|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   povišana sedimentacija in zanositev
16.3.2011 15:25:41   
ursap
Pozdravlje,
z možem se že dve dobri leti trudiva zanositi pa nama do sedaj še ni ratalo. Sem pa bila pri zdravniku in sem ugotovila, da imam povišano sedimentacijo... 26, 24, 25.
Zanima me ali je povišana sedimentacija lahko vzrok, da ne morem zanositi? Ali ima katera od vas podobne izkušnje?
Imam pa tudi že napotnico za ORL slikanje in tudi naročena sem na pregled k zobozdravniku. Moja zdravnica mi je namreč povedala, da je velikokrat vzrok za povišano sedimentacijo v zobeh.
Moj mož je že bil na spermiogramu in so mu rekli, da so plavalčki malo bolj leni, ampak da je vse v mejah normale in da je ploden. Tudi sama sem že bila naročena na HSG, ampak posega niso opravili zaradi povišane sedimentacije.
Hvala za vašo pomoč in vaše odgovore.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: povišana sedimentacija in zanositev
17.3.2011 10:24:27   
brincka
Meni niha sedimentacija, najvišjo sm imela 24. Pa nama je ratal narest dva čudovita sončka. Res pa, je da sva se za drugo hčerkico "matrala" več kot leto. Moj G je mnenja, da sedimentacija ni ovira za zanositev in nadaljnih raziskav nisem imela. Pravzaprav se je med nosečnostjo vse uredilo in nismo več tega omenjali...

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: povišana sedimentacija in zanositev
17.3.2011 11:57:36   
Hope2
Sedimentacija posredno nakaže, da v telesu (kjerkoli) poteka neko vnetje. Tak da to nima veze s tem ali lahko zanosiš ali ne, celo ob takih številkah ne.
Ob teh številkah gre za blago povišano, niti ni neki kritičnega ali strašljivega.

(odgovor članu brincka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: povišana sedimentacija in zanositev
17.3.2011 20:15:54   
ursap
Evo,
pa mam en zob manj. Danes sem bila pri zobarju in mi je izpulil zgornjo levo osmico, ker se mi je ta zob zlomil in me je pošteno bolelo. Zdej pa moram nekaj časa počakat in grem spet dat kri. Potem pa bom videla, če je bil vzrok v povišani sedimentaciji, v zobeh.
Punce, za vse vas držim pesti da čimprej zagledate pluske. 
Hvala vsem za odgovore in lepo se mejte. :)


< Sporočilo je popravil ursap -- 17.3.2011 20:16:20 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: povišana sedimentacija in zanositev
30.4.2011 10:13:10   
ursap
Včeraj sem bila spet pri svoji zdravnici in sem ponovno dala kri. Vesele novice... sedimentacija pada. Ta mesec je padla na 20, mejna vrednost pa je 15. :) Preden sem šla k zobozdravniku je bila 25, po tem ko so mi izpulili zob je bila pa 28. Drugi mesec pa spet dat kri. :)))

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?