|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 18:33:37   
alenkica
Kakšen prašek za perilo uporabljate za otroške oblekice? Ali mislite, da je navaden Persil premočan? Ali se lahko uporablja mehčalec?

Hvala, L.p.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 18:39:36   
Pupica
Jaz uporabljam persil sensitive in lenor sensetive.Njene cunje perem posebej(ne skupaj z najinim perilo).To je pa tut vse;)

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 18:41:50   
SANDY
Sej ni čudn da mate pol po 7 strojev na teden, če vsake gat posebej perete.
Zakaj pa skupaj ni dobro prat!????

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 18:42:00   
SANDY
Sej ni čudn da mate pol po 7 strojev na teden, če vsake gate posebej perete.
Zakaj pa skupaj ni dobro prat!????

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 18:42:18   
SANDY
pardon :ups:

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 18:46:42   
Anonimen
Nč hudga.

Ja, to pa tud mene zanima, zakaj posebej prat?

Drgač pa nisem nikoli komplicirala kar se praškov in mehčalev tiče: ali Persil ali Ariel in Lenor Aprilfresh.

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 18:47:21   
Marogica
Mi peremo vso perilo z istim praško in istim mehčalcem kot prej. Tudi ne ločujemo perila. Zakaj pa ne bi?
p.s. oba otroka nimata nobenih problemov

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 18:48:18   
Anonimen
Jaz nisem nikoli ločevala perila, niti menjala praška in mehčalca.

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 18:56:51   
barbaw
Jaz tudi vse enako perem kot prej. Če otrok nima občutljive kože ti ni treba komplicirat.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 18:58:56   
April
Ariel ne maram, ker testira na živalih. Mi imamo persil, trenutno sensitive, brez mehčalca. Obleke peremo skupaj pa imamo vseeno sedem strojev na teden.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 19:45:52   
Moyca_
uf, bi jaz bankrotirala če bi za maladva posebaj prala:)-:)-:)-:)- Miška pa še prej:)-:)-:)-:)-
Ne ga srat-zakaj pa prat posebaj:zmeden2:

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 19:55:50   
Pupica
Ker imava midva navaden Persil THAT S WHY!!!Matr:hudicek:
Pa kdo je reku, da mamo 7 strojev??Kugaj zdej SANDY a zdej mi boš pa še ti srala al kaj???:)-:)-:)-:)-:)-Pismo komej se enga :hudicek: losaš evo drugi,... kot bi tetris igrala...mah nč boljš da grem preden popizdm:grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 20:24:46   
nikitta
SA8 Baby prašek in SA8 solutions! Za dojenčka in ostale, ostali so preveč agresivni, vsaj 3-letik je imel prej kar fleke in skoz ga je srbelo. No, z zgoraj navedenim ni več problemov!:metulj:

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 20:33:25   
Moyca_
pupica te pa vsi uporabljajte Persil S. pa problem rešen. Je sigurno dražje prat posebaj če preračunaš da za en stroj gre povprečno 50l vode pa ogromno elektrike,...

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 20:36:17   
Seven*
Mi za celo druzino kupujemo Frosh prasek ali DM prasek in smo zelo zadovoljni. Frosh recimo je se posebej blag. Sploh ta z Aloe vero.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 20:36:19   
Anonimen
Že 25 let samo in samo DASH seveda skupaj z vsem ostalim perilom.Le da prve tri mesece nisem uporabljala mehčalca ker so imeli reakcijo.
sedaj pa veselo uporabljamo mehčalec Life.

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 20:39:34   
Anonimen
o matr april a res ariel testira na živalih? pa glih kupla sem enga. nč tega porabim pol pa nobenga ne več!

js pa mal mešam. enkrat mam persil sensitiv, enkrat merkator prašek najbl običn, enkrat pa SA( baby od amwaya. mehčalc pa tut sensitiv sam ne vem kerga??!! :zmeden:
pa dodajam tut belilo od amwaya in je super!

lp, lara

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 20:48:01   
Seven*
LARA. Ariel je od P&G firme. P&G pa vsako leto pobije 60 000 zivali v testne namene. :((:((:((:((


Tole spada k njim..

