|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poročno potovanje
1.2.2006 13:41:05   
janapan
kam naj greva konec junija na poročno...a ima katera izkušnje Kenija, tanzanija, zanzibar, al pa Kuba........dejte mi še kakšno idejo budget npr ene 700 000 za dva...lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poročno potovanje
1.2.2006 13:57:42   
klavdijas
Midva sva šla v lastni režiji na potovanje po Franciji. Neponovljivouser posted image !

Lp,

              Klavdija

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poročno potovanje
1.2.2006 14:38:48   
spelaz
Midva sva bila pred dvema letoma v Dominikani - Punta Cana, hotel Bavaro Beach - Village. Super!!! All inclusive. Dobra hrana, dobra lokacija, prijazni, animacije na plaži in zvečer, možnsot dodatnih izletov (sicer kar dragi). user posted image

Za oba je bilo nekje 2.800 EUR. Res pravo poročno potovanje - ni mi žal nobenega tolarja, čeprav so mi nekateri odsvetovali, ker sem bila v 5 m nosečnosti.

Kamorkoli bosta šla - uživajta 100 na uro.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poročno potovanje
1.2.2006 14:49:43   
bskrle
Logarska dolina,Vila Palenk. Romantično.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poročno potovanje
1.2.2006 15:38:05   
hubi
Midva sva šla na Kubo. Ful fajn, z Neckermannom. Pokliči na agencijo, so zelo prijazni in ustrežljivi.
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poročno potovanje
1.2.2006 18:10:23   
Dejča
Tudi midva sva bila zadovoljna s Kubo - 14 dni AI za 500 jurčkov oba (nekaj sva zapravila še tam za izlete, ki niso ravno poceni). Totalni odklop, ker internet in mobiji niso nekaj samoumevnega - prve tri dni sva bila kar zbegana, ker sva totalna računalniška frika oba, potem pa sva samo še uživala - in domov sem prišla nosečauser posted image !!
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poročno potovanje
1.2.2006 21:19:12   
Barči78
Midva sva si konec maja ogledala Egipt, vendar sva izbrala potovanje po Egiptu, ker moje mnenje, če grem že tako daleč, rada vsaj vidim njihovo deželo in kulturo. Tako, da najbolje nekje vzeti varianto 1 teden potovanja + 1 teden ležanja nekje na obali.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poročno potovanje
2.2.2006 10:26:17   
viv_
Raznse fajn variante ima agencija Veronika http://www.travel-veronika.com/, pa tudi pri agenciji Enz.zo http://www.enzzo.si/  imajo super stvari. Povsod naredijo tudi individualni program. 

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poročno potovanje
16.4.2006 16:46:09   
Ceca
Midva z mojim možem sva šla na poročno potovanje v mesecu maju. Šla sva v Egipt. Cena za 14 dni "all inclusive" je bila okrog pol milijona tolarjev, vendar nisva vzela luksuza.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poročno potovanje
17.4.2006 7:58:18   
k1
midva sva šla v egipt za teden dni AI + piramide, domov prišli trije user posted image !

(odgovor članu Ceca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Če ima otrok DVE IMENI...
Lubici

... ga kličete VEDNO po obeh skupaj?

DA (24%)

NE (66%)

DRUGO - podaj komentar (10%)


Število vseh glasov: 198

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!