|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeče pikice po telesu???
10.2.2010 13:26:23   
t4sa
Moja mala pikica je dobila po telesu take rdeče pikice pa nevem od česa je to oz. kaj bi to lahko bilo in če je kaj hudega? Nima jih sicer veliko vendar, ker uporabljam vse kot do sedaj nevem če je alergija ali kaj drugega? Naj grem k zdravniku z njo ali kaj mi predlagate? Je imela mogoče katera podobne težave???::what::
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdeče pikice po telesu???
10.2.2010 13:30:21   
Kliki
Lahko je od kake hrane dobila te pikice ali pa od praška oz mehčalca.

(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdeče pikice po telesu???
10.2.2010 13:31:21   
bskrle
mi smo imeli adenovirozo

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rdeče pikice po telesu???
10.2.2010 13:34:27   
ledenaa
Lahko je tudi škrlatinka.
poglej v usta če je jezik malinast

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rdeče pikice po telesu???
10.2.2010 13:43:48   
anitka7
lahko je preveč oblečena...mogoče ji je blo vroče v avtosedežu ko je oblečena v bundico+ ogrevanje avta

_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rdeče pikice po telesu???
10.2.2010 13:46:52   
t4sa
Nisem nič kaj takega jedla, kar prej nebi.
bskrle- kaj je to adenoviroza?
Ledenaa- nima nič kaj drugečen jezik.
Je mi normalno oz. dojim jo samo še.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rdeče pikice po telesu???
10.2.2010 13:48:28   
t4sa
tudi mehčalca ne uporabljam za njo. v avto sedežu pa ni nič kaj bila zdaj te dni. preveč oblečena pa tudi nevm če je, saj ima dva badija pa pajaceka brez rokavov.

(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rdeče pikice po telesu???
10.2.2010 13:51:03   
ledenaa
http://med.over.net/forum5/search.php?46,search=rde%C4%8De+pikice+po+telesu,author=,page=1,match_type=ALL,match_dates=365,match_forum=46,match_threads=0

(odgovor članu t4sa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rdeče pikice po telesu???
10.2.2010 14:14:30   
mini86
mi smo meli pikice po celem telesu pri cca. 1 mesecu..meu jih je revček tud po dlaneh in podplatih..šli k P ampak ni nič dau..še zdj ne vem od česa je fasal, sva se polno dojila in tudi js nism pojedla nič takega..
me je pa najbol pogrel da ko smo prišli mi je sestra rekla da ga nismo slučajno pustil v avtu mi pa šli v trgovinouser posted image user posted image user posted image brez besed..

če dojiš vzami ti claritine in bo bolje..je pa to pri nas trajalo cca.3dni..je bilo pa drugi dan najhujš..se mi zdi da je claritine pomaguuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rdeče pikice po telesu???
10.2.2010 18:18:46   
bskrle
Pri adenovirozi je prisoten tudi kašelj.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?