* Ace
* Alldays
* Always
* Ariel
* Attends
* Bold
* Bounce
* Bounty
* Camay
* Circ
* Clairol
* Charmin
* Covergirl
* Daz
* Denclen
* Dreft
* Eukanuba
* Fairy Liquid
* Fairy Snow
* Febreze
* Flash
* Giorgio Beverly Hills
* Hugo Boss



* Head & Shoulders
* IAMS
* Lenor
* Max Factor
* Milton
* Napisan
* Olay
* Old Spice
* Pampers
* Pantene Pro-V
* Pringles
* Secret
* Sinex
* Sunny Delight
* Swiffer
* Tampax
* Tide
* Vaporub
* Viakal
* VS (haircare)
* Vortex
* Wash n' Go
* Zest

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 20:58:04   
Anonimen
ja sej mam js tut nek spisek nekje..sam kva k ga ne znam na pamet. se bom res mogla mal bl poglobit pa drugič pogledat kera firma je gor naprintana

js sem nekoč clo pisala na p&g da bojkotiram njihove izdelke in cela moja familija in pol so mi poslal en kup literature kako se opravičujejo, pa da drgač res ne morjo pa da poskušajo zmanjševat in bla bla bla..prasci! ma kaj prasci! ljudje! to je večja žaljivka prasce nč ne testira! :(:grrr:

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 21:01:10   
Seven*
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 21:07:46   
Marogica
Tudi meni se živali smilijo. Res. Pa vendar mi povejte kako se naj testirajo nova zdravila in ostale stvari? Jaz na to odgovora nimam. Vsi "prvaki" na nekem področju so morali najprej testirati, če so hoteli željene rezultate (npr. Pampers). Vsi ostali so nato po P&G formuli naredili enak sistem plenic. In cel svet jih uporablja!! Torej so "prasci" samo pri P&G, ali kaj?
Isto je z zdravili. Kaj nismo srečni, da se nam je kakšen ljubljen človek pozdravil od kakšne pred 50 ali 100 leti še smrtnonosne bolezni? Pa so mu pomagala zdravila,ki so jih testirali na živalih.
Ne bi rada provocirala, vendar mi povejte, kakšna je potemtakem vaša rešitev oz. alternativa? Jo sprejmem takoj za svojo, če bodo argumenti realni.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 21:28:31   
Anonimen
Zdravila so zdravila, plenic pa res ne bi bilo treba živalim gor dajat, vsaj luknje za repe bi jim izrezali!

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 21:28:38   
Seven*
Med zdravili in kozmetiko je velika razlika!! Marsikdo bi bil srecen, da bi lahko dobil placano, da teste krem in podobnih zadev opravi na sebi. Sploh taksna velika firma bi si to lahko privoscila. PLACANCE namrec. Namazes kremo na roko in dobis placano. Nic lazjega. Se na RR bi se nasli kandidati. Pa se rezultati bi bili bolj realni ce bi bilo narejeno na cloveku. Mislim da podgana marsikaj bolj prenese kot cloveska koza..

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 21:46:26   
teta beta
Doma uporabljamo prašek, že leta in leta Ariel, pa se mi zdi, da je zadnja leta čedalje bolj v k..., in Persil. Moja stara mama obe posodici napolni skoraj do vrha, ne da si dopovedat, da je manj dovolj, ker so ti praški tako močni, in seveda so na posodicah strdki, ostanki praška, trdi kot kamen. Pri nama z :love: pa zato perem izključno s tekočim pralnim praškom (no, pač sredstvom), ker imava tudi nov pralni stroj in mi ga je škoda. Tudi jaz uporabljam Frosch z aloe vero, v DM-ju ga imajo, ful fajn diši in je 98 % bio razgradljiv. Uporabljam ga tudi za najine cote, saj si tudi midva zasluživa kaj nežnega, a ne? Ne vem pa, kako bo pol opravil s kakci, bruhci in hrano :zmeden2:. Upam, da v redu.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   prašek za pranje dojenčkovega perila
23.8.2005 21:52:51   
Pupica
Pa kva je to za en Frosch...jaz bi ga tut probala:zmeden2::zmeden2:

Sicer se mi pa zdej poraja vprašanje, zakaj toliko perete. Jaz dokler stroj ni poln ne perem na pol praznega. In tudi cunj imam kolikor toliko, da če bi vse ponosila z omare, pomoje en mesec ne bi blo treba prat(no seveda niso vse cunje za "na lepš"ampak vseen.Pa tut doma sem več al manj v trenerki, drugače je sicer če delaš, in v službi nosiš civilna oblačila inne uniforme(tako se namreč hitro nabere pol stroj)

Kaj pa jaz vem, vedno sem ločeno prala, sploh ker na najinih oblačilih ni flekov, pri Tiinih so pa sami sadni in zelenjavni madeži, tako da k pranju dodam še vanish(pri nama ga pa ni treba).

In jaz sem mislila da ne kompliciram????:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?