|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pralni prašek
11.1.2009 19:45:22   
mala zirafa
Kateri pralni prašek oz. detergent za pranje perila uporabljate?Jaz sem do zdej prala z Dashom, danes sem pa kupila nekaj italijanskega Lanza tres po zelo ugodni ceni ( 7 evrov za 70 pranj), pa se voda med pranjem sploh ni nič penila?!Blo je temno perilo.Tako da sem vmes vlila še tekoči persil za vsak slučaj.
Kaj naj to pomeni?A je to normalno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pralni prašek
11.1.2009 19:58:40   
lukec
Pri teh zadevah jaz raje kupujem malo dražje in kvalitetnejše in šparam kje drugje. Perem s Persilom ali Arielom.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pralni prašek
11.1.2009 19:58:44   
misa4
Mogoče je tak prašek.
Jaz imam tekoči persil iz mullerja.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pralni prašek
11.1.2009 20:01:16   
kajajaka
po moje je tudi kriv slab prašek...

Jaz uporabljam persil sensitiv za belo in tekoči dash za pisano. Drugih eksperimentov ne delam, ker sem se enkrat zafrknila in si cunje zaprala (so bele ratale sive - prašek je bil weisse riese user posted image )

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pralni prašek
11.1.2009 20:15:06   
Gina
Perem z dashom, ker je v persilu in arielu taka močna kemija not, da imava s ta malim alergijo nanju. Sem probala tudi prašek od tuša, pa nimam alergije, je opral ok. Ampak slučajno, ker dasha nisem našla. Nikdar ne gledam, al kaj peni al ne. Tako da ti ne vem povedat, a je to kaj narobe, al je ok. Od preveč pene se ti lahko zamaši odtok. Nam se je od tega že enkrat. Samo ne od pralnega praška.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pralni prašek
11.1.2009 21:33:51   
Korina1
Pred nekaj leti sem uporabljala Sparov prašek, enkrat vmes dobila zastonj Ariela in so mi bele cunje posivele, približno od takrat naprej perem z Mercatorjevim praškom. Za črne cunje uporabljam tekoči prašek za črne cunje. Trenutno imam Luno . Mehčalec uporabljam Softlan in Vernel iz Muelerja.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pralni prašek
12.1.2009 8:15:27   
mala zirafa
Hvala vsem.me je firbrc matral, kaj za en prašek je to.Drugače kot sem že rekla sem zvesta dashu tako tekočem kot v prahu.Mogoče pa ga bom šenkala babici od moža, ona pa nič ne vzame zastonj, ker se čuti dolžnauser posted image .

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pralni prašek
15.1.2009 16:48:51   
Deja
Uporabljam Hoferjev prašek Tandil - v škatli - obstaja tudi v vrečki sam ga je manj not... Sem pa full zadovoljna, bele cotke so bele, barvne pa ostanejo barvne... se nič ne razbarvajo. aja pa uporavljam tudi Hoferjev mehčalec...

_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pralni prašek
17.1.2009 21:00:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Perem z dashom, ker je v persilu in arielu taka močna kemija not, da imava s ta malim alergijo nanju. Sem probala tudi prašek od tuša, pa nimam alergije, je opral ok. Ampak slučajno, ker dasha nisem našla. Nikdar ne gledam, al kaj peni al ne. Tako da ti ne vem povedat, a je to kaj narobe, al je ok. Od preveč pene se ti lahko zamaši odtok. Nam se je od tega že enkrat. Samo ne od pralnega praška.


Ali Dash kupiš izrecno v Mullerju, ali vseeno kje? Katerag pa, tekočega ali v prašku? Kupiš  za barvno posebej, za belo posebej?

< Sporočilo je popravil decembrka -- 17.1.2009 21:15:27 >

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pralni prašek
17.1.2009 21:51:44   
urška84
Uporabljala sem včasih Ariel, potem novejši Ariel Zink, potem nekajkrat Avo, nekaj mesecev nazaj sem imela Frosch prašek (tekoči in v prahu - enega za belo, enega za pisano), sedaj perem z Mercatorjevim. Ne morem reči nič posebej slabega, je čisto OK, vendar se mizdi, da je bilo perilo še najbolj bleščeče z Arielom. Je pa možno, da zato, ker je tudi kemično najhujši, ne vemuser posted image .

