|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podnevi ne je, ponoči bi
29.9.2020 13:22:26   
Naty1985
Pozdravljeni,

Imam 4 mesečnega fantka, ki se je do enega tedna nazaj prehranjeval na cca. 3ure. Prej je bil dojen, sedaj je cca 2 tedna na AM, ker sem imela premalo mleka in ni napredoval. Ko sem mu dala AM je normalno jedel na tri ure tako podnevi kot ponoči. Sedaj pa že nekaj dni čez dan poje zelo malo, včasih tudi po 6 ur ne poje nič, ponoči se mi je pa začel zbujati vsake dve ure in je poje po cca. 120ml vsake dve ure. Več naenkrat nikoli noce, je pa imel prej cca. 8 obrokov po 120ml. Ima katera kakšno izkušnjo s tem, da rajši je ponoči kot podnevi? Je to samo faza? Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podnevi ne je, ponoči bi
23.8.2021 19:12:47   
kiukiuya
Wow, marvelous blog format! How lengthy have you ever been blogging for? you make running a blog look easy. The entire look of your website is excellent, let alone the content!
Also visit my web page -search engine optimization

(odgovor članu Naty1985)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





6 pravil za prvi obisk novorojenčka
Ko mamica in očka prineseta malo dišečo štručko domov iz porodnišnice, se zanju začenja povsem novo obdobje in v tem čas...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...