|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi teniški lopar za 4-letnico - katerega?
21.9.2009 14:06:43   
Nika v službi
No, potrebujem nasvet, kakšen/kateri teniški lopar kupiti za 4-letno frkljico, ki bi tenis za začetek igrala na domačem igrišču... zdaj se zabava z izposojenim loparjem, pri čemer ji žogice mečemo mi, ona odbija, kasneje bi šli na kako steno in če bi imela veselje, mogoče tudi do teniške šole.

Torej, tisti, ki imate izkušnje s teniškimi loparji, se priporočam za kak nasvet. Sama sem gledala tele otroške Babolate, ampak z njimi nimam izkušenj. V mojih časih sem imela Wilsona...user posted image  

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi teniški lopar za 4-letnico - katerega?
25.9.2009 15:56:02   
mala zirafa
Moj je igral tenis in je rekel da ga mora otrok prijet v roke in roko stegnit ob telesu.Če se lopar ne dotika tal, je pravšnji.Mi smo ji ga kupili lani v športu 2000 najmanjšega, pa ji je še zdaj prevelik (5 let).

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi teniški lopar za 4-letnico - katerega?
30.9.2009 14:01:26   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Moj je igral tenis in je rekel da ga mora otrok prijet v roke in roko stegnit ob telesu.Če se lopar ne dotika tal, je pravšnji.Mi smo ji ga kupili lani v športu 2000 najmanjšega, pa ji je še zdaj prevelik (5 let).


Hvala, glede velikost mi je jasno, ker sem tudi sama igrala tenis.user posted image  Bolj sem spraševala za kvaliteto, znamko.... kaj je sedaj na tržišču...
Itak pa smo lopar medtem že kupili - smo kar Wilsona vzeli, pa še takih luštkanih barv je, si ga je madam sama izbrala.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi teniški lopar za 4-letnico - katerega?
30.9.2009 14:45:33   
@lina
mi smo za našega petletnika kupili Babolat v Intersportu. Tudi z možem imava oba Babolat, sva pa bolj rekreativca (trenutno celo bolj zaspana rekreativca)user posted image , tamal se je pa letos začel učiti...
Moj brat, ki se s tem bolj konkretno ukvarja, nama je ob nakupu predlagal Wilsona ali pa Babolat....

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi teniški lopar za 4-letnico - katerega?
11.1.2016 11:03:44   
Saša105
Xplorer life?
_______________
Loparji za tenis

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi teniški lopar za 4-letnico - katerega?
5.1.2023 10:18:36   
slightlyown
Rešitev je precej zapletena.
penalty kick online

(odgovor članu Saša105)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?