|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prviapril
31.3.2009 10:11:10   
skinimini
Ni prvoaprilska šala user posted image . Začnem jutri. Ločevanje za hujšanje. A gre katera zraven? Da bomo do poletja lepe user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prviapril
31.3.2009 10:15:21   
timoteja
Ja, jaz bi... enih 5 kg, kar pomeni, brez sladkarij, dieta: meso+beljakovine, solate, sadje, brez večerij, sendvičkov, svežega kruhka...potem pa še tek ali fitnes, samo, bomo zmogle, a ne...

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prviapril
31.3.2009 10:18:16   
m.rudovic
ja jaz se ti pridružim čeprav sem že en teden na tej dieti in mi gre kar dobro se bom pridružila. Sem 4 mesece po porodu in imam zelo resne zdravstvene težave , poškodba medvretenčnih diskov,in me čaka operacija hrbtenice sem se odločila shujšati,tako da sem začela prejšnji teden in v enem tednu shujšala 2kg, želela BI IZGUBITI 20 KG UPAM DA MI BO USPELOuser posted image

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prviapril
31.3.2009 10:19:42   
skinimini
Kakor pravi mojster Miha: bomo zmogli, bomo, ja!
Telovadba tudi zraven paše, seveda, upam, da bo kmalu lepše vreme. Jaz bi jih rada dol spravila ene 10 vsaj, tako da bo treba kar vztrajati pa delati.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prviapril
31.3.2009 10:54:07   
Natyy
Tudi mene lahko vzameš zraven. Sicer bolj ali manj pridno ločujem od 23.02.2009 a imam za oklestit kar precej kg tako, da ob takšnem tempu ne bom kmalu gotova. Sem pa do sedaj nekje na poti izgubila 6,4 kg.

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prviapril
31.3.2009 11:31:45   
lelaval
se ti komot lahko pridružim, saj sem od 1.1. pridno nabrala 5 kg, ki se še kako poznajo predvsem na hlačah user posted image . Sem danes na sadju (upam, da zdržim do konca dnevauser posted image )

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prviapril
31.3.2009 11:36:13   
lelaval
Sem danes na sadju (upam, da zdržim do konca dnevauser posted image )


tako, da sem jutri v bistvu isto, kot ve 1. dan - na B dnevu


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prviapril
31.3.2009 12:09:45   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

se ti komot lahko pridružim, saj sem od 1.1. pridno nabrala 5 kg, ki se še kako poznajo predvsem na hlačah user posted image . Sem danes na sadju (upam, da zdržim do konca dnevauser posted image )


Tudi jaz sem danes na sadju. Jutri pa Beljakovine.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prviapril
31.3.2009 12:20:43   
nena m
jaz se tudi pridružujem. Se pripravljam že od novega leta. Cilj: vsaj - 5, čeprav bi bilo bolje - 10.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prviapril
31.3.2009 15:57:15   
ksenci
jz sm tud zauser posted image sm že prejšnji tedn poskusla z ločevalno, držala 5 dni, ampak sm med vikendom čist popustila, in dobla tisto kilco, ki sm jo izgubila nazaj. Aljaž je že star 8 mesecev, kg pa ne grejo dol! rada bi shujšala 15 kg.
upam, da se bomo spodbujale med seboj in nam bo ob prijetnem klepetu uspelouser posted image

(odgovor članu nena m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prviapril
1.4.2009 6:14:19   
Natyy
Dobo jutro zaspanke.

Za tiste, ki ste resne in, ki to ni prvoaprilska šala je danes začetek. Po ločevalni torej BELJAKOVINSKI DAN.  Zame je to sicer že 37 dan. Včeraj sem prestala sadni dan, ki mi sploh ne dela problemov za danes pa sem vzela iz zmrzovalnika puranja prsa.

