|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 12:39:56   
Belen
pozdravljene,
nujno rabim en gosp.nasvet glede pranja perila.... Sedaj,ko so moje čebele v vtcu, vsak dan (pričakovano) umažejo veliko oblekic, bodijev.... Ker v vrtcu ne "gledajo" s čim otroci umažejo oblekice (razno sadje, hrana...) ki je ne morem weč odstranit z majčk in bodijev..... Stroj je nov (1 leto star)
npr. perem bodije na 95C, dodam tudi vanisch...pa ne pomaga..... poznate kak dober odstranjevalec madežev? pa da mi ne uniči seveda oblek... user posted image

hvala vsem za nasvete user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 12:48:31   
Freya88
Kis?:)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 12:49:59   
Barbara_L
Imam enak problem, vanish odpove na celi črti. Kis je mišljeno dodati v pralni stroj ali prej namakati?

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 12:51:03   
urška
dr. beckmanns v spreju. super zadeva. odstrani vse sorte.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 13:20:32   
zvezdica_1
varekina
samo previdno z uporabo...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 13:44:24   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Kis?:)


kis ne pomaga.... ga dam zrawen kot "mehčalec" ...


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 14:14:35   
mateyka
meglio.
user posted image
še vse fleke razen enega čokolino bruhanja mi je odstranil. še rdečo barvo za lase s svetlih hlač, borovnice.. mislim, res vse živo spere. jaz našpricam direkt in obilno na flek, pomencam, pustim pol ure, flipnem nato direkt v stroj in operem normalno s praškom (2x dam spiranje) in gre vse dol.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 28.9.2010 14:16:48 >

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 14:22:39   
Barbara_L
probam dans meglio-poročam.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 14:31:55   
2.2.
vse gre stran samo če takoj uporabiš že naštete pripomočke. vem iz lastnih izkušenj z venišem ,kisom, megliotom....vse gre stran če takoj daš na madež...a kaj ko je otrok v vrtcu....potem pa zelo težko. no mogoče bi šlo z varekino res stran samo na vseh oblačilih jaz nebi poskušala..
tako da odgovora nimam...user posted image mogoče če ni preveč občutljivo odstraniš z kuhanjem na štedilniku -kot so včasih in postopek večkrat ponovit

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 15:12:01   
Hope2
Jaz še nikoli nisem flekov takoj namakala, špricala, pucala... četudi se doma zafleka, ker se mi enostavno ne da. Tak se vsi do sobote posušijo. Uporabim meglio in še en odstranjevalec flekov, oboje hkrati. Perem na 40, 60 ali 95, odvisno kak mi barve dopuščajo. Več ali manj gre vse vstran, redko, redko kateri flek ne gre in če prvič ne opere, še enkrat pošpricam in vržem v naslednji stroj. Samo v sušilca ne smem dat, ker potem pa se ornk zasuši in ni rešitve.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 18:29:21   
ajataja
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

...user posted image mogoče če ni preveč občutljivo odstraniš z kuhanjem na štedilniku -kot so včasih in postopek večkrat ponovit

Ampak to pa res pomaga ,moja tašča je v španiji kupila vnukecom majčke in na žalost se jim je razlila sangrija doma jih je dvakrat oprala pa našpricala z vsemi mogočimi čistili pa ni šlo nič dol ker je seveda madež bil star nekaj dni pol je pa vrgla vse skup v lonec in rekla kar bo pač bo  in dala kuhat na štedilnik in majčke so ble kot nove ni duha ne sluha o kaki sangriji user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 19:09:23   
Freya88
Pravijo, da za vsak madez obstaja drugo cistilo... ampak jaz sem se skoraj vse dobila stran s kisom..! Res da madezev ne puscam na cunjah vec dni, ampak jih porihtam se isti dan...! Tudi ce jih ne dam prat isti dan, jih vsaj namocim v kombinacijo vode in kisa...ter operem naslednji dan. Drugace pa imam kis v sprici, s katero naspricam madez, nekaj casa pustim...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 19:27:01   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Jaz še nikoli nisem flekov takoj namakala, špricala, pucala... četudi se doma zafleka, ker se mi enostavno ne da. Tak se vsi do sobote posušijo. Uporabim meglio..


