|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prijateljičina poroka
10.4.2008 0:51:42   
Anonimen
Prijateljica se bo kmalu poročila. Poroka bo zasebna - se pravi samo ženin in nevesta in priči, ki se bosta tudi poročila (bodo drug drugemu priče).

Ali je v tem primeru tudi navada, da se da kaj za poročno darilo, morda pošlje voščilo, karkoli?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prijateljičina poroka
10.4.2008 1:13:28   
mika
Ali je v tem primeru tudi navada, da se da kaj za poročno darilo, morda pošlje voščilo, karkoli?


voščilo bi poslala, če bi oni poslali sporočilo, da so poročeni.

če pa bi povabili na kak kozarček ali piknik, potem bi nesla darilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prijateljičina poroka
10.4.2008 7:23:38   
srki
Jaz bi neko malenkost podarila kljub temu, da bo poroka v ožjem krogu.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prijateljičina poroka
10.4.2008 9:11:22   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ali je v tem primeru tudi navada, da se da kaj za poročno darilo, morda pošlje voščilo, karkoli?


voščilo bi poslala, če bi oni poslali sporočilo, da so poročeni.

če pa bi povabili na kak kozarček ali piknik, potem bi nesla darilo.


enako

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prijateljičina poroka
10.4.2008 13:02:52   
Anonimen
Sporočil verjetno ne bo pošiljala da sta poročena, saj se bosta poročila en ponedeljek, hitro in kot sem rekla, ist sama. Sva pa dobri prijateljici in morda kaj malega, kakšno pozornost bi ji - jima poslala vseeno. Imate kakšno idejo kaj?

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prijateljičina poroka
10.4.2008 14:07:22   
Natty5284
če veš datum kdaj se bosta poročila jima pošlji kak lep sms ali pa kakšno lepo voščilnico...darila jaz ne bi dajala...

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prijateljičina poroka
10.4.2008 14:09:01   
Jančika_
Tudi jaz bi v tem primeru poslala voščilnico, darila pa ne bi dajala.

(odgovor članu Natty5284)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prijateljičina poroka
10.4.2008 14:31:46   
muška
če sta dobri prijateljici, te bo po mojem že povabila na kak drink. No jaz bi zagotovo poslala čestitko, in če bi me kasneje povabila na drink, pa kakšno mini pozornost.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prijateljičina poroka
10.4.2008 16:57:07   
baguSka
Ali je v tem primeru tudi navada, da se da kaj za poročno darilo, morda pošlje voščilo, karkoli?


No, jaz svoji dobri prijateljici sigurno nebi voscilnice posiljala... user posted image  Ampak bi ji ob prvi prilki, ko bi sle na pijacko voscila osebno... in ji mogoce takrat podarila kaksno malenkost, al pa tud to ne... zdele glede darilca nisem se cist prepricana. Ampak pomoje bl ne... Ker ce sta se porocila privat - brez folka, pomeni zame to, da ne marata rompompoma in da sta se porocila nekak na skrivaj (zase) in da od nikogar nic ne zelita.

Midva se bova enako porocila letos. Nihce ne bo povabljen razen pric. Bova pa potem enkrat nardilo festo - piknik, samo za kolege in ne bova pricakovala nobenih daril, samo to, da pridejo k nama festat. No, upam da naju bodo vzeli zares, sej se midva ne bova porocila zato, da nama bodo darila nosili...

Edino zna bit, da mogoce zdruziva piknik se z mojim 30-im rojstnim dnevom, ki bo tud letos.. user posted image  Se nisva odlocena...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prijateljičina poroka
10.4.2008 22:19:31   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ali je v tem primeru tudi navada, da se da kaj za poročno darilo, morda pošlje voščilo, karkoli?


No, jaz svoji dobri prijateljici sigurno nebi voscilnice posiljala... user posted image  Ampak bi ji ob prvi prilki, ko bi sle na pijacko voscila osebno... in ji mogoce takrat podarila kaksno malenkost, al pa tud to ne... zdele glede darilca nisem se cist prepricana. Ampak pomoje bl ne... Ker ce sta se porocila privat - brez folka, pomeni zame to, da ne marata rompompoma in da sta se porocila nekak na skrivaj (zase) in da od nikogar nic ne zelita.




Se podpišem

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prijateljičina poroka
10.4.2008 22:21:02   
Anonimen
Prijateljica se bo kmalu poročila. Poroka bo zasebna - se pravi samo ženin in nevesta in priči, ki se bosta tudi poročila (bodo drug drugemu priče).


V tem primeru bi vse ohranila pod "zasebno", tudi voscila, darila,.....

Osebno bi ji voscila ob priliki, ko bi naneslo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?