|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Postopek ivf
10.5.2023 10:44:54   
Anonimen
PozdravljeneNaj vam zaupam mojo zgodbo. 
Danes je 7 dan po prenosu svežega zarodka. Glede na to da sem imela samo dva zrela folikla v levem jajčniku in po punkciji samo eno celico sem vesela da je sploh prišlo do prenosa. Me je pa že pred prenosom špikalo v desnem jajčniku in to se še vedno nadaljuje včasih bolj včasih manj. Imam pa zelo boleče bredavice ki sem jih imela že pred punkcijo in malo bolj polne prsi. 18.5. imam krvni test in upam da uspe. Sicer sem že včeraj delala urinskiga pa je bil negativen. Vrjetno je še prehitro ampak čakanje ubija😄
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Postopek ivf
11.5.2023 7:19:38   
maca51
Držim pesti. ♥️
Jaz sem en dan pred tabo, danes 9 dan po transferju zamrznjenega zarodka. Pojma nimam kdaj lahko delam test. Tako, da čakam krvnega. 😊Upam, da ti hitro mine še ta teden. 😀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Postopek ivf
23.2.2024 0:46:09   
rajkoshribov
Tudi jaz držim pesti za obe.

Sedaj bom morda kako ustrelu v prazno, pa vseeno... s partnerco imava malo težave zanositi... ona si pa "na umetno oploditev" ne upa, ker se boji hormonskih terapij.. saj jo že tako hormoni in čustva malo mečejo, in je prepričana da bo se še bolj razštelala... ima kjer od dveh kakoizkušnjo s tem?

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ko partnerju ni do seksa: 5 najpogostejših...
Največkrat za to, da eden od partnerjev ali oba več ne čutita seksualne želje, ne tiči v tem, da je partner premalo priv...