|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voda za likanje
14.3.2009 7:47:30   
Janya
Kaj menite o tem, da bi uporabila vodo sušilca za likanje?
V prepiru z možem on zagovarja tezo, da je voda sušilca destiliriana torej se v likalniku nebo nabiral vodni kamen za povrh  pa v perilo vbrizgavam dišečo vodo.
user posted image
Prosim rešite me muk!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 8:00:36   
Anonimen
Mi tud uporabljamo vodo iz susilca za likanje.. in se nam zdi kul... z istim argumentom kot tvoj moz, razen disave ne, ker ne uporabljamo mehcalca.

(odgovor članu Janya)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 8:05:05   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Janya

Kaj menite o tem, da bi uporabila vodo sušilca za likanje?
V prepiru z možem on zagovarja tezo, da je voda sušilca destiliriana torej se v likalniku nebo nabiral vodni kamen za povrh  pa v perilo vbrizgavam dišečo vodo.
user posted image
Prosim rešite me muk!!!


Samo se pa res o delikatnih stvareh kregaš z možemuser posted image . Jaz kupim destilirano vodo v plastenki in jo imam kar za precej likanj, če pa mi jo zmanjka, pa tudi navadno not vlivam. Iz sušilca je še nikoli nisem uporabila.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 8:14:19   
potepinček
Lahko se uporablja od sušilca in prav tako od klim.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 8:57:57   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Janya
Prosim rešite me muk!!!


O.K., Neee, ne sme se uporabljat vode iz sušilca!

O.K.?user posted image  A bomo skup držale al' ne!?user posted image

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 9:11:06   
K_a_t_i
Mi uporabljamo tisto iz klime.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 9:32:53   
tweety83
Tud jaz uporabljam vodo iz sušilca.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 9:54:18   
jakaracman
Uporabljam vodo iz sušilca.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 9:57:11   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Uporabljam vodo iz sušilca.
user posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 9:59:01   
Kliki
Jaz pa uporabljam vodo iz pipe vseke toliko pa vlijem sredstvo ki se kupi prav za likalnike za vodni kamen.
Nimam nobenih težav.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 10:01:58   
Najaa
Vodo iz pipe ali iz sušilca, vseeno.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 10:29:37   
Anonimen
Jaz tut vodo iz sušilca uporabljam ... samo se pa v likalnik ne sme dajat vode iz sušilca, če je bil pri pranju uporabljen mehčalec (itak ni fino cunje z mehčalcem oprane v sušilca dajat, ker s tem ful podaljšaš čas sušenje in postopoma zapacaš sušilca ), ker ostanki mehčalca v vodi zabašejo likalnik.

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 12:01:46   
cgorjanc
Uporabljam vodo iz sušilca,nikoli druge.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 14:08:50   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Mi uporabljamo tisto iz klime.


To zna bit dobra spodbuda za Janyinega moža, da nabavi klimo. Samo potem bo v dilemi, katero vodo sedaj uporabljat, ko bosta na voljo dve napraviuser posted image

Janya, ti si shrani to debato, pa pokaži samo tiste odgovore, kjer ni omenjen sušilc pa te finte, pa mu pokaži. Al pa če si sam začne likat z vodo iz sušilca?user posted image Ali pa če nehate likat, potem pa itak ne bo dilemeuser posted image ..user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 14:16:51   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz tut vodo iz sušilca uporabljam ... samo se pa v likalnik ne sme dajat vode iz sušilca, če je bil pri pranju uporabljen mehčalec (itak ni fino cunje z mehčalcem oprane v sušilca dajat, ker s tem ful podaljšaš čas sušenje in postopoma zapacaš sušilca ), ker ostanki mehčalca v vodi zabašejo likalnik.


To pa prvič slišim. user posted image
Že več let uporabljam vodo iz sušilca in vedno uporabljam mehčalec. Pa ni bilo še nič narobe. Ne s sušilcem ne z likalnikom.
Res pa je, da vodo iz sušilca najprej zberem v eni večji posodi in pustim stati par dni, da se tisti prah iz vode zbere v kosmičih. Potem pa to vodo precedim, da ves ta prah ostane na krpi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 15:43:39   
čaki
jaz jo uporabljam od klime in od toplovodne črpalke na centralni peči

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voda za likanje
14.3.2009 20:41:10   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz tut vodo iz sušilca uporabljam ... samo se pa v likalnik ne sme dajat vode iz sušilca, če je bil pri pranju uporabljen mehčalec (itak ni fino cunje z mehčalcem oprane v sušilca dajat, ker s tem ful podaljšaš čas sušenje in postopoma zapacaš sušilca ), ker ostanki mehčalca v vodi zabašejo likalnik.


To pa prvič slišim. user posted image
Že več let uporabljam vodo iz sušilca in vedno uporabljam mehčalec. Pa ni bilo še nič narobe. Ne s sušilcem ne z likalnikom.
Res pa je, da vodo iz sušilca najprej zberem v eni večji posodi in pustim stati par dni, da se tisti prah iz vode zbere v kosmičih. Potem pa to vodo precedim, da ves ta prah ostane na krpi.

Meni je serviser to povedal, ko je prišel popravit sušilca in me je prvo vprašal, če uporabljam mehčalec. Pa sem mu rekla, da če uporabljam sušilec, seveda ni potrebe, da bi uporabljala mehčalec. No in pol je rekel da super, da takih ni veliko. Ke pol se pa baje taki ljudje pritožujejo, da jim sušilci crkujejo. Tako da je potem naprej iskal težavo in jo hb tudi našel (tipalo za vlago je zgubilo sik z bobnom).
Tak da če si je serviser to zmislil, potem vam tudi jaz buče prodajam ... samo mislim, da si ni.

