|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prigrizki...
24.11.2009 11:31:29   
žab*ca
Katere prigrizke imajo vaši otroci npr. enoletniki najrajši?Naš ne mara nič,pa me zanima za še kakšno dobro stvar,ki se je morda ne spomnim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prigrizki...
24.11.2009 11:53:43   
RAKICA2007
Prigrizki:

slani - prestice, smokiji

sladki - kakšen košček čokolade, še rajši ima 'suhe' müslije, suho sadje

sadje

zelenjavo



sicer je stara 2,5 leta.

< Sporočilo je popravil RAKICA2007 -- 24.11.2009 11:54:22 >

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prigrizki...
24.11.2009 11:57:55   
sonček33
suho sadje, riževi vaflji no mi smo šele 10m stari

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prigrizki...
24.11.2009 11:58:48   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Katere prigrizke imajo vaši otroci npr. enoletniki najrajši?Naš ne mara nič,pa me zanima za še kakšno dobro stvar,ki se je morda ne spomnim.

Bodi vesela, da nič ne mara, kajti večino otrok brez prigrizkov, sploh nezdravih, sploh ne preživi dneva. Moja hčera je stara 10.5 mes in zaenkrat vsake toliko dobi  rižev vafelj ali kakšen čim manj sladek in umeten baby  piškot. Drugače pa žemljico. Ali pa pobira rozine. Še to ji dajem ne zaradi nuje po tem, ampak ker ji je preprosto žur, da nosi v usta nekaj, kar je užitno. Rada ima tudi suhe jabolčne krhlje.

< Sporočilo je popravil miapia -- 24.11.2009 11:59:27 >


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prigrizki...
24.11.2009 12:00:17   
sonček33
miapia se strinjam, ampak prizgrizki niso nujno slabi ... suho sadje je čisto ok, veliko boljše kot žemlja

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prigrizki...
24.11.2009 12:07:59   
miapia
Se popolnoma strinjam, ampak zazdelo se mi je, kot da želi žabca prisiliti otroka, naj je prigrizke. Suho sadje je definitvno bol zdravo kot kruh, je pa dejstvo, da oba nista ravno bisera. Suho sadje ima namreč ogromno sladkorja, žemlja pa moko, ki je med ogljikovimi hidrati med slabšimi.
Jaz sem bolj pristaš tega, da se pridno je pripravljene obroke. Če človek vmes je še prigrizke, obroka definitvno ne bo mogel jesti. Ne vem pa, zakaj moraš iskati živilo, ki bi ga otrok imel rad za prigrizek?


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prigrizki...
24.11.2009 13:18:07   
žab*ca
miapia zato me zanima,ker moj otrok res ni preveč ješč,in če kam  gremo  na obisk,ali kamorkoli,moram vedno imeti sabo karkoli na žlico(npr.puding,kake sadne kaše,jogurte,skute...),pa še te stvari poje s težavo.Ugotovila sem da nima preveč rad sladko,s krhlji se davi(še vedno),tudi z kakimi grisini je enako,riževi vaflji mu tud ne dišijo,čokoladno bananco samo enkrat odgrizne....

Tako da se mi ni bat za nezdrave prigrizke,ker on res nič ne mara nobenih prigrizkov.In dokler je otrok tako ješč,da ti vse poje,je potem prav fino zbirati,kaj je bolj zdravo za njega,ko pa ne,pa zbiraš vsaj kako hrano, da ti jo z DRŽANJEM  v roki sam poje.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prigrizki...
24.11.2009 14:13:33   
RAKICA2007
Žab*ca, kaj pa kakšna žemljica? Tudi tega ne mara?
Rozine?

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prigrizki...
24.11.2009 15:30:52   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

miapia zato me zanima,ker moj otrok res ni preveč ješč,in če kam  gremo  na obisk,ali kamorkoli,moram vedno imeti sabo karkoli na žlico(npr.puding,kake sadne kaše,jogurte,skute...),pa še te stvari poje s težavo.Ugotovila sem da nima preveč rad sladko,s krhlji se davi(še vedno),tudi z kakimi grisini je enako,riževi vaflji mu tud ne dišijo,čokoladno bananco samo enkrat odgrizne....

Tako da se mi ni bat za nezdrave prigrizke,ker on res nič ne mara nobenih prigrizkov.In dokler je otrok tako ješč,da ti vse poje,je potem prav fino zbirati,kaj je bolj zdravo za njega,ko pa ne,pa zbiraš vsaj kako hrano, da ti jo z DRŽANJEM  v roki sam poje.


Ok, zdaj pa razumem. Gre se ti za to, da če kam greš in da je čas za obrok, da nekaj poje. Na obisku so itak ponavadi sami piškoti. Ja, kakšen kruh. Kakšen polnovreden keks. Ali pa ti riževi vaflji z "okusi" (z jogurtom, čokolado...), kakšno sadje - sveže ali suho (krhlji jabolj, hrušk, fige mogoče). Potem mi pa že zmanjka počasi idej. Prepečenec?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prigrizki...
24.11.2009 16:19:50   
žab*ca
Ah žemljico je bolj lušno razdrobit kot pojest.Mogoče pa kak kinder pingvin. Tako je lepo gledat otroke,ko v vsaki roki držijo za jest okoli ust pa čist popacaniuser posted image .Mogoče bo pa enkrat pogruntal,kako je čokolada dobra,pol vas bom pa spet spraševala za nasvet kako ga odvadit user posted image .

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prigrizki...
25.11.2009 12:41:14   
koala
žab*ca moj naravnost obožuje kviki ribice.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?