|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehrana v porodnišnici LJ
4.12.2012 22:17:17   
jasna80
Mene pa zanima, kako je s prehrano v porodnišnici Lj. Ali dovolijo, da jo odkloniš in da ti jo prinaša partner enkrat na dan (v času kosila), pa da zraven prinese še kaj za večerjo in kaj za naslednji dan za zajtrk, pač to kar je lahko na sobni temperaturi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
4.12.2012 23:23:49   
ronja
Dovolijo da odkloniš in dovolijo, da ti prinese hrano v času obiskov, ne dovolijo pa, da bi ob 12h letal okoli s kanglicami in menažkami od doma in ti nosil extra. Sicer pa ni tako zanič;). Je pa premalo (zame), meni so vedno še ful prinesli od doma, pa sem vse požrla (samo res precej pojem).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu jasna80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
5.12.2012 10:13:38   
mari1234
Ajej, upam, da nepričakuješ kakšnih težav, da bi bila notri več mesecev?
Sicer pa za tiste dni res ne kompliciraj.
Če imaš slučajno kakšno dieto, poveš in jo imaš tudi v porodnišnici.

(odgovor članu jasna80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
5.12.2012 11:15:03   
Anonimen
Meni je bila cisto ok in v nasprotju z Ronjo, jo je bilo meni se prevec ... je polno jogurtov in kosov kruha nazaj romalo. Ce imas pa kako dieto ali si vegetarjanka, pa to ob sprejemu poves in ti pripravijo ustrezen jedilnik.

(odgovor članu mari1234)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
5.12.2012 12:07:28   
ronja
v nasprotju z Ronjo, jo je bilo meni se prevec

Ja, saj pravim, da jaz veliko pojemuser posted image . Sploh kadar dojim... Se ne pritožujem nad količino, vem, da večina ne poje cele porcije tam. POvem samo, da so meni prinesli še za zraven in da ni bil problem s tem, če ti kdo kaj prinese in sem tudi vse tisto požrlauser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
5.12.2012 12:47:07   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

v nasprotju z Ronjo, jo je bilo meni se prevec

Ja, saj pravim, da jaz veliko pojemuser posted image . Sploh kadar dojim... Se ne pritožujem nad količino, vem, da večina ne poje cele porcije tam. POvem samo, da so meni prinesli še za zraven in da ni bil problem s tem, če ti kdo kaj prinese in sem tudi vse tisto požrlauser posted image .

Ups, sem pozabila polegnapopat tega user posted image tega user posted image tegauser posted image ali tega smajlija user posted image napopat user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
5.12.2012 13:56:39   
ronja
Kot se zafrkavava z lubijem: "todos is ok"user posted image . Ja, eni smo pač bolj požrešne sorte, kaj češuser posted image . Sta se že prejšnja fanta pritoževala, sploh če sem sredi noči navalila na hrano... (jaz grem pač pozno spat) No, "nazadnje ga najde, ki bil ji je kos"user posted image Čeprav zadnje čase nekaj štrajka, parkrat sploh ni hotel z mano jest kakega konkretnega povečerjka (ampak včeraj sva zmazala pol tiramisuja, tako da ni panike:D).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
5.12.2012 14:03:09   
Anonimen
Cist fous user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
5.12.2012 14:05:13   
ronja
Malo ga je še ostalo... Če pohitišuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
5.12.2012 14:08:54   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: jasna80

Mene pa zanima, kako je s prehrano v porodnišnici Lj. Ali dovolijo, da jo odkloniš in da ti jo prinaša partner enkrat na dan (v času kosila), pa da zraven prinese še kaj za večerjo in kaj za naslednji dan za zajtrk, pač to kar je lahko na sobni temperaturi?


user posted image ubogi tvoj partner. Oprosti, ampak tole mi je prišlo najprej na misel. user posted image
Daj povej prosim razlog za to početje...
Da sem jaz tam sanitarni, v bolnici, ne bi dovolila. Sori.

(odgovor članu jasna80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
5.12.2012 14:14:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Malo ga je še ostalo... Če pohitišuser posted image

Bi, pa sva s tamalim v bolnici ...

P.s. hrana je prav kul

< Sporočilo je popravil Otika -- 5.12.2012 14:17:01 >

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
5.12.2012 21:37:32   
jasna80
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: jasna80

Mene pa zanima, kako je s prehrano v porodnišnici Lj. Ali dovolijo, da jo odkloniš in da ti jo prinaša partner enkrat na dan (v času kosila), pa da zraven prinese še kaj za večerjo in kaj za naslednji dan za zajtrk, pač to kar je lahko na sobni temperaturi?


user posted image ubogi tvoj partner. Oprosti, ampak tole mi je prišlo najprej na misel. user posted image
Daj povej prosim razlog za to početje...
Da sem jaz tam sanitarni, v bolnici, ne bi dovolila. Sori.



