|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po splavu...
11.8.2007 14:29:19   
Anonimen
eh sj sm verjetn narobe nsalov dala amapk vseeno..

berem in berem vas malo tukj gor pa se sprašujem zakaj se ve tolk "sekirate" zaradi SS..pa ja sj vem zelo je hudo ker sem šla sama skozi vse tole in to 2x...krvavitve,abrazije.op....
sj verjetno samo tako preberem ampak ko berem si ustvarim sliko kot da so ene res zelo zelo žalostne...

kaj pa vem sj to če je na začetku nos. še zelo majhno bitje..in je verjetno bolje da je "šel" zdaj kot pa recmo potem ko recmo že začne brcat in tako...

sicer pa mislm da če boste same v sebi sprejele da pač "ga" ni več..potem nekako gre..sj sm bla sama tud žalostna samo nekako hitro prebolela..

no, pa ne me narobe razumet,valda je to tudi živo bitje..samo mislm da se preveč sekirat tud ni najbolje.ker če se sekiraš ni dobro tudi zate ne kaj šele za naprej naslednjega otroka...

ah v glavnem za vse tiste ki jih ni več (tudi moja) naj bodo nekje kjer le lepo...

tiste pa ki se matrate z user posted image  pa želim obilo sreče in kmalu veselje!!!!!in veliko zdravja to je napomembnejše!!!

srečno!!!


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po splavu...
11.8.2007 15:25:27   
Ana Luna
škorpijonček, na tak način, kot ti razmišljaš, lahko verjetno najhitreje preboliš vso stvar.
Ampak, ljudje smo nabiti tudi s čustvi, nosečnice še toliko bolj, saj tudi hormoni naredijo svoje. Vsaka ženska, ki nikoli ni imela kake slabe izkušnje z user posted image , z dnem, ko zagleda magični user posted image , začne verjetno ustvarjati tudi svoje sanje. Sama sem bila prepričana, da je v meni začelo rasti novo življenje. Moje misli so bile 24ur na dan zaposlene z najinim še ne rojenim otrokom. Začela sem pisati dnevnik, ki bi mu ga podarila, ko bi bil že toliko velik/a, da bi ga razumel/a. Vsak teden, ki sem ga dopolnila, me je mož fotografiral ... V mislih sem si že ustvarila idejo o albumu svoje nosečnosti, v katerem bi bilo 40 fotografij - vsaka od enega tedna. Moje veselje in sreča sta bila res neizmerna.
In potem te ultrazvok postavi na kruta realna tla.
Verjetno bom v naslednji nosečnosti veliko bolj skeptična, predvsem pa ne bom več zganjala svojih sanjarij, saj je nekaj vedno močnejše od nas, nekaj, na kar mi ne moremo vplivati. Vse, kar lahko narediš, je le to, da upaš na najboljše.  
Ja, na nek način moraš preboleti. Mogoče res tako, kot praviš ti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po splavu...
11.8.2007 15:32:35   
Anonimen
Za moje pojme je najbolj hudo tistim, ki se leta in leta matrajo za user posted image , potem, ko zagledajo magični plusek, pa se sreča razblini zaradi SS.
Seveda je hudo vsem, in jaz jih razumem.
Želim pa vsem kar sa da veliko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana Luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po splavu...
11.8.2007 17:10:59   
zarjica
Ana Luna, se popolnoma strinjam s tabo, sem tudi jaz taka. ss pa sem imela v 15. tednu. Bil je fantek, videla sem ga na NS kako je brcal, imel je vse prstke na rokicah in nogicah, imel je vse kar imajo 15t stari fantki...Ah, ne morem vam povedat kako mi je še vedno hudo, pa čeprav je že 3 mesece od ss. In bila je prva nosečnost in z možem sva kar cvetela od sreče.
Ne moreš na to kar tak gledat, ja zdaj ga pa ni več, pa bo prišel drugi...ne, bil je mali fantek in vedno bo on moj prvi otroček in jaz sem njegova mamica. In ne morem ga kar pozabit, niti ga nočem pozabit. Vem, da s tem morda škodim sebi in v srcu moram napraviti mesto za novo pikico. Ampak prava mama ima veliiiiko srce in za vse njene otroke je mesto v njem. Moj fantek bo vedno pri meni, in hvaležna sem mu za ta čas, ko je živel v meni, saj so to bili najsrečnejši tedni mojega življenja.
Res pa je, da vsak preboleva po svoje in enim se dolgo žalovanje pač zdi pretirano. Meni pa pomaga, če lahko z možem govorim o tem, se zjočem. Ja, pa tudi sekiram se, kako bo naslednjič. Žal, ne morem iz svoje kože. Če pa obstaja kak recept...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: po splavu...
11.8.2007 18:32:19   
Ana Luna
Zarjica, jokam, ko berem ta tvoj post ... Zadnja dva dni sem tako občutljiva, da me vse te žalostne zgodbe prizadanejo še toliko bolj. Hkrati pa si nabiram moči prav tu, na forumu. Tudi zate bo posijalo sonce, in ko bo posijalo, ne bo le majhna zarjica, ampak prava zarja ...

