|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poletni tabori za otroke
8.2.2008 20:36:23   
TORTICA
Pozdrav
A ima katera kak link za kak tabor za otroke med poletnimi počitnicami. Imam samo tole
http://www.kekec.eu/news.php 
Lani sem imela en dober pa ga sem po pomoti zbrisala.

Rabim pa za 8 let stare.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poletni tabori za otroke
8.2.2008 21:40:56   
Una
Ne vem, a je vseeno, kakšen je program, npr. učenje jezikov, počitnikovanje na morju, šport, ... Tega je ful.

Moj brat je hodil na poletni košarkarski tabor. In ti povem, da je blo super organizirano, otroci so sami hotli it naslednje leto. Res super. Link: http://www.petervilfan.com/kosarkarskasola.asp

Jst sm šla npr. na letovanje v Pacug z Zvezo prijateljev mladine, link: http://www.zpmvic.si/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=41

Poglej še tole: http://www.bip.si/poletna-sola-in-izleti/


_____________________________

LP, Una

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poletni tabori za otroke
8.2.2008 23:08:18   
Anonimen
Zveza prijateljev mladine(ZPM)- letovanje na Pohorju, v Poreču
Rdeči križ Slovenije- letovanje v Punatu (otok Krk)

Obstajajo pa še jezikovni, airsoft, konjeniški, taborniški tabori in podobno.
Poglej na internetu s pomočjo iskalnika.

(odgovor članu Una)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poletni tabori za otroke
9.2.2008 7:47:17   
hariba
Ne znam prilepit linka vendar društvo prijateljev Moujca v dolenskih toplicah prireja vsako leto super angleško špotrni tabor. Bivajo v hišicah podobnim šotorom, učijo se angleško, vozijo s kanuji, preiskusijo v jahanju in lokostrelstvu.. pa tudi cena je zelo ugodna le 120 € Moji bodo letos spet šli tja. Tudi v termah Snovik imajo športni tabor. Na mariborskem pohorjuimajo angleški kamp za otroke od 7-14 let. Zanimiv program, precej športa, vendar drag, jaz, ki imam 3 za v kamp jim teg ažl ne morem privoščit.  Pa sofistek tudi vsako leto pripravlja razne tabore, tudi imajo kar visoko ceno. Vtipkaj v iskalnik otrokoskop in tam imaš pod rubriko tabori veliko raznih ponudb za otroke. Zelo fajn stran.
Kolonije preko zveze prijateljev mladine pa kolikor vem je nastanitev, organizacija in dogajanje bolj na psu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poletni tabori za otroke
9.2.2008 13:57:46   
tascha
Mi smo ga lani dali v dom čebelica nad Trebnjim. Te tedenske tabore organizira CŠOD na večih koncih Slovenije in za različne starosti otrok.user posted image Naš je bil zeloo zadovoljen, tako, da ga bomo tudi letos vpisali. Aja trajajo pa od nedelje do petka.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poletni tabori za otroke
11.2.2008 8:24:42   
Lenny
Športni poletni tabor bo tudi v okviru ŠŠ Juhuhu
www.juhuhu.si
Pa še ena je v Celju, kjer imačjo prav tematske sklope (indijanci, vitezi, raziskovalci). Če se spomnim imena, napišem.

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poletni tabori za otroke
6.3.2008 6:02:26   
Primoza
Tukaj je kar nekaj kvalitetne ponudbe, moti me le kar visoka cena.

WWW.SOFISTEK.SI

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poletni tabori za otroke
6.3.2008 23:04:14   
piščanc
na kodeljevem imajo plavalno šolo Riba, pa zoo ljubljana ima tudi poletne počitnice

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poletni tabori za otroke
5.4.2008 11:02:47   
svarun
IZVIRNO SPOROČILO: TORTICA
Lani sem imela en dober pa ga sem po pomoti zbrisala.



Najbrž si mislila tegale:  Poletni teden zabave user posted image

7 dni, dom Breženka v Fiesi, super program: olimpijske igre, angleščina, plezanje, iskaenje skritega zaklada, ...

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poletni tabori za otroke
5.5.2008 10:56:13   
svarun
IZVIRNO SPOROČILO: TORTICA
A ima katera kak link za kak tabor za otroke med poletnimi počitnicami.


