|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozdrav domačim
22.7.2005 21:39:37   
Nina_
mene pa zanima kako se vi doma pozdravljate in če se? pri nas doma namreč se vsako jutro če smo vsi doma pozdravimo z dobro jutro...če nas ni doma in ko pride kdo domov iz službe,šole se pozdravimo z "zdravo"! kako je pa pri vas? se z družino pozdravljate al ste kar tiho ko se naslednji dan vidite( govorim za primere ki živijo skupaj z starši,sorodniki)!TO pa sprašujem zato,ker mi je ful čudno ko sm pri fantu se nikoli ne pozdravijo,razen mene prvi dan ko pridem tja na obisk...ko pride oče od fanta npr.iz službe naslednji dan , nič, nobenega pozdrava...in jz prav nevem kk se nj obnašam kadar ne pozdravim ko se vidimo naslednji dan (čeprav sm v isti hiši)! jz vedno pozdravim za dobro jutro ali popoldan,ampak se mi zdi da je njim to vseeno malo čudno...
KAj se pa vam to zdi?del bontona ali pač neka navada?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pozdrav domačim
22.7.2005 21:58:43   
kofetek2010
pri nas se tud pozdravljamo, za dobro jutro, ko zlezemo iz postelj, ko pride kdo nazaj domov, ko kam gre, pa za lahko noč tudi 8) ne vem, meni se zdi to lepo in čist normalno :) in bi po vsej verjetnosti, na tvojem mestu, bila prav tečna do drugih s tem :)- bi pač guncala svoje navade :)-

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pozdrav domačim
22.7.2005 21:58:50   
CatJa
Kaj pa vem. Pri nas doma smo se vedno pozdravili, npr. zjutraj dobro jutro, ko je prisel kdo domov zdravo, ko smo sli spat lahko noc, ce je sel kdo ven adijo, ... No, pa sej ves kk to gre :ups:
Tudi midva z mojim se obvezno zjutraj posloviva, ko gre zgodaj od doma, ceprav sem vcasih se cist v komi, ko pride domov, se ze spodaj pri vhodu dere "haaaj!", ...
Medtem, ko s tasco se vedno pozdraviva, ko se tisti dan prvic vidiva, je pa dostkrat smesno, ko se spravljam v stanovanje (locen vhod), je ona kr tih, jz pa vedno recem adijo, lahko noc itd. :ups:

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pozdrav domačim
22.7.2005 22:02:38   
Ro-La
dobro jutro, dober dan, dober večer in lahko noč

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pozdrav domačim
22.7.2005 22:06:55   
Nina_
CAtja je tašča korošica??:ups:

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pozdrav domačim
22.7.2005 22:12:10   
CatJa
Ne, Savinjcanka.
Je bil pa moj tast Korosc, pa moji tastari so, to so pa ljudje (z manirami)! :bravo:

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pozdrav domačim
22.7.2005 22:18:44   
Nina_
pr nas je pa glih obratno..jz savinjčanka,tašča,fant pa korosci...:ups:

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pozdrav domačim
22.7.2005 22:24:29   
CatJa
Nekulturnezi! Sram jih bodi! :ups:

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pozdrav domačim
22.7.2005 22:28:12   
Nina_
hehe...men je tk vseen kolk so kulturni,sam sm pa včasih v nerodnih situacijah ko ne vem kako odreagirat glede takih stvari...

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pozdrav domačim
22.7.2005 23:27:44   
Tinna
Mi se tudi vedno pozdravljamo....dobro jutro, dober dan, lahko noč, adijo,... no razen moje tašče, ker pol bi mogla vsakih pet minut, ko se spomni, da ji kaj zmanjka ali da mi je pozabla povedat ta zadnjo kvanto,... pozdravljat živijo in adijo.:)-

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pozdrav domačim
23.7.2005 8:14:06   
Bina01
Pri nas so pozdravi na dnevnem redu. Še če gre kdo v klet in se vrne, sledi pozdrav Hoj.
Sladka izjema je le moja mama, ki med vrati ko odhaja razlaga kam gre in njen pozdrav slišijo šele vrabci. Ko pa pridemo k njej na kosilo, pa najprej vse prečekira in šele ko da kosilo na mizo, pa se spomni pozdraviti.;)

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pozdrav domačim
23.7.2005 8:32:42   
LARIKA
pri nas doma in pri možu se vedno pozdravimo za dobro jutro,ko prideva domov, ko greva od doma,... vedno ker mi je lepo,pa še polepša mi dan. ko pa pa tašča vstane z levo nogo in se kar stran obrne mi pa cel dan pokvari in bi jo kar v rit sunla

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pozdrav domačim
23.7.2005 9:18:41   
soncece24
Pri nas se skoz pozdravljamo. vse od zdravo, adijo, lahko noč... tudi pr tašči:)-

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   pozdrav domačim
23.7.2005 9:43:42   
Anonimen
pr ns se tut pozdravlamo, če ne druzga z ojla, pa čau ko kam greš, pa živjo ko prideš, al pa dan dan :) tut brjutr, če nismo preveč zakomirani ob kake 5h zutri :)

lp, lara

(odgovor članu Nina_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   pozdrav domačim
23.7.2005 10:35:14   
mamsi
Pr ns se pozdravljamo, objememo, lupčkamo, smejimo... Brez tega sploh ne gre. To nam je u krvi. Pomoje bi ves čas gruntala, kuga hudiča je tolk narobe, če se enkrat ne bi tako pozdravli. ;)

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   pozdrav domačim
23.7.2005 11:20:52   
Erdbeere
Pri nas se tud vedno pozdravimo z dobro jutro, adijo, dober dan, lahko noč

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   pozdrav domačim
23.7.2005 11:25:49   
Anonimen
Pri nas se vedno pozdravimo in tudi s taščo in tastom se pozdravljamo (živimo skupaj). Imajo pa sicer oni med sabo res eno čudno navado, da namesto pozdrava vsak reče: No? :zmeden2:

(odgovor članu Nina_)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   pozdrav domačim
23.7.2005 16:36:02   
Pupica
Jaz pozdrav čisto vsakič. Pa še če s WC ja pridem;)No to glih ne, sam skoraj tko pa:ups:
NMen je to normalno:zmeden:

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   pozdrav domačim
23.7.2005 16:36:04   
lin
Zjutraj dobro jutro,drugače pa kr ciao-ciao

(odgovor članu Nina_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?