|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   revije za prvošolčka
4.9.2010 18:39:51   
TDTP
Sem mamica prvošolčka, pa me zanima katere revije priporočate, da bi bile zanimive in dobre za prvošolčke! Rada bi ga naročila na eno, gledala sva ciciban, moj planet, pa mu nobena od teh ni bila preveč všeč! Kaj pa zmajček? Kaj pravite? Katere imajo radi vaši prvošolčki?lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: revije za prvošolčka
4.9.2010 19:06:45   
Anonimen
mi bomo naročili ciciban, cicizabavnik in moj planet user posted image  bi pa še zmajčka, pa bi me mož najbrž fental user posted image

(odgovor članu TDTP)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: revije za prvošolčka
4.9.2010 19:31:54   
Lara28
Odvisno, kaj želiš od revije, oziroma kaj je tvojemu fantu všeč- Ciciban ima veliko kvalitetnih zgodbic in pesmic, malo manj je vaj in nalog za reševanje. Tega je veliko v ciczabavniku - se mi pa ta zdi bolj primeren za 2. ali 3. razred, ko že znajo brat in kaj zapisat. Moj planet je bolj naravoslovno usmerjen, primeren za otroke, ki jih zanima narava.  
Zmajček ima pa tudi veliko zanimivih nalog za reševanje, če otrok rad rešuje, barvank, nekaj je tudi pesmic, izštevank....
Upam, da sem kaj pomagala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: revije za prvošolčka
4.9.2010 19:43:21   
TDTP
hvala za obema za odgovore, mislim, da se bom kar za zmajčka odločila, ker mu cicban in moj planet nista bila zanimiva, hvala za informacijo o cicizabavniku, tega pa še moram pregledat!lp

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: revije za prvošolčka
4.9.2010 19:48:27   
Felicita
kaj pa bim (in) bam? to je mela naša tamala blazno rada... je pa zlo raznoliko, od zgodbic, pesmic, nalog,... ni kar ni no.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?