Od mehčalcev sem imela pa Silan, potem Lenor, pa Quanto kar dolgo, Ornel, pa do pred kratkim Frosch. Sedaj imam Mercatorjevega. Je čiosto OK, čeprav je v primerjavi s silanom in lenorjem bolj tekoč, ni tako koncentriran - posledično ga malce več porabim, amapk ne toliko, da bi se mi cenovno poznalo.

Tako da sedaj imam oboje Mercator in nimam pripomb. Zaenkrat. Perem pa belo na 60 stopnij, pisano na 40 stopnij.


_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pralni prašek
18.1.2009 18:26:40   
barika
Za bele uporabljam persil tablete, 56 tablet - za 56 pranj (lahko tudi za 28, jaz dan samo 1 tableto, pa super opere), tekočega imam Ariel (3l), mehcčalec pa iz dm-a.
Imam pa vsega tega za taaako dolgo, da sploh ne vem, kdaj sem nazadnje kupila kaj za pranje perilauser posted image

(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pralni prašek
18.1.2009 20:33:23   
ThinkPink
Jaz pa perem s tistim praškom, ki je takrat, ko kupujem v akciji. Najbolj se mi obnese Persil, Ariel, tudi Rex ni slab. Od tekočih gelkov pa mi Ariel sploh ni fajn, ker ima tako močan vonj, da se potem mehčalca sploh ne zazna.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pralni prašek
18.1.2009 20:42:10   
lucika
jaz sem pa zdaj sprobala hoferjev koncentriran tekoči prašek. daš en pokrovček, pa super opere. mislim, da je litrski, verjetno še manj, pa je za 28 pranj.mi že gredo one škatle in vreče z praški, ki zasedejo pol kopalnice, malce na živce.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pralni prašek
25.1.2009 18:53:26   
naja2
Jaz perem z Perwoll activ sport iz Mullerja ali pa Perwoll iz E`leclerca - pri Perwolu sploh ne potrebuješ mehčalca ker tako lepo diši (modre barve). drgače imam pa trenutno še Dash iz Muellerje (tisti oranžen) ter Ariel iz DM (plave barve v malo širši plastenki). Vsi so tekoči.
Za belo pa DASH (Mueller) prašek v kosu in mehčalec Lenohr  - rumene barve iz Muellerja.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pralni prašek
25.1.2009 19:10:45   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
ker je v persilu in arielu taka močna kemija not, da imava s ta malim alergijo nanju. 


Vsekakor je dobro pogledati sestavo oziroma koliko optičnih belil vsebuje prašek. Ker oprična belila nimajo nič veze z dejansko čistočo amak samo optično prekrijejo sivino.

Mislim da Ava z milom ne vsebuje optičnih belil in jo zato nekateri zavračajo, češ da "slabše opere". Ariel jih ima pa kar dosti.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pralni prašek
1.2.2009 11:50:46   
študentka Mici
Jaz pa kupujem rex almond milk in mi tako lepo diši in čisto ok opere. Nimam neki finih oblačil, ker delam v skladišču, moj pa v mizarski delavnici. Samo noben od naju ne hodi umazan v službo. Trenutno sem kupila v tušu persil, ker je bil malo znižan. A ima katera tekoči prašek iz eurospina, kjer je 3 litre za 3,30€? Tega bom v bližnji prihodnosti poskusla, ker se pri ceni zelo pozna. Pa me zanima, če ga katera ima in kako je zadovoljna? Mehčalec imam pa od Ornela tistega vijoličnega (ne navadnega, ampak silk ali nekaj podobnega kot je), božansko diši posebaj v kombinaciji z rexom.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pralni prašek
2.2.2009 19:49:19   
Bojana82
Jaz pa prisegam na Ariel....mogoče je samo stvar navadeuser posted image

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pralni prašek
3.2.2009 7:38:11   
UT_2008
Zelo sem zadovoljna s Špar gelom (zelenim) in Špar mehčalcem, ki ima na sliki rdeče vrtnice temne. Ampak, ko mi je oče priensel iz avstrije PErsil z mehčalcem gel - to punce, je pa druga pesem. Diši bolj, opere super, ostane vonj v omari še dolgo časa....

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pralni prašek
3.2.2009 8:20:49   
nežka
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
Ali Dash kupiš izrecno v Mullerju, ali vseeno kje? Katerag pa, tekočega ali v prašku? Kupiš  za barvno posebej, za belo posebej?


Dash imajo tudi v Mercatorju, original italijanski. Uporabljam ga pa za belo in za barvno perilo. Edino občutljivo perilo operem s Perwolom iz Müllerja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?