Pač zanima me. Saj če se ne da, bom pač jedla, kar imajo. Drugače pa jem le ekološko vegansko hrano. Pri prvih dveh otrocih sem jedla še vse in zato vem, da je hrana tam pač take kvalitete kot je na žalost tudi v vrtcih in šolah, skratka nezdrava. Moj mož pa naj se ti nikar ne smili, tudi on je takega mnenja, še pobudo je on dal, pa sem rekla, da če ne bo šlo, bom pa pač tiste tri dni jedla, kar pač bo.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
6.12.2012 0:58:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jasna80)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
9.12.2012 21:35:21   
Najin_pikec
Pri meni ni bilo nobenega problema, pa sem imela vegetarijansko prehrano za sladkorne bolnike user posted image . Se res potrudijo, ampak eko pa najbrž ne boš dobila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
4.4.2013 21:07:59   
ringarajica
Meni je bila hrana zelo dobra, sem vegetarijanka in je bilo zelo ok. Komaj sem čakala, kdaj bo naslednji obrok. Mislim, ni zanič. Je okusno. Bolj kakor sem si predstavljala.

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
22.7.2013 8:58:17   
jaz_sem_jaz
Rodila sem nekaj mesecev nazaj, v času, ko ni bilo obiskov(niti za očete) in nisem bila lačna. Hrane je dovolj, o okusnih obrokih pa težko govorim. Imela sem vegeterjansko dieto(nisem vege), ker sem se bala, kaj bom od mesa dobila(ne maram preveč, rib pa sploh ne jem), pa sem ga malo pihnila mimo- pri vege dieti so bile ribe. Zajtrki so bili kar vredu, kosila in večerje pa tko-tko, tiste tri dni sem lahko preživela ob slabo zmiksanem pireju, ričetu z paradnižniki, testeninami z ribami,... Je pa res, da če maš v porodnišnici čas jest, tako da otrok lih spi, je dobro vse, kar dobiš. Pa še mleko ti prinesejo za pit, pa kak jogurt dobiš za malico in lahko potešiš svojo lakoto. Če imaš obiske, je pa itak zakon. Pa v prvem nadstropju so avtomati in v pritljičju bar z sendviči, tako da lahko greš kaj iskat, če le imaš cimro(jaz nisem imela te sreče in sem vseeno preživela), da ti lahko otročka malo počuva.

Edino, kar me je zmotilo, je bilo to, da so me po porodu predolgo pustili lačno(v Mariboru imajo take zadeve veliko boljše urejene- je za mamice, ki rodijo izven delovnega časa kuhinje vedno poskrbljeno z kakšnim prepečencem, kruhom, kaj za namazat, mlekom,...)- moj porod je trajal več kot 13 ur, rodila sem pozno popoldan(pred večerjo, vendar med v času večerje niso premestili na oddelek) in sem prvo hrano po porodu dobila šele čez 15 ur, za zajtrk(pa še takrat se je preveč dogajalo iz strani osebja, da bi lahko v miru pojedla)- torej sem bila lačna celih 28 ur- doječa mamica- še sreča, da je mož imel prigrizke v nahrbtniku, da sem "dihala" do jutra. Naslednjič grem zagotovo z celo popotniško malico v porodnišnico.

(odgovor članu jasna80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prehrana v porodnišnici LJ
22.7.2013 9:06:34   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: jaz_sem_jaz

Edino, kar me je zmotilo, je bilo to, da so me po porodu predolgo pustili lačno(v Mariboru imajo take zadeve veliko boljše urejene- je za mamice, ki rodijo izven delovnega časa kuhinje vedno poskrbljeno z kakšnim prepečencem, kruhom, kaj za namazat, mlekom,...)- moj porod je trajal več kot 13 ur, rodila sem pozno popoldan(pred večerjo, vendar med v času večerje niso premestili na oddelek) in sem prvo hrano po porodu dobila šele čez 15 ur, za zajtrk(pa še takrat se je preveč dogajalo iz strani osebja, da bi lahko v miru pojedla)- torej sem bila lačna celih 28 ur- doječa mamica- še sreča, da je mož imel prigrizke v nahrbtniku, da sem "dihala" do jutra. Naslednjič grem zagotovo z celo popotniško malico v porodnišnico.

Nama so pa že na poti v porodni blok rekli, naj gre moj spotoma na avtomat po kak sendvič, da če slučajno rodim tako uro, da bo obrok že preč, da nebom lačna ... no je šel pa tut rodila sem ravno tako, da je bilo kosilo že mimo, pa so imeli na oddelku kljub temu nekaj malega prihranjenega in mi je ena od sester prinesla paketek kruha pa nekaj za namazat gor pa jabolko ... tak da sem čist komot preživela do večerje ... aja, bila sem v LJ P.

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?