|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pranje črnih oblačil
9.11.2011 7:21:45   
ajataja
Katero sredstvo dodajate za pranje črnih oblačil in da res pomaga da oblačila ne izgubijo tako hitro tiste ta prave črne barve.Se mi zdi da tako hitro zbledijo te črne stvari v trgovinah je ta teh tekočin in praškov čisto preveč in ne bi rada kupila spet nekaj kar ne delujeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pranje črnih oblačil
9.11.2011 9:18:37   
Anonimen
Glede na to, da sem zelo zadovoljna s prwolom za bela oblačila, sem zadnjič nabavila še perwol za črna oblačila pa roko na srce ne opazim učinka, tako da ga ne bom več kupila.

(odgovor članu ajataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pranje črnih oblačil
9.11.2011 9:25:14   
LittleSun
Jaz uporabljam dreft in je super, pa še lepo diši. Se mi zdi, da mi črna oblačila ni ne bledijo. Je pa tudi res, da perem izključno samo črna, niti temno modrih ne dam zraven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pranje črnih oblačil
9.11.2011 12:42:46   
somic
jaz že leta perem s perwolom in sem zadovoljna.

na vsake toliko pa črna oblačila pobarvam.

barvo kupim v mullerju- takšno ki se da v pralni stroj in mi potem obstoječe barve osveži. vse izgleda kot novo.

moj je natakar in v sklopu uniforme nosijo črne srajce, kar pomeni, da se te srajce perejo non stop in res hitro bledijo.

mislim, da je ta način ki ga uporabljam kar uspešen, je pa res odvisno kakšna imaš oblačila

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pranje črnih oblačil
9.11.2011 14:15:36   
Najaa
Imam Perwoll, perem samo črno skupaj, dodam pa kis.

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pranje črnih oblačil
9.11.2011 17:38:53   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Glede na to, da sem zelo zadovoljna s prwolom za bela oblačila, sem zadnjič nabavila še perwol za črna oblačila pa roko na srce ne opazim učinka, tako da ga ne bom več kupila.


otika ga tudi ne boš tako hitro... To so namreč tekoči detergenti in ne barve - oblačil ne pobarvajo, ampak le preprečujejo izpiranje originalnih barv.
Če bi enaki črni oblačili 6 mesecev prala eno z navadnim praškom in eno s posebnim detergentom za črno... bi pa zagotovo opazila kako sprano je eno v primerjavi z drugim.

Jaz imam najraje Perwoll za črno, ampak če je v akciji pa včasih vzamem tudi Dreft.

ajataja to niso dodatki, ampak so prav detergenti - daš to namesto praška...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pranje črnih oblačil
9.11.2011 18:23:50   
Felicita
jest opazim edino razliko pri različnih kosih - medtem ko bi nekatere lahko brez nadaljnega oprala z običnim praškom pri 60 pa jim nič ne bi blo po 10ih pranjih, nekaterim kosom ne pomaga noben detergent in 40 stopinj in so po dveh pranjih temno modra/siva/šekasta. mislm da je največ odvisno od kakovosti barve/tkanine. sicer sem se pa tut jest že poslužila barvanja z barvo iz dm-a, samo tista je v bistvu samo za en kos oblačila (600g suhe tkanine, kar je bla pri meni - jakna) ampak več kot deluje. 

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pranje črnih oblačil
9.11.2011 21:15:34   
m_o_i
tekstilne barve fiksira kombinacija soda bikarbona+kis
jaz itak vse perem na ta nacin; v eno bucko-tista, ki jo das v boben s praskom-dam manj kot polovico tekocega praska in priblizno isto kolicino kisa za vlaganje, v drugo pa zlico, dve pralne sode.
ce das sodo in kis skupaj, se peni-in tocno tista pena fiksira barve(na ta princip delujejo tudi "cudezna" pralna sredstva za crna oblacila).

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pranje črnih oblačil
11.11.2011 17:38:26   
artista7
jaz si delam doma pralni gel iz marsejskega mila, sode in kisa, vse dobro zgleda in ni nič slabše od kupljenih gelov/praškov, v bistvu med njimi nisem opazila posebne razlike, edino da različno dišijo, kar sedaj uravnavam tako da dodajm "mojemu" gelu eterično olje po okusu.

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?