|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 7:16:58   
Bela
He, he...včeraj sem glih slučajno ujela en odlomek na italijanski Tv, v klaterem so zelo jasno in glasno poudarili, da da so v Italiji za 90% ločitev pri zakoncih krive tako zvane ljube tašče.
Kaj pravte bo tud pr nas Slovencih tko držalo:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 7:23:13   
Mina1
JA, sicer ne v mojem primeru, ker se ji ne pustim manipulirati, ampak vedno povem, kaj ji gre;)

pa-pa Mina1

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 7:56:04   
tesa
Res žalostno,če mora biti vzrok tašča za ločitev:zmeden2:
A so vsi moški take copate, da se ne znajo odločit med ženo in mamo al kaj:zmeden2:
Upam, da so slovenci večji dedci in vejo, da je družina pred mamo:zmeden2: in da ta procent pri nas nikakor ne velja.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 8:14:01   
zoya_
Jaz tašče še nisem vidla, mara me tko ne, tko da... moj me bo vedno zagovarjal, ker njega tud lastna mama ne mara... in... ne obiskujemo se, ne slišimo se, ne vidimo se,... skoraj tko kot bi bila brez tašče...:)-
kullllll :)-:)-

Tolk kolikor folk pusti, da se drugi vmešavajo v vezo ali pa zakon, toliko drži tale trditev iz Italije tudi pri nas.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 8:44:08   
Anonimen
Potem so Italijani eni luleki! Saj so se mi res vedno zdeli.

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 9:02:35   
žužu
upam, da čez 15 let ne bo iste teme tle gor, ker bomo takrat me tašče;)

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 9:12:33   
Anonimen
:)-
:bravo:, Zoya!
Se pridružujem tvojim besedam, ampak pri meni je tako, da je tast tisti, ki naju je z možem na vsak način hotel spraviti narazen. Organsko ga ne prenesem in niti njega niti tašče nisem videla ne slišala že od marca 2003! Mož hodi s tamalo k njima, to pa je tudi vse. Na začetku je bila kriza, ker sva morala 6 mesecev živeti z njima, potem pa mi je počil film in smo zdaj sami.
Eto, še moje skromno mnenje.
Pa lep dan vsem skupaj!

Simona

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 9:56:28   
Pia73
Ne, po mojem pri nas ni tako! Vsaj upam!

Jaz imam super taščo ampak tudi, če ne bi bila tako super ji ne bi dovolila razdreti najine veze.

Sicer pa so italjani res eni bumbarji. Saj mislim, da je tudi največji % italjanov, ki še zelo dolgo živijo doma pri mamicah. Normalno, da imajo potem te mamice velik vpliv na bodoče žene. :grrr:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 9:57:14   
Anonimen
Bela a nisi zasledila,da so italijanski moški mammoni,to se pravi,da se še po tridesetem letu ne morejo odlepit od mamice:mamica najboljše kuha,ga rihta,pere,pospravlja za njim,crklja......nobenih odgovornosti.Take mame so pol ljubosumne na žensko,ki je ob sinu in poskušajo na vse načine nagajat:grrr:
Jest mojga sina kar oddam,sem že njegovi dragi rekla:)-odpelji si ga!:)-

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 10:00:00   
Anonimen
Po mojem je pa to eno veliko nakladanje!

Tašča ne more biti kriva za razpad zakona. Kriv je partner (sin ali hčerka od tašče), ki se pusti provocirat.
Če sta dva za skupaj, potem bosta tudi eden drugega branila pred "zloveščimi" taščami in bosta ostala skupaj.

Kako lahko je krivdo zvalit na nekoga drugega!

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 10:10:05   
zoya_
Alja... seveda, da je lahko... najlažje je za svoje napake obtožit drugega, ki potem izpade :hudicek:, ti si pa pol :angel::angel:
tko je bilo tud pr mojmu... jaz kriva za razpad zakona z bivšo... ja itak... sedaj me pa njegova mama krivi, ker sem razdrla zakon in njeni vnuki nimajo fotra... ja halo... imajo boljšga fotra, kot sem ga pa jaz kadarkoli imela, pa je bil skoz doma...:zmeden2: sej ni pustil otroke, pustil je samo njo, ker je bila :hudicek:, no verjetno tud on ni bil :angel: :)-:)- za prepir, razpad zakona.... sta vedno potrebna dva 8)

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 10:39:09   
mamsi
Italijani so italijani, me smo pa slovenke in bomo najboljše taščice.:)-:)-:)-

Jaz sem imela krasno taščo, ki naju je spodbujala k poroki in otrokom, skupaj smo se lahko pogovarjali brez zadržkov, dokler je bila še živa.
Ve se samo zgledujte po takih taščah in za opomin vzemite italjanske, pa bomo po statistiki 90% krive za uspešne zakone naših otrok.:)-:)-:)- No to se pa ne bo pisalo, piše se samo, kdo je za kej slabega kriv in kdo je koga zaj...;)

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 10:44:58   
Anonimen
Ja, še to moram napisat, da imam jaz odlično taščo, moj mož pa tudi in se vsi dobro razumemo.

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 10:45:03   
Anonimen
Lep pozdrav!

O moji bivši tašči nisem imela nikdar dobrega mnenja kot o osebi. Vem, da je imela težko življenje, vendar sem mnenja, da ji to še ni dajalo pravice, da se vmešava v tuja življenja, konkretno v mojega. Večino časa sem bila vse, samo človek ne in v to je prepričala tudi ostale družinske člane mojega bivšega. Z bivšim sva hodila k njej na obisk bolj zaradi dolžnosti kakor od veselja, ko pa sem ugotovila, da začenjam hoditi k njej na obiske samo še zato, da ji vračam nizke udarce, sem z obiski prenehala. Nisem se hotela spustiti na njeno raven.

