|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pralno-susilni stroj
7.9.2005 15:11:13   
Maja02
Pozdravljene,

zanima me, ce ima katera doma pralno-susilni stroj in kako se obnese?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pralno-susilni stroj
7.9.2005 15:17:00   
MarijaPo
Jaz sem z mozekom imela pralno susilni stroj pa ga nisva nikoli uporabljala, zdaj ko imava pa posebi susilec in posebi pralni stroj, pa sva s susilcem zelo zadovoljna.
Ti kombinirani so ponavadi bolj sh*t, ker moras ven jemat 1/2 perila pa cakat pa tud ne posusi in ne opere tok dobr kot stroja vsak posebi.

Pa srecno.

(odgovor članu Maja02)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pralno-susilni stroj
7.9.2005 15:21:16   
PIKA
Izkušeni serviserji odsvetujejo kombinirani pralno sušilni, zato, ker ima premajhen boben (delno količino perila je potrebno odstraniti), uničuje perilo (če gnete zaradi pranja, gnete tudi ob sušenju), radi se tudi kvarijo. Jaz imam pralnega in sušilnega od Gorenja, z obema sem zelo zadovoljna. Še to: Gorenje ima zelo kvalitetne gospodinjske aparate, boljši je baje le Bosch, ki pa je zelo drag. Iz lastnih izkušenj svetujem, da se izogibate italinajski beli tehniki, predvsem Candy-ju.

(odgovor članu Maja02)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pralno-susilni stroj
7.9.2005 15:50:00   
Busybee
Jaz ga imam zdaj eno leto. Od doma (pri starših) sem bila vajena sušilca - ker nama v novem stanovanju primanjkuje prostora v kopalnici - sva kupila kombinacijo - jaz ga ne dam nazaj - mi je super. Edinokrat, ko moram dati pol ven je, če preveč noter nabašem.
Boben je večji kot prej pri gorenjevem pralnem stroju.
Posuši super.

Jaz ga priporočam,
Busybee

(odgovor članu Maja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pralno-susilni stroj
7.9.2005 16:10:31   
polona2
Sto ljudi-sto izkušenj, bi se lahko reklo, pri nas imamo dva pralno-sušilna stroja, pred tem smo imeli pralni stroj ter sušilca Gorenje in ta sušilec je bil obupen, kvaril se je non-stop, pralno-sušilna pa delata kot je treba.

(odgovor članu Maja02)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pralno-susilni stroj
7.9.2005 17:32:16   
Maja02

ce nisem prevec radovedna, katere znamke pa imata pralno-susilni stroj?

(odgovor članu Maja02)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pralno-susilni stroj
7.9.2005 17:42:34   
Busybee
Electrolux.

Za pranje ima še milijon možnosti in tudi sušenje se lahko nastavi po programu ali pa izbereš koliko minut naj suši - 5,10,...

Po mojem je šla tehnika tudi že toliko naprej od tistih prvih kombi variant, da so te zdaj že bolj trpežne.

LP; Busybee

(odgovor članu Maja02)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
7.9.2005 17:43:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Maja02)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   pralno-susilni stroj
7.9.2005 17:50:57   
PIKA
Če ne želiš, da je perilo zmečkano, zmanjšaj količino. Moj sušilnik (Gorenje), posuši celo količino iz pralnega stroja. Perilo je tako mehko in zrahljano, da večino stvari sploh ne likam, le zvijem. Moraš pa perilo vzeti vem, ko se program zaključi in ne čakati, da ga obrača še 1 uro (moj ima tak program).

(odgovor članu Maja02)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pralno-susilni stroj
9.9.2005 16:20:11   
pina colada
Mi imamo pralno-sušilni stroj od Candy-ja (5 kg opere in 5 kg posuši) in smo ful zadovoljni z njim. Ima časovno nastavitev sušenja od 30 min. do 225 min, ter 2 stopnji jakosti sušenja. Ima pa še kup drugih zelo uporabnih funkcij za pranje.

(odgovor članu Maja02)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?