|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaki
10.11.2010 13:17:29   
Aninchy
Zanima me, kako otroku ponuditi kaki - jaz namreč sadeža sploh ne poznam, samo na videz vem, kako zgleda...user posted image
Ali ga je treba skuhati, s čim se lahko meša, da je dobro in podobno.

Hvala user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaki
10.11.2010 13:40:49   
Pupa83
jaz sem kaki spasirala z jabolko, hruško, banano, grozdjem, piškotom...lahko ga tudi z jogurtom ali skuto... sem pa kupila vedno vanilia kaki in je zelooo sladek, pa pri nakupu pazi, da bo zunanjost sadeža nepoškodovana. kaki opereš in olupiš, ni ti ga treba kuhati (no vsaj jaz ga nisem), je že tako zelo mehek...

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaki
10.11.2010 13:42:32   
karmen83
Jaz ga samo umijem in olupim, nič ga nisem kuhala, tudi ko je bila manjša. Hčerkica ga še zdaj obožuje z banano in navadnim jogurtom, njami user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaki
10.11.2010 13:57:11   
K_a_t_i
Kaki naj bo tak, da se ti bo zdel že skoraj za stran. Če ni dovolj zrel, je kosmat.
Jaz sem ga za prvič zmiksala skupaj z jabolkom (olupljenega, seveda).


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaki
10.11.2010 14:37:20   
deveta
Jaz ji tudi dam kaki z jabolkom, ker se mi zdi presladek. No meni je dober, samo ona se malo spači, če ji dam samegauser posted image . (kakšne sorte je ne vem, en kaki imamo na vrtu in tega ji dajemuser posted image ).

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaki
12.11.2010 9:48:42   
Aninchy
Hvala za odgovore... bomo danes mal poskusili z jabolkom.....user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaki
12.11.2010 21:43:31   
nikcaa
pri katerem mesecu se pa lahko da otoku kaki?

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaki
12.11.2010 21:52:45   
deveta
jaz sem ga dala kmalu po dopolnjenem petem mesecu. je pa res da bolj malo in ne cel obrok

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaki
13.11.2010 12:45:08   
Aninchy
hahh, jst sm mu dons nardila kr cel obrok - z jabolkom, pa še dobr, ker je tak jedu, da sm mu komi folgala žlico v usta dajat!user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem se pa skor fentala zravn pri lupljenju, ker se je vse dol oluplo, sam "meso" je ostalo... no, sej ne vem al je to zmeri tak?! Pa toook zdrizast pa men nč preveč všeč... in sm že rekla, ok, to je za pokušino, pol ne kupim več... No in ko je mali tooook jedu me je skor pobral od smeha zravn in itak bo kaki zdej na rednem menijuuser posted image
Je pa naš star 5 mesecev, ampak smo že s 4imi začel uvajat, tak da že je cele obrokeuser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaki
13.11.2010 13:17:26   
sonček88
Aninchy jaz dajam tudi mojemu kaki vmes jabolka/hruške/banane ... samega nisem še dala ki je res zelo sladek...
Tudi jaz ne poznam ime sorte, ker kot deveda, ga imamo doma in tistega mu dajam;)))


_____________________________

Najlepše je v družbi ljubljenih oseb.
***MATIJA***

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaki
13.11.2010 14:51:16   
deveta
Aninchy: en nasvet starih mačkov pri uživanju kakija. Da ti ne bo več po roki lezlo tisto zdrizasto meso, ga raje kot olupi, izdolbiuser posted image user posted image . Če je pravilno dozorel, tisti "pecelj" ven potegni in pol greš v tisto luknjo iz žličko in ven pobereš kolikor rabiš za tamalega. Ostalo pa ti pojej (seveda če ti je všeč), jaz tudi olupek pojem če je lepuser posted image . je pa od sorte odvisno, naši olupki so v reduuser posted image user posted image user posted image . Včasih pa ne moreš drugače, tudi jaz sem včasih vsa kakasta od kakija, pa naj še tako pazim kako ga jemuser posted image user posted image .

(odgovor članu sonček88)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaki
13.11.2010 15:26:13   
klupko
IZVIRNO SPOROČILO: deveta
jaz sem včasih vsa kakasta od kakija, pa naj še tako pazim kako ga jemuser posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaki
15.11.2010 10:31:20   
Aninchy
user posted image user posted image user posted image deveta, hvalauser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaki
15.11.2010 10:40:44   
Katy78
Jaz sem kaki mešala z jabolkom, da ni bil presladek. Pa večkrat sem mu noter vmešala zdrobljen prepečenec ali ovsene kosmiče (od začetka sem ji kar zmlela). Kasneje sem mu ga pa v skuto vmešala in je imel zelo rad pa še skuta ublaži tisto sladkobo. Naš mulček ga je pojedel ogromno. user posted image Zdaj ga pa ne mara več. user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaki
15.11.2010 10:41:51   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

hahh, jst sm mu dons nardila kr cel obrok - z jabolkom, pa še dobr, ker je tak jedu, da sm mu komi folgala žlico v usta dajat!user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem se pa skor fentala zravn pri lupljenju, ker se je vse dol oluplo, sam "meso" je ostalo... no, sej ne vem al je to zmeri tak?! Pa toook zdrizast pa men nč preveč všeč... in sm že rekla, ok, to je za pokušino, pol ne kupim več... No in ko je mali tooook jedu me je skor pobral od smeha zravn in itak bo kaki zdej na rednem menijuuser posted image
Je pa naš star 5 mesecev, ampak smo že s 4imi začel uvajat, tak da že je cele obrokeuser posted image



Ja, vedno je tako če je sadež dovolj zrel. user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaki
16.11.2010 21:50:27   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Jaz sem kaki mešala z jabolkom, da ni bil presladek. Pa večkrat sem mu noter vmešala zdrobljen prepečenec ali ovsene kosmiče (od začetka sem ji kar zmlela). Kasneje sem mu ga pa v skuto vmešala in je imel zelo rad pa še skuta ublaži tisto sladkobo. Naš mulček ga je pojedel ogromno. user posted image Zdaj ga pa ne mara več. user posted image

Probaj s kaki vanilija. Naša tudi ne mara več navadnega. Kaki vanilija pa obožuje, ker ni tako zdridast. Bolj podoben jabolku.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?