Zdajšnja tašča je proti bivši angelček in tast tudi. Imata me rada, ker imam rada njunega sina. Smatrata, da če me je izbral njun sin, potem sem dovolj dobra. Ne ocenjujeta me po moji preteklosti in tudi mojega sina iz prejšnjega zakona sta vzela kakor za svojega vnuka. Razumemo se čudovito, čeprav imamo eden čez drugega kako pripombo, ampak konec koncev smo samo ljudje in nihče ni brez napak. Glede na to, da nisem navajena, da se s partnerjevimi družinskimi člani razumem dobro, se mi včasih zazdi, da kaj hočejo od mene, ker so prijazni, vendar se potem hitro spametujem.

Z bivšo taščo pa imava šele sedaj normalne odnose. Še se slišiva in vidiva, ker je konec koncev le babica mojega sina in šele sedaj se lahko normalno pogovarjava. Z leti je tudi sama ugotovila, da je glavne napake delal njen sin in da je do ločitve prišlo zaradi njega. In ker je imela tudi sama z njim kar nekaj zelo slabih izkušenj, sva sedaj jaz in moj sin tista, ki imava vstop v njeno stanovanje, njen sin pa ne.

Konec dober, vse dobro.

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 11:12:11   
Pupica
jah bo že držalo:hudicek:
mamice ki se preveč vtikujejo...povzročijo, da otroci ostanejo do konca življenja pri njih:((
Žalostno, ker s tem povzročijo razpad novonastale družine:zmeden:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 11:45:56   
Anonimen

Vsa fora teh tasc je v tem, da so bile v otrostvu posest in lastnina svojih starsev.. in zdaj jih je strah, da jim bo nekdo, ki pride vzel to lastnino.. in potem halucinirajo na tisoc in en nacin..
In to zgolj zato, ker o SEBI ne vejo nic.. in se morajo obesat na svoje otroke, da imajo obcutek, da so..

In zdaj.. se dogaja isto.. Tudi mladi starsi posedujejo svoje otroke torej se ne obeta ravno prevec roznas svet tasc v prihodnosti.. Ali pa.. ce bo RR se dolgo obstajala in se kaj naucimo tule.. :)-

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 11:50:30   
Anonimen
Oprosti Tjazy,jest sem morda izjema...
Jaz ne posedujem moje otroke!:)-Oni mene,ker nič ne kaže,da imajo kakšno željo zapustiti dom.
Tudi dekle mojga sina zelo rada pride k nam...
Mislim,da mi je usojeno ostati obkrožena za vse večne čase z otroci,njihovimi partnerji in vnuki.

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 11:56:19   
Anonimen

Posedovanje nima veze s prostorom..

Lahko zivite v isti sobi in se posedujete.. ali pa se ne.. Tudi ce gres zelo dalec stran, lahko se vedno obstaja posedovenje.

In ja.. seveda.. izjeme obstajajo. Cim vec izjem.. tem boljs..

In ce dekle tvojega sina rada pride k tebi.. potem si res cool tasca :bravo: :bravo:

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 12:01:41   
Anonimen
Morda bodoča tašča..kaj se ve kaj čas prinese..jest upam,da bosta ostala skupaj,men je pupca zelo všeč,oziroma vsej familiji.
Bojim pa se navezat nanjo,ker sem se že pri hčeri opekla,njenga smo imeli kot za sina pol jo pa zakuha:hudicek:
Jaz srčno upam,da bom v redu,nisem tip oziroma ne da se mi vtikat nos v druga življenja,ker rabim čas za urejat svoje življenje.
Kar sem dala sem dala,če kaj rabijo uprašajo-pomagam..vsiljujem pa ne.

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 12:08:27   
Anonimen
Zakaj bodoca.. Ce punca ze obstaja..pol si ze tasca.. Papirji so iluzija..

In tudi ce se sin potem premisli in ima drugo punco.. se pri tebi ne spremeni nic.. Si tasca tej drugi punci..
To je neposedovanje otrok.. imajo svobodno voljo odlocanja za lastno zivljenje... in njihova volja, je zate najboljsa.. pa tudi ce je napacna.

In se enkrat :bravo:, ker rabis cas za urejat svoje zivljenje. Velikokrat imamo ogromno casa, da urejemo partnerjevo ali pa sosedovo zivljenje.. svojega pa skoraj niti opazimo ne..

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 12:09:34   
Anonimen

Kaj pa je storil hcerkin izbranec, da to imenujes, da jo "zakuha"??

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   pozor tašče!!!!
8.6.2005 23:06:17   
Gina
Moja bivša tašča si je na vse kriplje prizadevala, da bi šla midva z bivšim narazen. Stalno je grdo govorila o meni. Tast je bil še hujši. Ko sva se pa ločila, je bila pa to sramota za familijo. Kdo bi jo razumel!:ups:

Zdaj je pa ful prijazna z mano.:zmeden2:

Zdajšnja tašča je prijazna z mano. Je pa res, da moj :love: ne pusti, da bi besedico rekla čez mene.

Vsak pa itak sam odgovarja za svoja dejanja. Če pusti, da ga drugi pumpajo, pa ravno tako.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   pozor tašče!!!!
9.6.2005 11:50:02   
baguSka
Men je pa moja glih včer rekla:"Tašča mora bit tok delč stran, da ne more it u copatih na obisk." Super. Upam da se bo tega držala :zmeden::zmeden2:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?