUI počitek?
6.9.2005 11:55:12   
kokoska
Ker si detece neizmerno želim, sem bila včeraj veselo doma.
Pa da vidimo ali bo moje včerajšnje zabušavanje pomagalo ali ne.
Izpitnih rokov za ta predmet bo še na nekaj, bom tut to še speljala tako kot je treba - hvala bogu, da gre študij proti koncu.

okrog 20 bomo pa že vedeli ali se je splačalo ali ne.
vsaj ne bom si očitala , da nisem naredila vse za uspeh.

Kokoska
želim nama dve črtice (pa ne v seštevku )

(odgovor članu kokoska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   po IUI počitek?
6.9.2005 12:30:31   
Mijavček
ejla kokoška,

Sem brala tvoj post, ampak ti nisem mogla pomagat, ker še nisem bila na IUI.
vsekakor upam, da bo postopek 20.09. pokazal dve lepi črtici.

Imam pa eno vprašanje, zate, in z ostale , ki poznate IUI,... ali gre pri inseminaciji za vbrizganje semena v nožnico ali skozi maternični vrat v maternico, ali kako... Lepo prosim, če mi kakšna malo bolj natančno razloži,... (jest sem ena blond kura... )

Najlepša hvala in kokoška držim pesti

(odgovor članu kokoska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   po IUI počitek?
6.9.2005 13:06:44   
Anonimen
Kokoska, srecno in drzim pesti zate!

(odgovor članu kokoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   po IUI počitek?
6.9.2005 14:00:00   
biba77
Mijavcek, skozi maternicni vrat v maternico.

(odgovor članu kokoska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   po IUI počitek?
6.9.2005 14:06:02   
aljaz p
Mijavček IUI je vnos pripravljenega semena v maternico s posebnim katetrom.Vsem želim veliko sreče pri tem postopku!!

(odgovor članu kokoska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?