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
1.4.2009 8:17:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Natyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prviapril
1.4.2009 9:25:08   
Anonimen
Alo!
Jaz bi tut ... sem pa pomoje tam nekje kakor UmpaLumpa ... no ne vem, ker si ne upam na tehtnico stopit user posted image ... punce dajte kake recepte tu gor pisat, ker jaz sem že bila enkrat na te dieti, pa sem obupala, ker nimam domišljije pri receptih in sem skos eno in isto jedla user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prviapril
1.4.2009 11:11:09   
ksenci
no, dans pa zaresuser posted image user posted image user posted image
jz bom dans vrjetn mela tole
za zajtrk: 2 hruški,
za kosilo: goveji zrezek, kuhana zelenjava, solata
za večerjo pa še ne vem, ali kakšno solato, ali jogurt

otika- jz nč ne kompliciram preveč, nekak skombiniram kosilo za vse. na beljakovinski dan lahko ješ vse vrste mesa- puran, piščanec, teletina, govedina,  ribe, pa tud nemastno svinjino kdaj pa kdaj. meso lahk pripraviš na več načinov- pečeno na malo maščobe, dušeno, kuhano. lahko pripraviš v omaki- vendar pazi, da ne bo kalorična, ali narezano na koščke, podušeno z zelenjavo. na beljakovinski dan lahko namesto mesa ješ jajca- npr. si nardiš sataraš, kuhana ali pečena. ali pa ješ nemastne sire, skuto, jogurt.

fajn bi bilo če bi vsaka napisala, kaj bo čez dan jedla in bi tako dala drugi kakšno idejo, ki ja lahko uporabi naslednjič, ko bo iti dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prviapril
1.4.2009 11:45:06   
lily975
Oj!Jaz pa končujem s to dieto - imam dans tretji vodni dan - pol pa še 4 dni do konca !!!user posted image user posted image Upam ,da bo vam tudi uspelo !!!

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prviapril
1.4.2009 11:53:06   
Natyy
Mislim, da je tale tema za skinimini resnično prvoaprilska, sam če se nam bo na njeno potegavščino uspelo skupno motivirat in vztrajat pri izgubi odvečnih kg potem je to ena dobra stvar.

Moji jedilniki se vsaj v dopoldanskem času razlikujejo od jedilnikov v knjigi, kajti zgodaj vstajam in pozno kosilam. Zato pač ne morem biti večino dneva v dveh sadežih. Po moji laični presoji tudi ni zdravo.

Tako, da jedilnik za danes je tak:
Zjutraj (6) .... jabolko
           (9) ..... banana
         (11) ...... grenivka
Kosilo (15)  NA olivnem olju pečen puranji zrezek z mandelji, skleda  zelene solate s paradižnikom
Večerja (18,30) zelena solata 1/2 puranjega zrezka

V knjigi sem prebrala, da bi se naj na B dan jedlo za kosilo in večerjo ista vrsta beljakovine npr: meso - meso; sir - sir, jajca - jajca ....... Pa tudi, da mora od kosila do večerje  na B dan preteči 4 ure. Tega se nisem nikoli držala, saj do sedaj, ko se je ura prestavila po 6 uri nisem jedla. Sedaj sem večerjo prestavila za pol ure, torej na 18,30.

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prviapril
1.4.2009 11:54:55   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: lily975

Oj!Jaz pa končujem s to dieto - imam dans tretji vodni dan - pol pa še 4 dni do konca !!!user posted image user posted image Upam ,da bo vam tudi uspelo !!!



Čestitam za zmago in predvsem za izgubljene kg.

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prviapril
1.4.2009 12:47:15   
skinimini
Ne, ne, ne, ni prvoaprilska, sam no morem bit kar naprej na ringaraji user posted image
Evo mene: danes teža 82,4kg. Fuuuuj, bljakkk.