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Voda za likanje
15.3.2009 7:36:39   
Janya
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Mi uporabljamo tisto iz klime.


To zna bit dobra spodbuda za Janyinega moža, da nabavi klimo. Samo potem bo v dilemi, katero vodo sedaj uporabljat, ko bosta na voljo dve napraviuser posted image

Janya, ti si shrani to debato, pa pokaži samo tiste odgovore, kjer ni omenjen sušilc pa te finte, pa mu pokaži. Al pa če si sam začne likat z vodo iz sušilca?user posted image Ali pa če nehate likat, potem pa itak ne bo dilemeuser posted image ..user posted image user posted image



Žal Pika Zoja sva skupaj prebrala odgovore user posted image . Je pa za premislit tista o nabavi klime user posted image user posted image user posted image .

Ok možek se VAM zahvaljuje za podporo, jaz pa grem iskat eno večjo posodo za shranjevanje vode user posted image .

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voda za likanje
15.3.2009 9:48:25   
Isabellabina
Ok,da vam povem kontra---tud jaz sem uporabljala vodo iz sušilca ,ker sem menila ,da je to vredu,pa NI...likalnik mi je sredi likanja nehal spuščati paro,ga odnesem na servis in najprej me je vprašal ,če dajem noter vodo iz sušilca,ja ma ja sem mu rekla..in on to je najhujši strup za likalnik,hujši od navadne vode iz pipe.Namreč voda iz sušilca ima mikro smeti ,ki sčasoma zabašejo šobe in likalniku ni spasa,tako ,da sem kupila novega in od takrat dajem noter samo destilirano vodo ,ki jo kupim.Tako da jaz je ne uporabljam več.Likam pa jaz res vsak dan,no mogoče včasih na dva dni .


< Sporočilo je popravil big mamma -- 15.3.2009 9:49:35 >

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Voda za likanje
15.3.2009 10:42:37   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

Ok,da vam povem kontra---tud jaz sem uporabljala vodo iz sušilca ,ker sem menila ,da je to vredu,pa NI...likalnik mi je sredi likanja nehal spuščati paro,ga odnesem na servis in najprej me je vprašal ,če dajem noter vodo iz sušilca,ja ma ja sem mu rekla..in on to je najhujši strup za likalnik,hujši od navadne vode iz pipe.Namreč voda iz sušilca ima mikro smeti ,ki sčasoma zabašejo šobe in likalniku ni spasa,tako ,da sem kupila novega in od takrat dajem noter samo destilirano vodo ,ki jo kupim.Tako da jaz je ne uporabljam več.Likam pa jaz res vsak dan,no mogoče včasih na dva dni .



Bi se kar strinjala s temle napisanim, no, samo da jaz nisem nikoli uporabljala te vode. Iz sušilca namreč, tako da nimam izkušenj, sploh. user posted image Verjamem pa vso to kolobocijo z mikrodelci. Bo kar držalo. Tako kot tudi navadna voda verjetno ni preveč ok zaradi kamna.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Voda za likanje
15.3.2009 20:33:37   
gosenica80
jaz imam tefalov likalnik pa piše v navodilih da ne smeš uporabljat destelirane vode ampak samo vodo iz pipe

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Voda za likanje
15.3.2009 21:38:12   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

Ok,da vam povem kontra---tud jaz sem uporabljala vodo iz sušilca ,ker sem menila ,da je to vredu,pa NI...likalnik mi je sredi likanja nehal spuščati paro,ga odnesem na servis in najprej me je vprašal ,če dajem noter vodo iz sušilca,ja ma ja sem mu rekla..in on to je najhujši strup za likalnik,hujši od navadne vode iz pipe.Namreč voda iz sušilca ima mikro smeti ,ki sčasoma zabašejo šobe in likalniku ni spasa,tako ,da sem kupila novega in od takrat dajem noter samo destilirano vodo ,ki jo kupim.Tako da jaz je ne uporabljam več.Likam pa jaz res vsak dan,no mogoče včasih na dva dni .



Ja, res je v tej vodi prah, ki pa se po parih dneh zbere v večje kosmiče. Zato jo jaz lepo pustim stat, potem pa precedim čez plenično predlogo in sem ziher, da noben prahec čez ne uide.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Voda za likanje
15.3.2009 21:39:59   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: gosenica80

jaz imam tefalov likalnik pa piše v navodilih da ne smeš uporabljat destelirane vode ampak samo vodo iz pipe


Aja, še tole. Meni so tudi na Tefalovem servisu isto povedali. Ne destilirane vode! Prav priporočali so mi vodo iz sušilca, vendar jo je treba precediti, da se odstrani ta prah!

(odgovor članu gosenica80)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Voda za likanje
17.3.2009 7:59:02   
orhideja75
jaz pa kupujem destilirano vodo, ker nimam kondenzacijskega sušilca. drugače pa tiste, ki jih poznam in ga imajo, uporabljajo kar to vodo. 

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Voda za likanje
18.3.2009 7:50:43   
barika
Če že likam, vlijem notri prefiltrirano vodo - kr iz Brite (ma glih deci jo porabim, tak "velik" likamuser posted image )

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?