|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberke 2021
30.3.2021 21:57:44   
Anonimen
Oj  tud jaz se pridružujem vašemu klubu ;-), rok so mi določili 22.10. Mam pa tud jaz nuhalno drug teden, pravijo brez skrbi, delajo normalno. Komaj čakam.


(odgovor članu Kuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Oktoberke 2021
30.3.2021 22:00:55   
Primorka4
Oj tud jaz bi se pridružila fb skupini


(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Oktoberke 2021
31.3.2021 6:46:02   
chatarinchy
Punce, ki ste mi poslale maila za v fb skupino - mene neki heca in sploh nemorm odpret mailov :( dejte me poiskat na fb (kim kolar, slika je ob soncnem zahodu z srckom z rokami proti soncu) pa me dodajte in mi napisite zs, da vas dam not.

Naceloma ne sprejemamo vec, ampak ker vem da ste nekatere cakale nuhalno in ste dalj casa z nami, bom naredila izjemo :) gre se nam namrec da je skupina cimbolj intimna :)

(odgovor članu Primorka4)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Oktoberke 2021
31.3.2021 12:18:16   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: chatarinchy

Punce, ki ste mi poslale maila za v fb skupino - mene neki heca in sploh nemorm odpret mailov :( dejte me poiskat na fb (kim kolar, slika je ob soncnem zahodu z srckom z rokami proti soncu) pa me dodajte in mi napisite zs, da vas dam not.

Naceloma ne sprejemamo vec, ampak ker vem da ste nekatere cakale nuhalno in ste dalj casa z nami, bom naredila izjemo :) gre se nam namrec da je skupina cimbolj intimna :)



Lahko pa se naredi tudi še ena skupina. Nekatere imajo rok konec oktobra, torej so posledicno tudi za samo nosecnost izvedele kasneje in se iz taksnih in drugacnih razlogov niso zelele prej prikljuciti skupini, glede na to da vse dobro vemo, da lahko še prehitro gre kaj narobe in je potem toliko težje vse skupaj, ko se ze povezes in delis izkusnje in obcutke. Jaz npr ravno zaradi tega strahu, da bi se mi splav ponovil, nisem zelela prej v skupino, ker je prvic bilo dovolj tezko se potem tudi posloviti, pa kljub temu da imam rok v zacetku oktobra. Tako da lahko se naredi nova skupina, ce ne zelite da nas je nekoliko vec. Bom pa vesela sprejema, ce me boste sprejele 😊

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Oktoberke 2021
31.3.2021 14:03:33   
chatarinchy
Cisto popolnoma vse razumem (sama sem dala crz 6 ssjev in kasneje se 6 postopkov umetnih oploditev neuspesnih, sedaj ratalo naravno in vem kaj je to strah predobro...), in ne skrbite, vas bomo tukaj se vse sprejele ;) samo rea dajte se mi na fb javit, ker mi mailov tle sploh ne odpre (sem preko tel gor, mogocd je na rac. Drugace) 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Oktoberke 2021
31.3.2021 14:04:45   
chatarinchy

Joj pa oprostite pravopisnim napakam 🙈
IZVIRNO SPOROČILO: chatarinchy

Cisto popolnoma vse razumem (sama sem dala crz 6 ssjev in kasneje se 6 postopkov umetnih oploditev neuspesnih, sedaj ratalo naravno in vem kaj je to strah predobro...), in ne skrbite, vas bomo tukaj se vse sprejele ;) samo rea dajte se mi na fb javit, ker mi mailov tle sploh ne odpre (sem preko tel gor, mogocd je na rac. Drugace) 



(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Oktoberke 2021
31.3.2021 17:50:22   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: chatarinchy

Cisto popolnoma vse razumem (sama sem dala crz 6 ssjev in kasneje se 6 postopkov umetnih oploditev neuspesnih, sedaj ratalo naravno in vem kaj je to strah predobro...), in ne skrbite, vas bomo tukaj se vse sprejele ;) samo rea dajte se mi na fb javit, ker mi mailov tle sploh ne odpre (sem preko tel gor, mogocd je na rac. Drugace) 



Super, posljem sporocilo na fb. Hvala 😊

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Oktoberke 2021
1.4.2021 20:39:16   
PikecPo
Pozdravljene,


Tudi jaz bi se vam pridružila. Nekje v sredini oktobra naj bi postala drugič mamica. Doma že imam navihano štiri letnico. 
Sem prebrala vse za nazaj :) 
Tudi sama sem imela kar nekaj težav s slabostjo, še vedno pa me ob večerih daje utrujenost, glavoboli. 
V začetku nosečnosti sem imela tudi nekaj težav z izcedki, zato jem še dabstron. 
Nuhalno pa imam 12.4, že komaj čakam. 
Me na fb še sprejmete medse? 
Pozdravcki vsem 🤗

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Oktoberke 2021
2.4.2021 13:04:45   
chatarinchy

Pisi m na fb - kim kolar... pa dodam ;)
IZVIRNO SPOROČILO: PikecPo

Pozdravljene,


Tudi jaz bi se vam pridružila. Nekje v sredini oktobra naj bi postala drugič mamica. Doma že imam navihano štiri letnico. 
Sem prebrala vse za nazaj :) 
Tudi sama sem imela kar nekaj težav s slabostjo, še vedno pa me ob večerih daje utrujenost, glavoboli. 
V začetku nosečnosti sem imela tudi nekaj težav z izcedki, zato jem še dabstron. 
Nuhalno pa imam 12.4, že komaj čakam. 
Me na fb še sprejmete medse? 
Pozdravcki vsem 🤗



(odgovor članu PikecPo)
Neposredna povezava do sporočila: 159
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





7 zanimivih dejstev o brcanju v trebuhu
Ste noseči in komaj čakate, da boste začutili prve brce vašega otročka v trebuščku? Vam je ginekolog svetoval, da sledit...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...