|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po porodu-zdrava prehrana in zmerna rekreacija
12.1.2011 9:19:09   
2ursae
Se mi katera pridruži?

Da ne bo pomote - ne govorimo o nekem drastičnem hujšanju, ampak o izgubi kg zaradi zdrave prehrane in telovadbe. Jaz dojim (hčerka je stara slabe 3 mesece), tako da takšne in drugačen hude diete ne pridejo v poštev, pri aerobni vadbi sem zaenkrat omejena z življenjskim tempom, ki mi ga narekujejo trije otroci. Rada bi izgubila 10 kg do novembra, ko grem spet v službo oz. kar se da največ kg do poletja.
Tako da je moj začetni načrt tak:
hrana: nič sladkarij, PZ kruh, pirine testenine, sadje, zelenjava, veliko tekočine
miganje: vozičkanje, občasno orbitrek (ko je čas, zaželjeno vsaj 1x tedensko), vaje za TNZ.

če bi še katera rada zdravo hujšala ob dojenčku, naj se pridruži, se bomo malo spodbujale user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po porodu-zdrava prehrana in zmerna rekre...
14.1.2011 20:33:45   
BabyKitty
Ewo se pridružujem user posted image sicer je moj cilj precej manjši (5kg) in moram počakati še do torka da mi da G zeleno luč user posted image se mi pa bolj kot za kg gre za moč in kondicijo... tako da planiram orbitrek in pilates user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po porodu-zdrava prehrana in zmerna rekre...
16.1.2011 23:40:00   
živa
Evo me, evo me, 10 kg bi bilo dream came true user posted image .

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po porodu-zdrava prehrana in zmerna rekre...
17.1.2011 0:38:15   
Anonimen
Čestitam za super odločitev, predvsem za izbiro zdravega življenjskega sloga user posted image

Me pa zanima, kje si v tem naštevanju izgubila beljakovine? Izguba kg z ogljikovimi hidrati, brez B (ali premalo količino le teh) ne bo prineslo zadovoljivega, dolgoročnega rezultata. Pa s tem ne mislim, da se moraš omejiti samo na B živalskega izvora...

Še to si vneseš notri v plan pa si na konju. Rezultati sledijo user posted image

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: po porodu-zdrava prehrana in zmerna rekre...
17.1.2011 10:18:53   
2ursae
ah, beljakovine user posted image . Itak imam rada le perutnino, ribe in mleko. Oboje jem, ko mi paše, tako da se z jedilnikom v tej smeri ne obremenjujem preveč, saj se mi zdi, da je popolnoma zadovoljiv.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: po porodu-zdrava prehrana in zmerna rekre...
19.1.2011 14:07:05   
BabyKitty
No jst ju3 začnem user posted image hehe... no jaz tako ali tako jem samo polnozrnate zadeve - testenine, kruh ipd. in nasplošno se mi zdi, da zdravo jem, tudi zvečer ne jem, zajtrk velik ipd... zdej moram pa še telovadit počasi začet... user posted image

Količine hrane ne mislim zmanjšati, rada bi se učrvrstila samo z vadbo. Torej od jutri bo akcija s pilatesom, potem pa počasi še orbitrek... najprej ga moram privlečt domov user posted image

A bomo mele kakšen seznamček?

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: po porodu-zdrava prehrana in zmerna rekre...
14.3.2011 13:31:01   
darchy82
Pozdravljene user posted image
Tale forum je trenutno malo zamrl ampak če smem bi se vam z veseljem pridružila. Pred 7 tedni sem rodila, danes sem šla pa prvič po porodu spet laufat in je bilo super user posted image
Na kaki drastični dieti trenutno nisem, ker polno dojim, imam se pa namen zopet spravit v tekaško formo.


_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?