|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rjavkast izcedek
8.11.2013 7:58:18   
Anonimen
Zdravo.

Prosim za kakršnokoli informacijo, saj verjetno tudi že kje kaj piše, ampak piše večinoma o rjavih izcedkih, ko punce že vedo, da so noseče.
Situacija pri meni: prejšnji teden sem imela ovulacijo, danes zjutraj pa sem na wc papirju opazila rjavkast izcedek (ni teklo iz mene, samo ob brisanju). Spodaj me zvija, oz čutim nedo dogajanje, k je podobna bolečini pred menstruacijo.

Sicer delava na user posted image in si ga močno želiva.

Kaj naj bi to bilo, kajpriporočate?

Hvala vam.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rjavkast izcedek
8.11.2013 8:01:37   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj naj bi to bilo, kajpriporočate? Da malo pobrskaš po internetu in ne kompliciraš!

Hvala vam.user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rjavkast izcedek
8.11.2013 8:06:27   
tupi
Po moje boš dobila menstruacijo. Malo še živčki pripomorejo k temu, če delata na naraščaju, pa se hitro kaj v ciklusu pomeša-spremeni. Držim pesti, da se vseeno izkaže za drugače. Čeprav po mojih izkušnjah rjavkast izcedek nakazuje na m. Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rjavkast izcedek
9.11.2013 9:55:30   
sakuL
zdravo.

ja začetki so taki kot mentruacija. danes je drugi dan, teče ven ne, samo ko se obrišem, je še vedno rjavkast izcedek, ni kot bi bila M, da bi bilo rdeče.
Je to kaj nenavadnega, s tem da bi morala M dobiti šele drug teden v petek, ker sem sedaj imela 8 let res redno na 28 dni.

Hvala vam za odgovore.

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu tupi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rjavkast izcedek
9.11.2013 10:49:37   
snika
Jaz imam vsak cikelj rjave izcedke, ki se začnejo običajno 3 dni po O in trajajo vse do M...naj pa kao nebi ovirali zanositev.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rjavkast izcedek
10.11.2013 15:55:19   
Night
Tudi jaz sem imela te izcedke vsak mesec. Sigurno niso normalni, ampak znak, da je v telesu neko ravnovesje, sem pa kljub temu zanosila. Tisti mesec, ko sem zagledala +, sem imela izcedek vse do par dni pred M, ko je popolnoma prenehal.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?