(odgovor članu zarjica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: po splavu...
11.8.2007 21:10:50   
Anonimen
Razumem tvoj pogled na celotno stvar.Tudi jaz sem sedaj začela sprejemat izgubo kot del mene,del mojega življenja,nekaj,kar se je moralo zgoditi.In grem počasi naprej.Sem pa potrebovala veliko časa,veliko solz.In čeprav tega bitja nisem še začutila,je bil del mene.Nekateri žalujemo na ta način,nekateri na drug način.Lepo,da si povedala svoje mnenje-morda si komu odprla oči.Sam jaz grem po svoji poti,z mojo malo Anne Marie v mislih.Naj počiva v miru!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: po splavu...
11.8.2007 21:16:46   
Anonimen
sem vesela da me zastopite kot sm hotla povedat..še enkrat želim pa da vse ki hočete čimprej vidite tisti dve črtici....!!user posted image user posted image user posted image

srečno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: po splavu...
11.8.2007 21:19:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zarjica


  • ..ne, bil je mali fantek in vedno bo on moj prvi otroček in jaz sem njegova mamica. 
  • Ampak prava mama ima veliiiiko srce in za vse njene otroke je mesto v njem.
  • Moj fantek bo vedno pri meni, in hvaležna sem mu za ta čas, ko je živel v meni, saj so to bili najsrečnejši tedni mojega življenja.



Tudi jaz razmišljam na ta način,zarjica.In izjemno pogrešam mojo malo Anne Marie...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarjica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: po splavu...
11.8.2007 22:05:47   
teja*
Ana Luna, Zarjica in aspirin, tudi jaz tako razmišljam. Zelo pogrešam najinga sončka Timoteja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: po splavu...
12.8.2007 14:35:33   
Neža.7.
O ŽAŽY kako bi bilo krasno, če bi tudi jaz bila tako pozitivna. Mene je ss ful energije vzelo.
Hvala bogu, da je mož bolj pozitivni in močen od mene. Vem globoko notraj imam moči, ampak je včasih težko.
Tudi jaz sem zelo hvaležna za mojo Nežo (moj angelček). Najlepših 19. tedno v mojim življenju. Vedno bo v mojem srcu. Tudi ko bo 28 junij 2008 bom imela v sebi kot njen 1. rojstni dan, čeprav so mi jo na ta dan angeli vzeli.
Se že pripravljam za November, da bova znova poskusila (če bom dobila zeleno luč)

P.s Mala Nežka. Mamica te bo za vedno ljubila, mwaa oxoxoxoxoxoxoxo
in hvala vsem puncami na forumu za upanje in res želim vsem lepo in zdravo nosečnost. Bomo ti mi en dan veselo zibali user posted image  
 

(odgovor članu teja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: po splavu...
12.8.2007 14:46:33   
Anonimen
oh sj boš vidla tud zate bo posijal sonček...čaaaw!user posted image user posted image

(odgovor članu Neža.7.)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: po splavu...
13.8.2007 8:45:26   
Neža7
OPA! TUDI MI BOMO EN DAN VESELO ZIBALI
 
SORRY FOR THE MISTAKE user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?