|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pohištvo za otroško / mladinsko sobo
18.3.2012 11:23:06   
ruby19
Radi bi kupili pohištvo za otroško sobo, vendar tako, da bi se ga lahko uporabljalo tudi kasneje, tako da ni čisto otroško. Pa da ne bi bilo preveč ostroh robov. A katera kaj pozna, kaj se dobi? Smo že gledali v Lesnini pa nam ni kaj preveč všeč. Ne bi radi prav kakšne cenene stvari, zaželjeno je, da ima kakšen certifikat o odsotnosti škodljivih snovi, predvsem formaldehida. Zelo bi bila vesela kakšnega predloga.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
18.3.2012 18:43:26   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ruby19

Radi bi kupili pohištvo za otroško sobo, vendar tako, da bi se ga lahko uporabljalo tudi kasneje, tako da ni čisto otroško.


tako razmišljanje je že ok, moraš pa vseeno upoštevati, da se pohištvo poškoduje in obrabi in ni večno.

Vse sestavljive programe imajo razstavljene v Lesnini, tako da če ti tam ni bilo nič všeč user posted image

Je pa res, da imajo lahko razstavljeno lila varianto, pa zato niti dobro ne pogledaš, kljub temu, da so na voljo tudi druge barve.

Varianta je seveda še kakšna neotroška/nemladinska linija, pa lepo okrasiš z odstranjlivimi nalepkami in narediš čisto lušno otroško sobico.

Meni je recimo všeč linija Planet user posted image
Ne vem pa, če ima certifikat oz. kateri proizvajalci ga sploh imajo.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
19.3.2012 11:13:31   
ThinkPink
Mi imamo Alplesov Planet za deklico - kombinacija roza in zelene barve. Ima jo od 4 leta, pa mislim, da bo vsaj do enega 12 leta čisto ok. Ni preotročje, ker imamo v kombinacijami z navadnimi predalniki in pisalno mizo, tak da sta barvni le dve omari. Za mladinsko pohištvo je še res premlada, pa če mi pohištvo zdrži 8 let, pa tudi ni stran vržen denar.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
19.3.2012 12:23:43   
Nina00
Mizar? Tako bo lahko čisto po vašem okusu. Za certifikate za materiale pa ne vem, a ti bodo sigurno povedali kaj obstaja.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
19.3.2012 22:34:26   
Mimona29
mizar bo najboljsa izbira

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
21.3.2012 7:22:24   
lenika83
Mi imamo tudi planet v zeleno-bež kombinaciji (za punčko), sobo smo pa popestrili z nalepkami po stenah, da izgleda malo bolj otroško. Pa še všeč mi je sistem, da kupuješ po kosih in se komot dokupuje. Mi smo kupili najprej omaro in previjalno, potem dve omarici, zdaj bomo pa še posteljo in nočno omarico, kasneje še pisalno mizo. Se mi pa zdi, da je pohištvo zelo kvalitetno in bo po moje zdržalo vsaj deset let.

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
26.6.2012 17:56:41   
brezka
Po moje je najboljša varianta mizar, ki naredi po meri. Smo kar tukile vzel celotno in na koncu nismo nič več plačal kot kakšen Rutar, ki ima vsako leto bolj nabite cene. Včasih smo še dobil kaj poceni in smo tam kupoval, danes pa prov ni več mogoče, ker je vse tako drago. Ena sama klubska mizica stane več kot tisoč evrov.user posted image

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 24.9.2012 17:19:40 >

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
26.6.2012 18:40:57   
Tippi
Ikea! Za certifikate pa ne vem. Se je za pozanimat

(odgovor članu brezka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
26.6.2012 21:23:57   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: ruby19

Radi bi kupili pohištvo za otroško sobo, vendar tako, da bi se ga lahko uporabljalo tudi kasneje, tako da ni čisto otroško. Pa da ne bi bilo preveč ostroh robov. A katera kaj pozna, kaj se dobi? Smo že gledali v Lesnini pa nam ni kaj preveč všeč. Ne bi radi prav kakšne cenene stvari, zaželjeno je, da ima kakšen certifikat o odsotnosti škodljivih snovi, predvsem formaldehida. Zelo bi bila vesela kakšnega predloga.


