|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosim pomoč - ostra bolečina
18.7.2013 16:10:30   
Anonimen
Pozdravljeni,
sem iz ivf postopka, sem zanosila, dala na pregled tudi beto hcg, ki je potrdila nosečnost. Prvi UZ pregled imam čez par dni 23.7. Sem pa danes pri sedenju začutila dva krat zelo ostro bolečino levo spodaj, kot da bi me nekaj pičilo, nadaljevalo se ni, tako da zdaj kot da je vse po starem, bolečine več ni. Bojim se da ne bo prišlo do kakšnega SS.
Prosim za pomoč, če se naj obrnem na zdravnika ali pustim tako kot je..user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prosim pomoč - ostra bolečina
18.7.2013 16:37:03   
Anonimen
vsako takšno vprašanje je za zdravnika.
Jaz lahko povem,da je to lahko normalno stanje,včasih pa.... se ne konča dobro

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prosim pomoč - ostra bolečina
18.7.2013 17:56:07   
Tippi
Praksa je taka. Dokler ni dolgotrajne, izredno hude bolečine, ki ne jenja, močne krvavitve, se ne hodi k zdravniku. glede na to, da je bila bolečina trenutna, jaz ne bi hodila nikamor. če bi se ponavljalo, ali če bi bolečina vztrajala, potem bi šla.

treba je še vedeti, da ne glede na to, kako je bil otročiček spočet, so rahli izcedki, bolečine, krčki, vse normalni znaki. Na tebi je pač samo, da oceniš, kdaj kaj od tega zahteva zdravniški pregled in kaj ne.

Če se boš počutila bolj mirno v psihi in srcu, če bi te pregledal zdravnik, potem se seveda tudi pojdi pokazat.
Srečno!

< Sporočilo je popravil Tippi -- 18.7.2013 17:57:15 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?