jaz tud ne pucam takoj, kje mam pa čas user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 21:02:36   
birdy
Pa je tale meglio res tok dober? Pa kje se ga dobi, drugač mam ajax pa gre večinba ven ampak domača jabolka in domač grozdje pa neuser posted image Na koncu rešujem z varikino...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 21:18:14   
Najaa
Meglio je zakon! Meni gre z njim vse dol, razen čokoladni sladoled tak da zdej tamale sam vanilijo jejo. user posted image  Resno, od prej imam miljon enih čistil, ki so vsa za v kanto... meglio je pa res super.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 22:26:24   
mateyka
Pa je tale meglio res tok dober? Pa kje se ga dobi


ej,majo ga v vsakem mercatorju, pa tuš drogeriji - po moje povsod.
je pa res, 2 dni nazaj sem gledala v polico s čistili v trgovini 2 minuti in ga ne najdem, sem mislila, da ga nimajo. grem naprej in se kasneje vrnem nazaj, ker ne morem verjet, da ga ne bi meli in po eni minuti buljenja v vsako flaško posebej - evo! direkt pred mano je bil, na polici ves čas user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Meglio je zakon!


ouje! user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil mateyka -- 28.9.2010 22:27:20 >

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: po pranju fleki ostanejo
28.9.2010 23:41:21   
zlatolaska
ja res, meglio je super, vse živo gre stran, no jaz kupujem v evrospinu dexal - enako je v spreju, enako rumene barve, enakega vonja in učinka - cena je pa mislim da okrog 1,5 EUR, ker meglio je če se prav spomnim skoraj 3 EUR

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: po pranju fleki ostanejo
30.9.2010 22:39:11   
birdy
Sam še to vprašam pol pa neham s tem Megliom težit... A ta sprej je univerzalen, tud za ne vem kaj vse? sem ga dons gledala v Tušu, pa je bil za vse živo.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: po pranju fleki ostanejo
30.9.2010 23:00:36   
zvezdica_1
birdy
o yes, za vse žvo je uporaben...
še posebej se obnese pri madežih na ovratniku bele srajce...
ampak za kaj bolj trdovratnega jaz raje kar varekino uporabim...imam 1 "velikega otroka", ki včasih ne ceni dovolj oblačil brez madežev... in me da na preizkušnjouser posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: po pranju fleki ostanejo
1.10.2010 7:16:29   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Sam še to vprašam pol pa neham s tem Megliom težit... A ta sprej je univerzalen, tud za ne vem kaj vse? sem ga dons gledala v Tušu, pa je bil za vse živo.


ja, je. sej ti piše gor (textil, tla, kuhinjske površine, avtomobilski šmir..) user posted image npr. una zapečena mast na omaricah v kuhinji ki jo kdaj kje srečaš in bi jo mogu dol s špohtlom dajat, sam našpricaš, pustiš par minut in lahko samo lepo pobrišeš to svinjarijo dol user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: po pranju fleki ostanejo
1.10.2010 8:13:17   
masna
Jaz pa priporočam odstranjevalec madežev iz Lidla ( v spreju), je poceni in super učinkovit, mi je spravil dol že zelo zasuene madeže....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: po pranju fleki ostanejo
1.10.2010 13:49:31   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Sam še to vprašam pol pa neham s tem Megliom težit... A ta sprej je univerzalen, tud za ne vem kaj vse? sem ga dons gledala v Tušu, pa je bil za vse živo.


ja, je. sej ti piše gor (textil, tla, kuhinjske površine, avtomobilski šmir..) user posted image npr. una zapečena mast na omaricah v kuhinji ki jo kdaj kje srečaš in bi jo mogu dol s špohtlom dajat, sam našpricaš, pustiš par minut in lahko samo lepo pobrišeš to svinjarijo dol user posted image




meni meglio (šla ga kupit)  ni odstranil teh madežew od swežega sadja,ki sm spraševala..... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: po pranju fleki ostanejo
1.10.2010 14:04:22   
MC09
ej, meni tudi ne user posted image user posted image user posted image , smešno mi je zato, ker vsem vse odstrani madeže, pri nas pa nič ne pomaga user posted image , očitno nam ni pomoči.

Kaj pa če mamo pralni stroj pokvarjen? 

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: po pranju fleki ostanejo
1.10.2010 20:31:55   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: MC09

ej, meni tudi ne user posted image user posted image user posted image , smešno mi je zato, ker vsem vse odstrani madeže, pri nas pa nič ne pomaga user posted image , očitno nam ni pomoči.

Kaj pa če mamo pralni stroj pokvarjen? 



user posted image user posted image user posted image

mah ne werjamem, moj ima dobro leto in ne werjamem,da je stroj kriw... user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu MC09)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: po pranju fleki ostanejo
1.10.2010 21:46:17   
birdy
Ok, hvala za odgovoreuser posted image
Bomo sprobal po 15tem k bo plača.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?