|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   primeren kamp v Istri
11.2.2008 11:58:11   
*zvezdica*
Na morje nameravamo iti letos bolj zgodaj (začetek junija), ker imam avgusta rok. Ker imamo nov šotor in je možek oh in sploh zagrizen za kampiranje me zanima kje je kakšen lušten kamp, primeren za otroke, z velik sence. Imamo enega skoraj 2-letnika, pa jaz bom že kar feleetno noseča takrat. Šli bi pa nekam blizu (S Istra), če me kaj slučajno zagrabi, da smo lahko hitro v Izolski porodnišnici.

_____________________________

Marcel in Zarja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: primeren kamp v Istri
11.2.2008 12:03:27   
maruškaŠ
Park Umag (poglej na netu), je ful lepo urejen, zelo primeren za družine in ima in sončne in senčne lege...

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: primeren kamp v Istri
11.2.2008 12:16:41   
Anonimen
Drigače je kamp Sirena pri Novigradu tak miren, majhen kamp, ves je v borovem gozdu. Plaža je betonska (ampak taka lepa, z vgrajenimi hladkimi kamni), imaš pa tudi zraven hotelskkii bazen, ki se ga lahko uporablja oz. nihče ne kontrolira. Sanitarije so krasne.user posted image  Tudi za sprehod do mesta z vozičkom je fletno, hodiš kakšnih 10 minmut.
Ja pa takoj poleg kampa in zelo blizu tudi eno otroško igrišče z mivko, samo tam je pa šit, ker nis ence niti nobenega stola ali klopce za usest.

Če te še kaj zanima, kar vprašaj, smo ene 8 let tam imeli pavšal.

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: primeren kamp v Istri
11.2.2008 14:32:37   
iva01
kaj pa un Bi village pr Puli a je fajn je že bila kera

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: primeren kamp v Istri
11.2.2008 21:06:20   
jakaracman
Pa kamp Medulin.Maš mivko, maš senčko, maš porodnišico Pulauser posted image

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: primeren kamp v Istri
14.2.2008 23:16:16   
skuštrana
kaj pa un Bi village pr Puli a je fajn je že bila kera


Meni ni všeč...mi je preveč umeten...sicer je vse lepo urejeno, čisto in nove ampak zame ta kamp nima dušeuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: primeren kamp v Istri
14.2.2008 23:18:21   
skuštrana
maš porodnišico Pula


Porodnišnice Pula ne bi priporočila..je ena najslabših  na Hr....user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: primeren kamp v Istri
15.2.2008 13:41:06   
blak
Park Umag, bivši Ladin gaj, kakih 15km od Umaga proti Novigradu.

Še link:
http://www.istracamping.com/EN/camps/Park_Umag_1839.itu



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: primeren kamp v Istri
15.2.2008 18:42:40   
katja84
zdravo!

na tej strani so kampi v istri in drugot:
http://www.camping-guide-croatia.com/hrvaska/index.html

LP Katja

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: primeren kamp v Istri
28.6.2008 13:31:28   
Enejika
Pozdravljeni!

Mene pa zanima,če ima kdo iskušnje s kampi v Savudriji ali Umagu!Kako je s tem,če nimaš predhodne rezervacije, se najde kak prost kamp?

Hvala in lep pozdrav

Eneja

(odgovor članu katja84)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: primeren kamp v Istri - NOSEČA :)
31.1.2009 16:07:56   
cowgirl
*zvezdica*: Hehe enako premišljujeva. Tudi jaz sem avgustovka ampak bova do avgusta še v dvoje. Midva bova tudi, kot zagrizena kameprja odšibala kam v Istro - Rovinj, Umag, Savudrija... So mi pa ljubše prodnate plaže, kot karkoli drugega. 
Ali se vam zdi pretirano utopično, če si mislim, da bom zadnji mesec še zmožna na dopust na morje (med porodniškim dopustom)?
Kakšno posteljo boš uporabljala *zvezdica*? Jaz premišljujem o napihljivem jogiju za dve osebi. Upam, da bo dovolj prostora za oba in moj trebuh. ;)


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Enejika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: primeren kamp v Istri - NOSEČA :)
1.2.2009 17:03:54   
mala zirafa
Valkanela in  turist kamp pri vrsarju.

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: primeren kamp v Istri - NOSEČA :)
2.2.2009 18:28:03   
Mišni
Kavgirl, tole je zdezdica drugače pisala že pred enim letom, takod a ona je do zdaj (upam) že rodila.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: primeren kamp v Istri - NOSEČA :)
3.2.2009 10:23:03   
cowgirl
user posted image user posted image user posted image
najbrž ni šlo drugače... kot da je rodila. Mogoče se še kaj javi. user posted image


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: primeren kamp v Istri
1.3.2009 20:45:15   
albert
Mal pozno sem se vključila v tole debato, ampak res moram povedati svoje mnenje. Mi so lani iz radovednosti enkrat šli mal pogledat v Valbaldon. Bi Village pa res odsvetujem komurkoli, ki mu je kampiranje ljubo. Res je ogromno animacijske infrastrukture, ampak nobene prave sence razen v enem kotičku na koncu kampa. To je res totalno urbaniziran kamp. Škoda. Da o ceni niti ne govorim.

LP

P.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: primeren kamp v Istri
16.4.2009 12:39:00   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: albert
Bi Village pa res odsvetujem komurkoli, ki mu je kampiranje ljubo. Res je ogromno animacijske infrastrukture, ampak nobene prave sence razen v enem kotičku na koncu kampa. To je res totalno urbaniziran kamp. Škoda. Da o ceni niti ne govorim.


Jaz sem pa ravno tega gledala zdajle za prvomajske, pa se mi sploh ne zdi drag. Pa fajn je, ker ima velik bazen. Za poleti pa vsekakor tudi meni ni do tako multiurejenega kampa, sploh če je res drag.

Evo cene, menis e ne zdi drago:

http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=90



< Sporočilo je popravil Splišni -- 16.4.2009 12:41:07 >

(odgovor članu albert)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: primeren kamp v Istri
16.4.2009 13:02:35   
skuštrana
Splišni, jaz ti tudi ne priporočam Bi Village. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: primeren kamp v Istri
16.4.2009 13:25:13   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Splišni, jaz ti tudi ne priporočam Bi Village. 


Ja saj za poelti, za glavni dopust mi na kraj pameti ne pride, ampak zdajle za prvomajske se mi pa zdi fajn, ker je bazen, pa najbrž kakšno igrišče ali kaj takega za otroke.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?