|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pustovanje na Ptujo
1.2.2006 17:30:34   
tinica
Mene pa zanima, če se splača ogledati pustni karneval na Ptujo. Leto smo se odločili, da bi šli pogledat še kam drugam. Ker pri nas na koroškem se  karneval vrti samo okrog politike in se mi zdi da leto in pol star otrok pač nima kaj videti oz. mu sploh ne bo zanimivo. Zato bi rada vaše mnenje kako in kaj se dogaja na Ptujo, zato da se pač ne bi brez veze tja vozili.

Hvala in lp, Tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pustovanje na Ptujo
1.2.2006 17:33:37   
Anonimen
Ptuju in ne Ptujo

(odgovor članu tinica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pustovanje na Ptujo
1.2.2006 17:46:13   
total
Joj anonimneži,nimate kaj drugega za delat,kot vedno popravljat??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pustovanje na Ptujo
1.2.2006 19:01:39   
Doroty
Pustna povorka je na Ptuju v nedeljo, je pa takrat velika gneča. Poleg tega se zadeva kar zavleče; nastajajo vedno večji razmaki med skupinami, ker na nekaterih mestih uprizorijo kak programček ...

Nam so vedno bolj zanimive okoliške prireditve. Mogoče bi bilo bolj zanimivo tudi za vas, da si ogledate povorko v kraju Markovci (je pa v soboto). Značilnost je, da se zadeva dogaja po vasi - kot povorka in je kar obsežna (veliko skupin). Skupin je kar veliko, res je hec, ker se cele vasi namaskirajo (kelti, pikapolonice, dimnikarji, cigani, ...) in to zelo lepo.  

Program in ostale info pa tukaj:
http://www.kurentovanje.net/si/

Lp, Doroty.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pustovanje na Ptujo
1.2.2006 19:37:46   
tinica
Joj hvala anonimnež, da me učiš pravilno pisati slovensko, sem ti zelo hvaležna in že lažje diham upam, da tudi ti. No sedaj pa podaj še mnenje glede karvenala, ki sem spraševala. Upam, da se še kdaj piševa, da ne bom več takšnih traparij pisala.

Hvala in lp, Tina

aja upam, da sem sedaj vse prav napisala. Če bo pač poprava z tvoje strani.
Bay

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pustovanje na Ptujo
1.2.2006 22:03:26   
lelaval
Jaz ne hodim rada na Ptuj - ker je ful gužva in za male otroke ni fino, ker itak vsi odrasli hočejo vse videt. Več boste res imeli, če se udeležite pustovanj v okoliških vaseh Ptuja. Če pa vas prevelika gneča ne moti, pa le pojdite.
Sem vse prav napisala anonimna in Radha? user posted image

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pustovanje na Ptujo
1.2.2006 22:36:12   
tinica
Joj pa moja pisava. Sedaj se sploh ne bom več upala kaj napisat na RRuser posted image , razen takrat ko bom imela fullll časauser posted image , da bom lahko vse skoz pregledala kaj sem napisala in seveda potem to tudi popravila.

eh pa klinc to, v glavnem da me razumete.
Hvala vsem za komentarje.

lp, Tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na izlet v Škratovo deželo
photo
Ste že kdaj videli škrate? Ne? Potem pa se le odpravite na obisk Škratove dežele, ki jo boste našli le streljaj od Kranj...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?