|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podaljšanje porodniškega dpousta- NUJNO!!!
28.10.2010 10:45:09   
somic
lepo prosim, če katera ve kako je v naslednjem primeru.

januarja letos sem mesec dni prezgodaj rodila nedonošenčka, dodatek za nedonošenost sem dobila, tako da mi porodniška poteče 8.1.2011.

danes sem bila v razvojni, kjer mi je povedala in izdala izvid, da je moj sin primeren kandidat za podaljšanje porodniške. je namreč zelo hipoton, ohlapen in nekoliko ima težave z ravnotežjem, pri starosti 10 mesecev. zaradi naštetega tudi ne sedi še.

rekla je da načeloma ne bi bilo težav, da mi odobrijo prošnjo, težava pa nastane v tem, da sem ostala brez službe na račun nosečnosti in porodniške ravno na sredi porodniške, v mesecu maju.
 
kako je s tem? sem še vedno upravičena da oddam vlogo, oz do tega, da em obravnavajo enakovredno, neglede na to, da sem brez službe?

je imela kakšna podeoben primer?

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podaljšanje porodniškega dpousta- NUJNO!!!
28.10.2010 10:49:39   
Petraa
Žal ne moreš koristiti podaljšanje porodniškega dopusta,če si nezaposlena

lahko pa poskusiš oddati dodatek zanego ,če ima težave v razvoju. probat ni grehuser posted image


< Sporočilo je popravil Petraa -- 28.10.2010 10:53:45 >

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podaljšanje porodniškega dpousta- NUJNO!!!
28.10.2010 11:19:00   
somic
kaj pa rabim za ta dodatek za nego?

jaz bom vseeno probala na csd, zgubit nimam kaj, ker vem za primer, ko je bila prijateljica celo nezaposlena ko je je šla na porodniško in so ji potem podaljšali.

zgodb je nešteto različnih in ravno zaradi tega bom poizkusila.

ima še kakšna kakršne koli podatke???

petraa hvala!!!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podaljšanje porodniškega dpousta- NUJNO!!!
28.10.2010 11:22:59   
Petraa
Žal je to nemogoče ,ker  k obrazcu za podaljšanje porodniškega dopusta moraš priložiti potrdilo delodajalca o zaposlitvi. Imaš prav ZGODB je veliko user posted image

Če se motim bo pa katera druga napisala


< Sporočilo je popravil Petraa -- 28.10.2010 11:26:53 >

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
28.10.2010 11:32:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Petraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podaljšanje porodniškega dpousta- NUJNO!!!
28.10.2010 11:37:21   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Jaz sem med porodniško ostala brez pogodbe o zaposlitvi in vseeno nato dobila odobreno podaljšanje porodniške (za 3 mesece) preko CSD.




lepo prosim, povej mi kaj več, da vem kako naj se na csd vem pogovarjat

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: podaljšanje porodniškega dpousta- NUJNO!!!
28.10.2010 11:44:59   
*pika
Živjo, jaz sem bila ravno včeraj na CSD za podaljšanje porodniške. Koristila bova oba z možem, zato smo zanj izpolnili tudi tisto tabelo o prejetih plačah do tega meseca. Pa je uslužbenka rekla, da to ni potrebno, ker se štejejo tiste plače oz. osnova, ki je bila oddana ob uveljavitvi očetovskega dopusta (torej takoj po rojstvu otroka). Pri podaljšanju ne gre za prekinitev pravice ampak boš samo nadaljevala za tri mesece, zato izguba zaposlitve ne igra vloge. Pokliči na pristojen CSD ali pa pošlji mejl, meni so takoj odgovorili. Tako boš edino zvedela kaj je res in katere papirje rabiš!!

aja, za dodatek za nego: http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/dodatekNegaOtroka.asp

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: podaljšanje porodniškega dpousta- NUJNO!!!
28.10.2010 11:48:37   
somic
tole je pa malo bolj sbodbudno že.

sem klicala danes, takoj ko sem prišla iz razvojne, pa ne delajo, tkao da bom to naredila tako jutri, pa da vidim kaj mi rečejo.

upam na najbolje, samo čudno je to, ker res kroži toliko različnih informacij

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu *pika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: podaljšanje porodniškega dpousta- NUJNO!!!
28.10.2010 14:28:26   
bambixxx
živjo somic! tudi jaz imam prijateljico, ki je sredi porodniške izgubila službo, pa so ji podaljšali za 3 mesece na podlagi izvidov otroka. tako, da zaposlitev tukaj ne igra vloge. na csd izpolniš pač obrazec-vlogo in ji priložiš vse izvide od otroka, kar potem pošljejo na komisijo. vlogo pa moraš oddati cca. 1 mesec pred iztekom porodniške, tako da nič bat, imaš še cel mesec časa. user posted image  pa upam, da ti uspe!

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: podaljšanje porodniškega dpousta- NUJNO!!!
31.10.2010 19:44:17   
Ninča77
Jaz sem tudi brezposelna, pa so mi porodniško podaljšali.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?