|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   punkcija
25.9.2009 5:12:28   
Anonimen
Pozdravljene,

kateri dan od 1. dne zadnje menstruacije ste imele punkcijo, ali vas je bolelo, ste dobile od punkcije dalje bolniško, pa še nekaj, kako ste odreagirale na gonal?
Upam, da mi bo katera pomagala z odgovori.
Hvala,lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: punkcija
25.9.2009 9:06:48   
Goldy
Punkcijo sem imela 21 dan po 1 dnevu zadnje M, bolelo me je čisto različno (v 3 različnih postopkih). Tam na mizi skor ne. Potem malo v 1 postopku v 2 pa ne, v zadnjem čisto nič. Bila sem v bolniški od punkcije naprej....celo nosečnost.

Jaz nisem imela nobene reakcije, ne na suprefakt, ne na gonal in ne na menopur.

Pa srečno!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: punkcija
25.9.2009 9:07:49   
Anonimen
To, kdaj imaš punkcijo je čisto odvisno od postopka - lahko imaš dolgega, kratkega ali mild. Jaz sem imela mild in bi mogla imeti punkcijo nekje 12 dan, ampak sem počasi reagirala na zdravila in sem jo imela 19 dan. Tako, da je težko biti pameten. Tudi na zdravila vsaka reagira drugače - ene na gonal ful, ene ne. Jaz ga še nisem imela, tako, da ne vem. Kar se pa bolniške tiče - po punkciji sem bila doma do transferja in potem še tri dni po transferju. Se pravi - dan punkcije + 5 dni + transfer + 3 dni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: punkcija
25.9.2009 9:08:13   
Goldy
Ups, sem videla, da sprašuješ odreagirala - jaz sem imela vedno približno enako število celic, pri gonalu in pri menopurju - od 8 do 10. Je pa čisto različno, vsaka ženska je zase...

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: punkcija
6.11.2009 14:48:20   
bubamara33
Haj.Za menoj sta dve punkciji,naj vas ne bo strah in ne verjemite vsem foromum,vsaka ima različni prag bolečine,sama imam zelo niskega,pa mi ni bilo hudega sedaj sem 3 dan po transferju in upam na najboljše.Vsem želim obilo sreče.user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: punkcija
6.11.2009 14:51:48   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: bubamara33

Haj.Za menoj sta dve punkciji,naj vas ne bo strah in ne verjemite vsem foromum,vsaka ima različni prag bolečine,sama imam zelo niskega,pa mi ni bilo hudega sedaj sem 3 dan po transferju in upam na najboljše.Vsem želim obilo sreče.user posted image




Držim pesti!!! Še malo pa boš videla svojo pikico, vsaj na UZ!!! Zaenkrat. vse ostalo še slediuser posted image user posted image SREČNO Bubamara33

(odgovor članu bubamara33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: punkcija
14.11.2009 22:23:57   
srcolinka
Se strinjam s bubamaro33, res je punkcija za vsako žensko drugačna izkušnja. Res je treba priznati, da ni luštno, ni pa grozno, vsaj meni ni bilo, vse se da potrpet oz. prestat, na terapijo pa tudi vsaka drugače odreagira.
Kakorkoli že, ko se odločimo za postopek IVF, moramo vedeti, da vse to paše zraven.
Veliko sreče vsem, user posted image

< Sporočilo je popravil srcolinka -- 14.11.2009 22:27:26 >

(odgovor članu bubamara33)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: punkcija
18.12.2009 15:40:47   
Taddy78
Jaz sem 2.12. zvečer dobila M, naslednji tan imela UZ...datum punkcije pa je koliko sem sedaj videla odvisen od rasti foliklov, sa so meni recimo morali povečat dozo Gonala-F, ker so folikli premalo zrastli. Danes sem ravno imela puncijo (pod narkozo) in ni bilo nič hudega.

Po Gonalu sicer nisem imela kakih problemov, je pa res, da sem imela zelo dosti foliklov in me je zaradi tega malo bolelo ko sem šla recimo lulat, nisem pa bila kaj razdražljiva, tečna, pa tudi zredila se nisem :)

(odgovor članu srcolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: punkcija
18.12.2009 15:41:57   
Taddy78
Aja, si pa avtomatsko na bolniški po punciji, nam je rekla, da si jo naj zrihtamu tudi za transfer...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: punkcija
3.1.2010 10:27:01   
jona klara
živio suzi..jaz imam mild postopek a mogoče veš kakšen je touser posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: punkcija
3.1.2010 10:34:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

živio suzi..jaz imam mild postopek a mogoče veš kakšen je touser posted image
To je kratek postopek, pri katerem začneš s terapijo 5 dan M.