Evo, prejšnji teden so začeli zbirati prijave za Poletni teden zabave, počitnice na morju za osnovnošolske otroke.

Imajo sicer samo en termin od 20. do 27 julija user posted image    Ampak mi smo bili lani in predlani ZELO zadovoljni.  user posted image



(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poletni tabori za otroke
5.5.2008 16:29:08   
Primoza
Cene 240 EUR za 7 dni na omenjenem linku so podobne kot pri Sofistku ki je kar drag, tako da tudi omenjena varianta ni med ugodnejšimi. Se pa strinjam da je kdaj za malo denarja malo muzike.



< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 5.5.2008 16:32:22 >

(odgovor članu svarun)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poletni tabori za otroke
5.5.2008 16:31:48   
Primoza
Res pa je da se dobijo tudi programi, ki so ugodnejši (85 EUR za pet dni, brez prevoza) pa tudi vsaj po opisu mikavni, vključno s plezanjem

AKTIVNE POČITNICE NA DOMU MEDVED
PRAVE POČITNICE
Dom Medved, Medvedje Brdo 13, 1373 Rovte
Tel.: 01 750 1399, 031 607 577, e-pošta: medved@csod.si
Kontaktna oseba: Darja Sever
Termin: 29.6. do 4.7.2008; 24.8. do 29.8.2008
Starost udeležencev: 7 do 10 let
Število udeležencev: 30 
Cena: 85 €
Program:
Odprta pokrajina, bogata s pašniki, travniki in gozdovi ter svež in čist zrak Medvedjega Brda vabijo vse pustolovščin željne otroke stare od sedem do enajst let, da se pridružijo poletni medvedji šoli na prostem! Vsi otroci, ki se želite seznaniti s taborjenjem v naravi, s pripravo večerje ob tabornem ognju, s pripravo zavetišč v gozdu ter orientiranjem v odprtem prostoru, pridite, toplo ste vabljeni. V medvedji šoli na prostem se boste naučili tudi streljati z lokom in plezati po umetni plezalni steni.
Poleg tega vam medvedov teden v naravi nudi še spoznavanje rastlin in živali v gozdu in na travniku, ustvarjanje z naravnimi materiali pri likovno tehnični delavnici in, kar ne smemo pozabiti, tudi vesele, družabne in športne igre ter zabavna tekmovanja, ki vas bodo navdala z zadovoljstvom in pozitivno energijo.
Veselimo se, da bomo uživali v skupnih doživetjih! Medvedki vas vabimo!
Prihod: nedelja ob 18.00; Odhod: petek ob 17.00

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 5.5.2008 16:32:53 >

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poletni tabori za otroke
4.7.2008 21:12:22   
Primoza
Zdaj lahko s tem domom Medved povemo osebne izkušnje. Tamala je bila zadovoljna, program je bil dovolj bogat, malo so ga le prilagodili poletni vročini. Tako niso imeli jutranje telovadbe in enega daljšega pohoda.

Za samo 85 EUR (5 nočitev) se tu res ugodno dobi lepe počitnice. Seveda so ti domovi neke vrste "nelojalna konkurenca" privatnim ustanovam, vendar pa so za izkoristiti ravno zaradi tega, ker se delno napajajajo iz proračunskih sredstev, to pomeni, da dejansko plačaš iz lastnega žepa le del počitnic. Tega se očitno poslužujejo tudi Italijani, ki so tudi prišli v to skupino.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poletni tabori za otroke
30.7.2008 21:23:48   
alpog
http://www.csod.si/

Malo pozno, ker sem šele zdaj videla, da sprašuješ. Morda pa koristen link za drugo leto!

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poletni tabori za otroke
31.7.2008 15:02:36   
mama02
Mene konkretno zanima Sofistkov tabor. Sem hčero (9,5 let) prijavila letos avgusta. Prvič gre nekam brez naju. Še nikjer ni bila sama user posted image . Pa me zanima, če se lahko zanesem, saj jo zeloooo skrbi kako bo šlo. Gredo v hotel Celjska koča na tabor: spoznavanje južne amerike. Meni izgleda super, ne vem pa kako bo. Ali ima morda kdo izkušnje z njimi? Bom ko pride nazaj napisala tudi jaz kako je bilo. Hvala.