Otroška soba iz masivnega lesa pri lesarju. Vsi ti pisani fronti ala Mali princ, Planet itn, so iz ivernih plošč, kjer je vezivo formaldehid. Ampak logično pogledano, če je zadeva dobro prezračena, seveda formaldehid odhlapi in ni več prisoten.
Pač novodobne fore, ki niti niso dobro preverjane (če pa že so, se kokodaka o eni taki nedolžni stvari, ko pa je zadaj en kup nevarnejših).
Torej - lesar - vodno lak in to je to. (p.s.: tudi vodni lak ni ravno nedolžna stvar, samo pač o tem se trenutno ne govori).

Za vse ostale, ki tega certifikata ne potrebujete - če boste iverno pohištvo dva dni dobro zračile, bo odhlapel ves nevezan formladehid. Ves tisti, ki seveda še ni v postopku obdelave.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
11.2.2015 17:47:41   
anakrzisnik
Jaz sem pa kupila dve otroški sobi kar preko spleta na spletni strani https://www.hisapohistva.si/ in sem zelo zadovoljna. Menim da so mizarji po meri predragi zato sem izbrali cenovno ugodno možnost, ki je hkrati tudi kvalitetna. S sobama smo zadovoljni tako, da če se odločate za nepreveč drago odločitev obišlite spletno stran ;)user posted image

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
27.3.2015 12:44:43   
borisselan
Mi smo kupili kombinirano posteljo MAXY PLUS katera ima možnost uporabe za otročka od starosti 0 let do nekje 15 leta starosti in sicer ta sestav ima posteljico manjšo uporablja se lahko tudi kot zibelka, ter posteljo večjo + še omarico (previjalko).Ko otroček zraste to manjšo posteljico uporabiš za pisalno mizo, previjalno pa za omarico k postelji. Robovi so zaokroženi z ABS. Skratka je kvalitetne izdelave ima tudi vse certifikate.
Zelo priročna kajti z tem pohištvom si priskrbljen za nadaljnih 15 let ker se transformira v otroško sobo.
Cena je ugodna glede na to da imaš priskrbljeno vso pohištvo ki ga potrebuješ. cca 300 eurov
mi smo jo kupili na spletni strani:
link=
http://babyotroskatrgovinamiska.eu/index.php/sl-SI/o-soba

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
12.8.2015 11:23:57   
majkeljanuar
Mi smo pohištvo za spalnico in otroško sobo naročili pri podjetju Pani Design - http://www.pani.si/
Pohištvo so nam naredili povsem po naših željah, dostava je potekala brez težav in brez zamud, kar se mi zdi, da je zelo pomembno.
To je bilo v začetku leta in zaenkrat še nobenih težav s celotnim pohištvom.

(odgovor članu borisselan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
3.10.2017 11:39:53   
peterb22
Mi imamo skoraj vse iz Lesnine. Ugodno, hitro dobiš in še prijazni so user posted image
Nazadnje smo tam kupili sedežno in smo super happy!

sedežne garniture


< Sporočilo je popravil peterb22 -- 3.10.2017 11:41:31 >

(odgovor članu majkeljanuar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
18.10.2017 21:43:40   
mojcha28
pri nas pa smo jo vzeli tukaj http://www.mali-vragci.si/vrece-in-stoli-iz-pene-stiroporja/otro

(odgovor članu peterb22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
18.11.2017 1:27:13   
mamicamojca
Ojla, berem komentarje in se spominjam teh dni ko sem tekala po trgovinah in iskala primerno pohištvo...

No midva s partnerjem sva se potem tud odločila za nakup otroškega pograda (postelja, pisalna miza in omara) v https://www.hisapohistva.si . Vsi elementi so združeni, torej postelja zgoraj, pisalna miza in omara/police spodaj. Imajo kar nekaj sob, kjer so elemeti kot samostojni kosi ampak na koncu sva naročila ta sestav, ker ga bova kasneje tudi lazje menjala.