Današnji jedilnik:
ananas, ananas
kuhana koruza v zrnju z začimbami in malo olivnega olja (ene sorte topla solatka)
zelena solata, paradižnik, čebula

Količine neomejene, zraven pijem veliiiko zelenega čaja in/ali vode.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prviapril
1.4.2009 12:50:00   
skinimini
Se pa, kot ste verjetno ugotovile, ne držim ravno tiste ločevalne diete, ki je v knjigi ločevalna. Sem na malo drugačni ločevalni, ki mi zaradi dopoldanskega dela bolj ustreza. Sem pa takole že spravila 10 dol, potem sem pol leta vzdrževala, zdaj pa gremo spet v boj. Tokrat do konca - na ca 65kg.

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prviapril
1.4.2009 12:51:28   
skinimini
user posted image user posted image user posted image  lily. Koliko pa si spravila dol?

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prviapril
1.4.2009 13:25:27   
ksenci
IZVIRNO SPOROČILO: skinimini

Se pa, kot ste verjetno ugotovile, ne držim ravno tiste ločevalne diete, ki je v knjigi ločevalna. Sem na malo drugačni ločevalni, ki mi zaradi dopoldanskega dela bolj ustreza. Sem pa takole že spravila 10 dol, potem sem pol leta vzdrževala, zdaj pa gremo spet v boj. Tokrat do konca - na ca 65kg.

kakšno ločevalno pa imaš. a maš kje napisano za pogledatuser posted image

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prviapril
1.4.2009 16:53:54   
skinimini
Se bom potrudila in natipkala po dnevih. Samo ne danes, jutri, ker zdaj diiirkam domov, se igrat mami taksi. Imama pa nekaj iz ene knjige, ne vem več naslova, imam samo še seznam hrane na zelo "znucani" kopiji. Je pa zelo veliko sadja, kar meni ustreza, ker dopoldan nimam časa, da bi se lepo v miru usedla pa najedla, sadje pa lahko sproti. Jutri začnem s suhimi slivami (250g), nadaljujem z jagodami ali kivijem in končam s pečenim krompirjem v srajčki.

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prviapril
1.4.2009 22:34:01   
lelaval
Sem komaj uspela prit do računalnika - zjutraj na šihtu ni delal brezžični, popoldne roditeljski sestanki, zdaj pa raport.
Včeraj nisem zdržala sadnega dneva, ker sem si rekla, da je zadnji dan, ko se še najem hot dogov. Zato pa sem danes lepo spravila dkozi:
Z jabolko
K: regrat z 2 kuhanima jajčkoma
V: isto, kot za K
user posted image

jutri bom pa verjetno za K in V imela pomfri - sicer ga pečem na peki papirju v pečici, a ga bom jutri pač pečenega v fritezi.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prviapril
2.4.2009 9:14:10   
lelaval
Skinimini - napiši ta tvoj jedilnik - se mi zdi interesanten.

Jaz pa grem za vikend na RD - adijo dieta user posted image . Pa nikak se ne morem izmuznit user posted image
In v soboto bo ravno sadni dan, RD pa bomo praznovali 2 dni user posted image . Študiram, da bom imela jutri sadni dan, v soboto B dan, v nedeljo pa Š ali pa tudi B dan - odvisno, kaj bo pač za jest. Pa za pit bo - ta kolega, ki praznuje, ima tako dobro vino, pol je pa užaljne, če ne piješ


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: prviapril
2.4.2009 9:31:20   
Natyy
Z našega konca en turoben pozdrav. Po vseh pravilih bo danes ŠKROBNI DAN. Po dopoldanskem uživanju sadja (jabolka, hruška in 2x kivi) bo za kosilo na moji mizi pražen rjavi riž in velika skleda mešane solate (zelena, paradižnik, rdeča pesa) in večerja verjetmno kakšno sadje, ker bom odsotna in ne bom mogla jesti doma.

Lelaval - kakšen greh tudi ne škodi (le kg grejo malo počasneje dol) in potem imaš slabo vest in se kasneje bolj striktno držiš ločevanja.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?