(odgovor članu jona klara)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: punkcija
3.1.2010 10:43:26   
jona klara
hvala lepa in kako dolgo si pa dajem hormone, koliko dni ali veš kaki so mald...hvala ti

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: punkcija
3.1.2010 10:48:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

hvala lepa in kako dolgo si pa dajem hormone, koliko dni ali veš kaki so mald...hvala ti
Saj ti bodo vse povedali.user posted image  Jaz sem imela kratek postopek 6 let nazaj,tako da sem že pozabila.user posted image
Zdravila so pa pri vsaki posameznici drugačna. Jaz ti želim srečouser posted image

(odgovor članu jona klara)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: punkcija
3.1.2010 18:30:26   
Taddy78
03.12 sem imela M, punkcijo 18.12., kjer so vzeli 11 celic, transfer pa 23.12., ki pa se žal ni prijel.

Z Gonalom nisem imela problemov, so mi iz 150 povečali dozo na 225, ker so folikli prepočasi rastli.
Punkcijo sem imela pod narkozo, tako da tu ni bilo problemov, po punciji pa me je fuuul napihnilo, bolele so me prsi, pa ko sem se vstala recimo iz stola, me je bolelo v jajčnikih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: punkcija
3.1.2010 19:00:37   
Anonimen
GOLDY  berem tukaj da si bila v bolniški celo nosečnost pa me zanima na podlagi česa se odločijo kako dolgo si v bolnišli? Jaz delam v trgovini in me je strah da bom po transferju mogla it nazaj delat, ker v prodajalni dvigujem težke predmete (gajbe, veze...)

(odgovor članu Goldy)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: punkcija
3.1.2010 19:58:05   
Goldy
anonimna - še dobr da sem firbčnauser posted image , da sem pokukala na temo in videla, da mene spašuješ. Lažje bi bilo na zs.
Predlog da tvoj G, potem papirje neseš k osebnem zdravniku, ta pošlje zadevo na komisijo. Jaz sem imela 1xss in moja g je res fuul v redu ženska, ki ni želela tvegati. Kaj je napisala osebna zdravnica ne vem. Mi je pa komisija podaljševala čisto različno - od 1 do 7 tednov. Največkrat pa 1 mesec. Je bila pa presenečena tudi moja g, ker ni bilo nobenih problemov s podaljševanjem s strani komisije.


_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: punkcija
3.1.2010 21:11:57   
Anonimen
Hvala goldy! a smem vprašat kaj delaš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: punkcija
4.1.2010 11:29:43   
Goldy
Anonimna - to bi pa raje na zs. user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: punkcija
6.1.2010 13:08:35   
Goldy
Šele zdaj mi je kapnilo, da si anonimna in se najbrž ne želiš razkriti. Samo toliko, delam v pisarni.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: punkcija
6.1.2010 22:31:04   
Anonimen
Hvala goldy.

(odgovor članu Goldy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: punkcija
15.1.2010 11:17:56   
baguSka
cool, spet sm neki novga zvedla : ))))))

goldy, tud jst mam tak plan.... user posted image user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: punkcija
15.1.2010 14:37:04   
Goldy
baguSka - a za bolniško med nosečnostjo???

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: punkcija
15.1.2010 14:40:15   
baguSka
jp. mislm plan.. recimo ja.. haha.. 

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: punkcija
15.1.2010 14:53:42   
rija
nimam pojma, kateri dan je bilouser posted image  pa tudi nekega pravila ni. bolelo me ni, ker sem imela splošno anestezijo.

po gonalu me je dobesedno razvrglo...dobila sem hudo hiperstimulacijo in v službo več nisem šla do poteka porodniške...

< Sporočilo je popravil rija -- 15.1.2010 14:54:28 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: punkcija
15.1.2010 15:49:21   
baguSka
ker sem imela splošno anestezijo.


kje pa si jo dobila?


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?