Kot je omenila *bubi* se vsak element cez cas obrabi in ga itak moreš zamenjat. Meni je bilo pomembno da je bila postelja ograjena in da je bila zravn še omara za vse igrače, oblekce user posted image
Pa uspešno nakupovanje želim!

(odgovor članu mojcha28)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
30.11.2017 13:07:42   
gokaja
Zdravo,

Jaz pa sem kupila otroško posteljico slovenskega proizvajalca KOOKAM http://www.kookam.eu/index.php/izdelki/30003-otroska-posteljica.html Prepričal me je njihov sistem lukenj, po katerem posteljica raste skupaj z otrokom, zaradi modularnega sistema pa kasneje z nakupom parih elementov otroško posteljico lahko spremenim v odraslo posteljo ali celo pograd, ko pa tudi tega nebom več potrebovala pa jo lahko spremenim v omaro, regal, ubistvu v karkoli.
Pri nakupu mi je bilo izjemno pomembno, da je posteljica narejena iz masivnega lesa, ker je njihov način sestavljanja zelo enostaven - potrebuješ samo imbus ključ, sem jo lahko sestavila kar sama. Tudi cena mi je ugodna, gleda na to, da je masivno, narejeno v Sloveniji izredno kvalitetno, ima vse certifikate ter lahko uporabljaš res vse življenje.

< Sporočilo je popravil gokaja -- 30.11.2017 13:08:42 >

(odgovor članu mamicamojca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
19.3.2018 9:55:46   
Katka26
Meni se zdi pomembno, da je pohištvo izdelano kvalitetno in ni iz kakšnih ivernih plošč in podobnih cenejših materialov, na to sem že prav alergična.
Nekaj časa sem tudi sama razmišljala o mizarju, potem pa sem preračunala in vse skupaj kupila v Harvey Normanu ker omogočajo nakup na obroke. Seveda ni bil to glavni povod, imajo tudi dober izbor pa na ustrežljivo prodajalko sem naletela.

(odgovor članu gokaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
30.11.2018 12:34:57   
MatijaZ
Ne vem, če bi upal kar na pamet rečt, da je pohištvo iz iverala, nujno slabo in ne primerno za otroško sobo.
Material je lahek.... Kaj, če kaka omara pade, kaj, če otrok leze pod policami, pa se katera sesuje....Težji materiali tu sigurno niso v plus.
Ima pa vse svoje pluse in minuse.
Iveral recimo ni za vlažne prostore.

(odgovor članu Katka26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pohištvo za otroško / mladinsko sobo
6.1.2022 20:26:31   
TylerMax32

IZVIRNO SPOROČILO: gokaja

Zdravo,

Jaz pa sem kupila otroško posteljico slovenskega proizvajalca KOOKAU https://www.telprom.si/it-resitve/storitve-v-oblaku/ip-telefonska-centrala/ Prepričal me je njihov sistem lukenj, po katerem posteljica raste skupaj z otrokom, zaradi modularnega sistema pa kasneje z nakupom parih elementov otroško posteljico lahko spremenim v odraslo posteljo ali celo pograd, ko pa tudi tega nebom več potrebovala pa jo lahko spremenim v omaro, regal, ubistvu v karkoli.
Pri nakupu mi je bilo izjemno pomembno, da je posteljica narejena iz masivnega lesa https://kuhinje-erjavec.si/ , ker je njihov način sestavljanja zelo enostaven - potrebuješ samo imbus ključ, sem jo lahko sestavila kar sama. Tudi cena mi je ugodna, gleda na to, da je masivno, narejeno v Sloveniji izredno kvalitetno, ima vse certifikate ter lahko uporabljaš res vse življenje.


Posteljice so zakon, jaz sem kupil svojo za mojo malo psičko. Toplo priporočam :)

(odgovor članu gokaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?