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poletni tabori za otroke
31.7.2008 15:04:59   
Lenny
Če ti odgovor iz druge roke kaj pomaga, ti lahko povem, da je bil lani na Sofistekovem taboru kolegičin 6-letnik. Tema so bili Indijanci. Mali je bil ful navdušen, starša pa prav tako brez pripomb.

(odgovor članu mama02)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poletni tabori za otroke
1.8.2008 10:49:15   
mama02
Super, saj mi pride prav vsaka informacija, ker ne poznam nikogar, ki je s Sofistkom že kje bil. Upam, da bo dovolj tudi deklic približno take starosti, da bo našla kakšno družbo. No, glede na to, da gre prvič, bo tudi zame/naju z možem težko. Me bo treba kar nazaj držat, da ne bom ves čas pri telefonu stala in čakala, kaj se bo zgodilo. Uboga jaz! Ubogi otrok.... Saj bova preživeli teh pet dni. Sem jo kar zavestno "pahnila" v taboruser posted image , ker se mi zdi, da je čas da gre nekam, kjer ne bo kar tako izsilila, da hoče domov. So mi pri Sofistku rekli, da ni šel nihče še nikoli zaradi domotožja domov. Upam, da naša ne bo prva. Ma ja, bo že morala počasi tudi kakšno noč preživeti kje drugje kot doma. 

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poletni tabori za otroke
1.8.2008 12:53:54   
Lenny
mama02, nič panike user posted image  Mene je lani moj takrat 4,5 letnik vrgel dobesedno na rit, ko je izjavil, da hoče na taborjenje. In je vztrajal in na koncu tudi šel. Bil je med najmlajšimi piškotki, vsi so ful skrbeli zanj in letos je šel ponovno s 5,5 leti.
Lani sem dobesedno spala z mobijem, ker sem ves čas gruntala, kaj če pokličejo, da je karkoli narobe. Pa niso. Ne lani, ne letos. Je pa čuden občutek, ja, ko gre to moje pišče samo nekam user posted image  Ne skrbi, tvoja deklica je že velika in sigurno se bo vživela. Čez dan imajo toliko aktivnosti, da pozabijo na vse, zvečer se jim tudi kaj dogaja, potem pa hitro zaspijo.
Očitno kar drži, da nas starše preveč skrbi.
Vesele počitnice!

(odgovor članu mama02)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: poletni tabori za otroke
1.8.2008 13:32:42   
mama02
Se mi zdi, da je z vsakim letom težje. Mlajša hči tudi pravi, da gre ona na počitnice (2,5 let)user posted image . Njej ni problema. Ampak tavelika..... ta je pa zakomplicirana do konca. Nikamor!!! Pogojno prespi pri moji mami, kjer preživi vsak dan nekaj ur po šoli in jo je res vajena. Noč, morda dve. Več pa ne. Od nekdaj je tako, zato tudi še nikjer ni bila. Letos so šli prvič za tri dni s šolo (razredom) nekam in glej ga: veselila se je in razlagala, da se bo imela super in komaj čaka, potem pa......zbolela in seveda ni mogla iti. In spet nismo poskusili.... Ne vem, katera je bila bolj razočarana: jaz ali hči. In tako sva se odločili, da gre s Sofistkom. Ampak jo že skrbi... Kaj če...? Kakšna misliš bo hrana? Kaj če ne bom mogla spati? Kaj če bodo strogi (a ona full mirna in pridna)? Kaj če...? Vsak dan do odhoda bo tako. Najbolje, da jo na avtobus pelje kdo drug ne jaz. Vem in razumem, kaj preživlja ampak ane, da je res že čas, da se odtrga od nas?

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: poletni tabori za otroke
1.8.2008 14:06:24   
Lenny
Ja, to pa je druga pesem. Morda pa se bo zdaj navdušila user posted image  Držim pesti, da se bo lepo imela in odnesla lepe spomine na prvo samostojno potepanje. Javi kaj, kako se bo obneslo.

(odgovor članu mama02)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?